3 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Priceline188 $
Hotels.com187 $
Travelocity187 $
Η κριτική έγινε: 31 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα παλιό αρχοντικό ανακαινισμένο στο παλιό λιμάνι των Χανίων,πεντακάθαρο και προσεγμένο έως την παραμικρή λεπτομέρεια, το προσωπικό ευγενεστατο και καλο πρωινό,το μόνο μείον τα δωμάτια δεν έχουν ηχομόνωση.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, ΑΝΝΑ Α
Η κριτική έγινε: 17 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετος διακοσμος και εξαιρετικο σερβις αξιζει πραγματικα σαν μπουτικ διαμονη. Λιγο το πληντυριο σαν υπηρεσια θελει πιο οικονομικη ρυθμιση.
Μοναδικη εμπειρια στα Χανια σε μεταφερει σε αλλες εποχες, μπραβο

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, angeanio
Ο/η DomusRenier, General Manager του Domus Renier Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Σεπτεμβρίου 2019

Dear angeanio,

Σας ευχαριστούμε θερμά για τη θετική σας κριτική!

Είναι χαρά μας, ως οικοδεσπότες, να προσφέρουμε εμπειρία διαμονής αντάξια με την κρητική φιλοξενία.
Το ξενοδοχείο μας είναι περήφανο για την υψηλή ποιότητα υπηρεσιών που προσφέρει σε όλους τους φιλοξενούμενους μας και ανταποκρίνεται στις υψηλότερες απαιτήσεις, μέσα σε ενα χώρο που ταξιδεύει στους περασμένους αιώνες.

Για την επόμενη διαμονή σας στα Χανιά, μη διστάσετε να μας επισκεφτείτε.

Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα σημαντικό plus του να εργάζεσαι κοντά στα Χριστούγεννα. Είχα την τύχη να μείνω σε αυτό το ξενοδοχείο στα μέσα Δεκεμβρίου. Μοναδικός χώρος στην Παλιά Πόλη των Χανίων την οποία λατρεύω κάθε εποχή. Δωμάτιο εκπληκτικό και απολαυστικό πρωινό. Ευγενέστατο προσωπικό, μοναδική εμπειρία, must visit.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Giorgos B
Ο/η DomusRenier, Γενικός Διευθυντής του Domus Renier Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ Giorgos B,

Μας τιμά ιδιαιτέρως που σας φιλοξενήσαμε στο ξενοδοχείο μας κατά τη διάρκεια του χειμώνα και που αφιερώνετε το χρόνο σας για να μοιραστείτε την εμπειρία σας.

Θα χαρούμε να σας υποδεχτούμε εκ νέου στις εγκαταστάσεις μας, είτε για δουλειά είτε για ξεκούραση!

Η κριτική έγινε: 5 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ όμορφο ξενοδοχείο στην παλιά πόλη με ξεχωριστό στυλ στο δωματιο. Το προσωπικό στην πλειοψηφία του ευγενικό. Η θέα και η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι απόλυτα ικανοποιητικες, σε σύνολο πολύ ποιοτικό.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, Αναστασια Κ
Ο/η DomusRenier, Γενικός Διευθυντής του Domus Renier Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Μαΐου 2019

Αγαπητή κ. Αναστασία Κ.,

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας.

Ευχόμαστε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε στο Domus Renier Boutique Hotel
στην επόμενη απόδραση σας στα Χανιά.

Η κριτική έγινε: 5 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν μια υπέροχη εμπειρία!Η θέα ηταν απίστευτη,το προσωπικό ευγενέστατο και η σουιτα ιδανικη για να περάσετε ονειρικά!ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας επισκεφτουμε ξανά σύντομα!σας ευχαριστούμε πολύ για όλα!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, Christina S
Ο/η DomusRenier, Γενικός Διευθυντής του Domus Renier Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Μαΐου 2019

Αγαπητή Christina S,

Τι όμορφο να μαθαίνουμε ότι ήταν "ονειρική" η διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας!
Για εμάς, ο κάθε φιλοξενούμενος είναι ξεχωριστός και αξίζει να έχει την καλύτερη εξυπηρέτηση.

Ευχόμαστε να σας ξανά δούμε σύντομα!