“Γευστικο”
Κριτική για: Mozzarella Pit Stop

Mozzarella Pit Stop
Περιγραφή: Ένας νέος χώρος με άκρως μοντέρνα διάθεση στην οδό Κισσάμου στα Χανια. Κοντά σας ολόκληρο το 24ωρο με ποικίλες και δυσεύρετες γεύσεις! Στον χώρο μας μπορείτε να απευθυνθείτε για το ξεκίνημα της ημέρας σας με πλούσιο πρωινό, φυσικό χυμό και καφέ, αλλά και όλες τις υπόλοιπες ώρες με γεύσεις από πίτσα, ζυμαρικά, μπιφτέκι και γεύσεις κοτόπουλου! Είμαστε διαθέσιμοι τόσο για service, πακέτο αλλά και δωρεάν διανομή.
Η κριτική γράφτηκε 17 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καλή πιτσαρία οσον αφορά τις επιλογές για πίτσα αλλά επίσης σε πάστα ή σε πιάτα κρεατικών. Οπωσδήποτε να δοκιμάσετε το σκορδοψωμο με μπέικον. Ο εξωτερικός χώρος όμορφος μόνο πίσω στην αυλή

1  Ευχαριστούμε, Takis T

Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο μενου! Γευστική πιτσα με ζυμάρι ολικης αλέσεως κατ' επιλογή και ισορροπημένη ποσότητα υλικών. Η σαλάτα ήταν κι αυτή αρκετά νόστιμη! Το περιβάλλον καθαρό, με ανοιχτή κουζίνα και απλή αλλά κατάλληλη διακόσμηση...

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, Mmeli21
Η κριτική γράφτηκε 12 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερά γρήγορο και νόστιμο το γεύμα σε ένα δρόμο που εξυπηρετεί μετά από καλοκαιρινή εξόρμηση!ιδανικό για όλες τις ωρες και εποχές με την 24ωρη εξυπηρέτηση!! Οι τιμές ασυναγώνιστες με βάση την ποσότητα και Τις γεύσεις!!

Ευχαριστούμε, ΝΙΚΟΣ Γ
Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραια και οικονομικη πιτσα!Μπραβο στα παιδια.Ευγενεστατο προσωπικο και καλες μεριδες.Οι τρεις διαφορετικες πιτσες που πηραμε ηταν γευστικοτατες

Ευχαριστούμε, ΚΥΡΙΑΚΟΣ Σ
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική επιλογή.... Κορυφαίο των Χανίων... Βρέθηκε κατά τύχη στον δρόμο μας... Καταπληκτικές πίτσες ψημένες σε ξυλόφουρνο... Εάν εμένα Χανιά κάθε λίγο και λιγάκι εκεί θα ήμουν! Το προσωπικό εξαιρετικό!!! Λοίπουν τέτοια μαγαζιά από την Αθήνα!!! Φωτογραφία δεν έχω γιατί δεν πρόλαβα... Τις εξαφανίσαμε τις πίτσες...
Εντύπωση μου έκανε ότι με τις πίτσες μας έκαναν δώρο σαλάτα και αναψυκτικό και αν και περαστικοί από εκεί...

Ευχαριστούμε, JIM P

Mozzarella Pit Stop: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χανιά, Νομός Χανίων
Χανιά, Νομός Χανίων

Mozzarella Pit Stop: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.