“Φοβερό...!!!”

Ταβέρνα Kρητικό Πρεσβεία
Καλό για: Ρομαντικό, Τοπική κουζίνα, Οικογένειες με παιδιά, Ειδικές περιστάσεις
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Πρωινό, Μεσημεριανό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ανεπιφύλακτα ένα από τα καλύτερα εστιατόρια στον Άγιο Νικόλαο.Πολυ χαμογελαστό προσωπικό,ειδικότερα ο Ανδρέας μας έκανε εντύπωση.Το φαγητό πεντανόστιμο και γενναίες μερίδες..Περιβάλλον παραδοσιακό και ζεστό..Αμέσως αισθανθήκαμε σαν στο σπίτι μας.Μπραβο για το μεράκι των ιδιοκτητών και το όμορφο βραδυ που μας χάρισαν.Σιγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά όταν έρθουμε στην Κρήτη.

Ευχαριστούμε, Thodoris T

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε για μεζεδακια με την σύζυγο και δεν εχω λογια φοβερούς μεζέδες πολυ καλες μερίδες και περιποιημενες το κρασάκι του τέλειο ασε πού ας κέρασε αλλο ενα.Το συνιστω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Γιώργος Τσιχλής Μ
Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε αυτο το μερος με 7 φιλους και πραγματικά μειναμε ολοι απολυτα ευχαριστημένοι απο ολες τις αποψεις...!!Το φαγητό ηταν Εξαιρετικό,το σερβις τρομερά γρηγορο και οι ιδιοκτητες ιδιαιτερα φιλικοί...!!!Αγαπουν αυτο που κάνουν και φαινεται...Οι Τιμές πολύ καλές οπως φυσικά και η ποιοτητα φαγητού...Θα το επισκεφθουμε σιγουρα πολλές φορές ακόμα...!!

Ευχαριστούμε, Mara_Ktl
Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε 8 άτομα για να γιορτάσουμε την ονομαστική μας εορτή και το ευχαριστηθήκαμε από όλες τις απόψεις! Ό,τι παραγγείλαμε ήταν απίστευτα γευστικό, το περιβάλλον πολύ φιλικό και ευχάριστο, ο Αντρέας (ιδιοκτήτης του μαγαζιού που εκτελούσε χρέη σερβιτόρου) απίστευτος καλαμπουρτζής και εξυπηρετικός και τις τιμές θα τις χαρακτήριζα από λογικές έως πολύ λογικές!! Ωραίο κέρασμα μας προσέφεραν στο τέλος (φρουτάκι και χαλβά) και φύγαμε με τις καλύτερες εντυπώσεις! Περάσαμε υπέροχα και σίγουρα θα ξαναπάμε!

Ευχαριστούμε, Vasso K
Η κριτική γράφτηκε 27 Οκτωβρίου 2015

Εξαιρετικό χταποδάκι στα κάρβουνα και εξαιρετικό σολωμο στα κάρβουνα επίσης.Χαλαρος ιδιοκτήτης που αγαπάς τη δουλειά του ,συχνά και μουσικούς ελληνική

Ευχαριστούμε, kostas5262

Ταβέρνα Kρητικό Πρεσβεία: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Νικόλαος, Νομός Λασιθίου

Ταβέρνα Kρητικό Πρεσβεία: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!