Η κριτική έγινε: 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν η ωραιότερη επιλογή για να γιορτάσουμε την 15 επέτειο μας.. Ενα ξενοδοχείο 10 αστέρων κατά την άποψή μας... Πανέμορφα δωμάτια με απίστευτη αρχιτεκτονικη και διακόσμηση...
Ευχαριστούμε πολύ την Evangelia Vergini για την άψογη φιλοξενία..την Noni Afentoulidi για την υπέροχη σουίτα που μας πρότεινε..την Giota Tzan για το άψογο service στο πρωινό..
Και τέλος ευχαριστούμε πολύ τον Vasili Sikalia για τις απίστευτες γεύσεις που μας ετοιμασε...
Σας ευχόμαστε πάντα καλές δουλειές...
Βαγγέλης Αυτζαγγελης ~ Αναστασία Τζανιδου

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Anastasia T
Ο/η DomusRenier, Διευθυντής του Domus Renier Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Απριλίου 2018

Κα Τζανίδου & Κε Αυτζαγγελη,

Ήταν χαρά μας να διοργανώσουμε μια τόσο σημαντική έκπληξη σε μία τέτοια χρονική στιγμή της ζώης σας!
Σας ευχόμαστε να είστε πάντα ευτυχισμένοι και να χαίρεστε την οικογένειά σας!

Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2018

Υπεροχη φιλοξενια, με φαναταστικο φαγητο δια χειρος του εξαιρετικου chef Βασιλη Σικαλια. H καλυτερη θεα στο λιμανη των χανιων κ δωματια με ωραια αισθητικη!
Σιγουρα και την επόμενη φορά που θα επισκεφθώ τα Χανιά θα είναι η επιλογή μου!
Ευχαριστώ πολύ για όλα!

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Andreas L
Ο/η DomusRenier, Διευθυντής του Domus Renier Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Ιανουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε να γραψετε αυτά τα όμορφα λόγια! Είναι χαρά μας να φιλοξενούμε τόσο υπέροχους ανθρώπους! Εις το επανιδειν Με εκτίμηση, Ευαγγελία Βεργίνη

Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2017

Τρία στοιχέια κάνουν τη διαμονή σε ένα ξενοδοχείο αξέχαστη. Ο χώρος, οι παροχές - υπηρεσίες και οι άνθρωποί του. Στο Domius Renier όσα τα παράπω είναι άριστα. Ο χώρος αριστουργηματικά σχεδιάσμένος, με ισορροπημένη χρήση των σύγχονων υλικών σε ένα ιστορικό κτίριο. Το δωμάτιο και οι χώροι του ξενοδοχείου παντακάθαροι, ήσυχοι παρά το γεγονός ότι βρίσκονται στο λιμάνι των Χανίων, λειτουργικοί. Το πρωινό ξεπερνά κάθε προσδοκία με χρήση τοπικών προιόντων - τελείως διαφορετικό από τη λογική των "πρωινών ξενοχοδοχείου". Όμως αυτό που πραγματικά σε κερδίζει είναι η συμπεριφορά των ανθρώπων. Άριστοι επαγγελματίες, φιλικοί όσο χρειάζεσαι για να νοιώσεις άνετα και πάντα πρόθυμοι να σε ευχαριστήσουν. Οι μικρές απογευματικές λιχουδιές που έβρισκαν τα παιδιά μας στο δωμάτιο, όπως χειροποίητα μπισκότα ή γλυκά του κουταλιού, καθώς και το υπέροχο βιβλίο που μας χάρισε η ιδιοκτήτρια την τελευταία ημέρα κατέδειξαν πόσο πολύ νοιάζονται ώστε ο πελάτης τους να μείνει ικανοποιημένος.
Ήταν από τις λίγες φορές που πραγματικά ευχαριστηθήκαμε κάθε ευρώ που πληρώσαμε. Και είναι από τις λίγες φορές που η ανάμνηση της διαμονής μας εκεί έχει τόσο γλυκιά γεύση.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2017
Ευχαριστούμε, EFTHIMIST

Πόσο όμορφα αισθανόμαστε όταν διαβάζουμε μια τέτοια κριτική...! Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Domus Renier για τη διαμονή σας στα Χανιά, χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που απολαύσατε κάθε στιγμή σας στο χώρο μας. Θα χαρούμε να υποδεχτούμε την όμορφη οικογένειά σας ξανά! Με εκτίμηση, Ευαγγελία Βεργίνη

Η κριτική έγινε: 27 Δεκεμβρίου 2017

Άψογη εξυπηρέτηση,προθυμία κ ευγένεια απο μεριά προσωπικού!!!
Το δωμάτιο καθαρό κ περιποιημένο με όλα τα κομφόρτ!!!!
Η αρχιτεκτόνικη κ διακόσμηση του κτιρίου ιδιαίτερα προσεγμένη!!!!!
Η τοποθεσία εξαιρετική,μέσα στην πάλια πόλη,μαγική θέα στο λιμάνι κ το σημαντικότερο είναι όλα κοντά κ δεν χρείαζεται μεταφορικό μέσο!!!!!!
Με την πρώτη ευκαιρία θα το επισκεφτούμε ξανά!

Ευχαριστούμε, eleftheria k

Κα Κεντριανου,
Επιλέξατε μια όμορφη περίοδο για να επισκεφτείτε τα στολισμένα Χανια και χαιρόμαστε που περάσετε όμορφα κοντά μας! Ευχαριστούμε για τα ευγενικά και λεπτομερή σας σχόλια για το Domus Renier. Θα χαρούμε να σας υποδεχτούμε ξανά μες στη νέα χρονιά!

Η κριτική έγινε: 3 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή εξυπηρέτηση και προθυμία από μεριά προσωπικού.
Το δωμάτιο ήταν καθαρό και περιποιημένο. Η διαρρύθμιση του (Master Suite) αρκετά καλή και εξοπλισμένο πλήρως με αυτά που προβλέπει ένα ξενοδοχείο 5 αστέρων.
Ιδιαίτερα ευχαριστουμε την κ.Νονη η οποία από την πρώτη στιγμή μας έκανε να νιώσουμε άνετα.
Ισως το καλύτερο ξενοδοχείο στην περιοχή του λιμανιού.
Θα το επισκεφτούμε ξανά.

Ευχαριστούμε, GeorgeDerm
Ο/η DomusRenier, Διευθυντής του Domus Renier Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Δεκεμβρίου 2017

Αγαπητέ μας επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο Domus Renier για τη διαμονή σας στα Χανια. Η σουίτα (Master) ειναι μία από τις καλύτερες επιλογές δωματίου εάν θέλει κάποιος να απολαύσει αυτή τη μοναδική θέα του λιμανιού. όλη η ομάδα του Domus Renier θα χαρεί να σας υποδεχτεί εκ νέου.