“Αγέλαστο προσωπικό”

Παλλάς
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018

Πήγαμε στο Παλλάς καθώς το ξενοδοχείο μας συνεργαζόταν με αυτό για να παρουμε το πρωινό μας. Το δυνατό του σημείο είναι οτι έχει υπέροχη θέα στο λιμάνι με όμορφα ξύλινα τραπέζια στον εξωτερικό χώρο. Ο καφές και το τσάι ήταν πολύ νόστιμα. Σχετικά με το πρωινό, μου φάνηκε περίεργο που είχαμε τη δυνατότητα να παρουμε μόνο ενα αυγό άνά άτομο καθώς μου φαίνεται λίγο. Τα ψωμάκια που μας έφεραν δεν ήταν όλα φρέσκα, και επίσης παρατηρησα το ζευγάρι της διπλανής παρέας να αφαιρεί μία τρίχα απο το κλαμπ σάντουιτς που είχαν παραγγείλει αν και είδα οτι δεν το σχολίασαν στον σερβιτόρο. Το προσωπικό δεν ήταν αγενές αλλά ήταν κρύο και αγέλαστο. Γενικά δεν υπάρχει κάτι που με τράβηξε για να ξαναπάω.

2  Ευχαριστούμε, Korina S

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τελειο φαγητο , τεραστια ποικιλια κρασιων , τα καλυτερα κοκτειλ που θα δοκιμασεις σε ενα μερος μοναδικης ομορφιας

Ευχαριστούμε, Νικολής Α
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Για κρασί και λίγο φαγητό τύπου κρύο πιάτο για να συνοδεία του κρασιού.. Πολύ ακριβή η ποικιλία με τα αλλαντικά και τα τυριά που καθυστέρησε αδικαιολογητα πααααρα πολυ και ένα μικρό ατύχημα ξανθιάς τρίχας αλλά οκ..παντού μπορεί να συμβεί... Φροντίστε λίγο το προσωπικό σας και εξηγήστε τους ότι δεν είναι στη Νέα Υόρκη.. Να κατέβουν από τα καλάμια τους και να είναι πιο ευγενικοί και εξυπηρετικοί. Καθαροί χώροι.. Ευχαριστώ

1  Ευχαριστούμε, Dexter19
Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί βρίσκεται στην καλύτερη θέση στο λιμάνι με απίστευτη θέα στο φαρο . Όμορφος προσεγμένος χώρος για καφέ , πρωινό ποτό η και φαγητό αν και ακριβό αλλά έτσι γίνεται παντού στο κόσμο σε τουριστικά μερη. Αν έχετε την ευκαιρία να βρεθείτε καλοκαίρι και είσαστε τυχεροί ανεβείτε τέρμα επάνω για μια μαγευτική θέα.

Ευχαριστούμε, Elli B
Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2018

Διαχρονικό επιλογή οχι μόνο για καλοκαιρινές διακοπές αλλά και για σύντομες χειμερινές αποδράσεις. Καφές εξαιρετικός και γευστικότατα επιδόρπια. Η διακόσμηση πολύ όμορφή και το προσωπικό πάντα φιλικό!

Ευχαριστούμε, vassmich

Παλλάς: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χανιά, Νομός Χανίων

Παλλάς: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!