“Καταπίεση από τους σερβιτόρους”
Κριτική για: Basilico

Basilico
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2021

Είμαστε έτοιμοι να πληρώσουμε να φύγουμε και μας απαιτησε να του γραπσουμε 5star στην κριτική και δεν θέλαμε και θέλαμε να φύγουμε μας απαιτησε να ανοίξουμε τα κινητά μας μόνο και μόνο να δει ότι του βάλαμε 5star. Μην πάτε από εκεί.

Ευχαριστούμε, skindersf

Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2021

Φάγαμε φρέσκο ψάρι όλα είναι φρέσκα μεγάλες μερίδες πσιμενα στα κάρβουνα πόλυ ορεα θέα πόλυ καλό service το πρότυνο ανεπηφηλακτα

Ευχαριστούμε, ntin0k
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2021

Άψογη εξυπηρέτηση, υπέροχο φαγητό, ποικιλία πιάτων! Γεύμα δίπλα στη θάλασσα με θέα τη Μαρίνα! Συστήνω ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, _J3522GB
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2021

Καλό σερβις καλό φαγητό, μεγάλες Περιποιημένες μερίδες φρέσκο ψάρι με θεα την μαρίνα το Προτείνω ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, raf004
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2021

Ποιοτικό φαγητό, άψογη εξυπηρέτηση! Τραπέζια δίπλα στη θάλασσα και περιβάλλον απόλυτα φιλικό! Ποικιλία πιάτων για όλα τα γούστα!!

Ευχαριστούμε, 99garim

Basilico: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Νικόλαος, Νομός Λασιθίου

Basilico: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!