“Ευχάριστη έκπληξη”
Κριτική για: Ταμάμ Εστιατόριο

Ταμάμ Εστιατόριο
Καλό για: Ρομαντικό, Ειδικές περιστάσεις, Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Μεσημεριανό, Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Διανομή κατ’ οίκον, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018

Ξέρεις ότι είσαι στο σωστό μέρος πριν κάτσεις α) όταν η μύτη σου χαίρεται β) όταν βλέπεις ότι οι πελάτες είναι ντόπιοι, φοιτητές, αλλά και τυχαίοι περαστικοί σαν εμάς. Μετά τη μύτη χάρηκε ευχάριστα και ο ουρανίσκος μας, δοκιμάσαμε τοπικούς μεζέδες και μπύρα χανίων και μείναμε ικανοποιημένοι. Άνετο, απλό περιβάλλον μέσα στο σοκάκι. Θα το έχουμε υπόψη μας την επόμενη φορά που θα πάμε Χανιά.

Ευχαριστούμε, AnnaOnTravel2013

Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο περιβάλλον και πολύ ιδιαίτερα πιάτα με ανατολίτικες γευσεις. Καθαρό και τιμές λογικές. Πήγαμε 3 φορές και μείναμε ευχαριστημένοι. Αποτελείται από 2 χώρους για διαφορετικά γούστα.

Ευχαριστούμε, Afroditi D
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ιδιαίτερες γεύσεις, καλή σχέση ποιότητας τιμής, όμορφη ατμόσφαιρα, άψογη εξυπηρέτηση, φιλικό σέρβις, καθαρό μαγαζί

Ευχαριστούμε, eirinistamataki
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν ειναι κατι το οποίο με τρελανε...
αν και ειναι εξαιρετικό εστιατόριο...
Απλα του γούστου μου ειναι πιο παραδοσιακές ταβέρνες!
Αξίζει παντως!!
Εξαιρετικό το μπιφτέκι του το γεμιστό!

Ευχαριστούμε, Sotiris M
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018

Φοβερό εστιατόριο στο κέντρο της παλιάς πολης των Χανίων. Γευσεις που σε ταξιδευουν στη Μεσόγειο. Παραδοσιακά πιάτα με φαντασία. Traditional περιβάλλον, στα τραπεζάκια στο σοκάκι, με χρώμα και άρωμα! Πολύ καλή εξυπηρέτηση - φιλοξενία!!

Ευχαριστούμε, John S

Ταμάμ Εστιατόριο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χανιά, Νομός Χανίων

Ταμάμ Εστιατόριο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!