“Γευστικό δείπνο”
Κριτική για: Ταμάμ Εστιατόριο

Ταμάμ Εστιατόριο
Καλό για: Ρομαντικό, Τοπική κουζίνα, Ειδικές περιστάσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Μεσημεριανό, Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλό φαγητό και ιδιαίτερα πιάτα.
Ευγενικό προσωπικό μόνο αρνητικό ο θόρυβος που υπήρχε από πιάτα και ποτήρια...

Ευχαριστούμε, themgiak

Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένας ιδιαίτερος χώρος στην παλιά πόληαμεσα προσβάσιμος. Το μενου ιδιαίτερο με γεύσεις που σε μεταφέρουν στην Ανατολή. Δροσερές σαλάτες και νοστιμότατα πιάτα- μην παραλείψετε τον πουρέ μελιτζάνας. Οι τιμές για τα δεδομενα των Χανίων είναι νορμάλ. Ενημερωθείτε για το live μουσικής!

Ευχαριστούμε, olgipap
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018

Ξέρεις ότι είσαι στο σωστό μέρος πριν κάτσεις α) όταν η μύτη σου χαίρεται β) όταν βλέπεις ότι οι πελάτες είναι ντόπιοι, φοιτητές, αλλά και τυχαίοι περαστικοί σαν εμάς. Μετά τη μύτη χάρηκε ευχάριστα και ο ουρανίσκος μας, δοκιμάσαμε τοπικούς μεζέδες και μπύρα χανίων και μείναμε ικανοποιημένοι. Άνετο, απλό περιβάλλον μέσα στο σοκάκι. Θα το έχουμε υπόψη μας την επόμενη φορά που θα πάμε Χανιά.

Ευχαριστούμε, AnnaOnTravel2013
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο περιβάλλον και πολύ ιδιαίτερα πιάτα με ανατολίτικες γευσεις. Καθαρό και τιμές λογικές. Πήγαμε 3 φορές και μείναμε ευχαριστημένοι. Αποτελείται από 2 χώρους για διαφορετικά γούστα.

Ευχαριστούμε, Afroditi D
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ιδιαίτερες γεύσεις, καλή σχέση ποιότητας τιμής, όμορφη ατμόσφαιρα, άψογη εξυπηρέτηση, φιλικό σέρβις, καθαρό μαγαζί

Ευχαριστούμε, eirinistamataki

Ταμάμ Εστιατόριο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χανιά, Νομός Χανίων

Ταμάμ Εστιατόριο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!