Tripadvisor

Κριτική για: Al Dente

Al Dente
Παραγγείλετε online
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθήκαμε το πάρα πάνω μαγαζί το Σάββατο 25/01 το μεσημεράκι. Ειχε ωραίο καιρό και είπαμε να το επισκεφθούμε μιας και ήταν δίπλα στη θάλασσα και μιας και έλεγε ότι έχει μεγάλη ποικιλία φαγητών για να διαλέξεις. Την πρώτη εντύπωση σε ένα μαγαζί την κάνει ο σερβιτόρος/-α. Τι να πρώτο πω. Μας υποδέχτηκε και μας έδωσε καταλόγους μέχρι να διαβάσουμε τον κατάλογο επαιζε πιο δίπλα σε ενα τραπέζι με το κινητό της το οποίο φόρτιζε κιόλας στην θέα των πελατών χωρίς να γίνεται κατι το παράλογο. Προσπάθησε να μας βοηθήσει να παραγγείλουμε και στη συνέχεια περιμεναμε να μας φέρει την παραγγελία μας. Οση ωρα περίμενε να μας σερβίρει κυκλοφορούσε με τα χερια στην τσέπη ή εβγαζε να στρίψει τσιγάρο με τα ιδια χερια που θα σέρβιρε το φαγητο μας στην συνέχεια χωρίς να τρέχει κάτι. Της ειπαμε να μας μαζέψει το τραπέζι αφου ειχαμε τελειώσει το φαγητο μας 10 λεπτα πιο πριν και χωρις να εχει δουλεια δεν είχε αντιληφθεί ότι εχουμε τελειώσει. Μας μάζεψε και έφερε μόνη της την απόδειξη χωρις να ζητήσουμε λογαριασμό. Τρομερή αγένεια σαν να μας έδιωχνε. Δηλώνει οτι η κοπέλα έχει τρομερή άγνοια του επαγγέλματος και δεν προσέχει τουλάχιστον τα στοιχειώδη. Ας μιλησουμε για το φαγητο. Το κρέας (ο γύρος) ήταν πολύ στεγνό ξεροψημένο και χωρις μυρωδικά. Ο κατάλογος του μαγαζιού χωρίς ιδιαίτερη ποικιλία και με τσουχτερές τιμές ειδικά για το αποτέλεσμα που ερχόταν στο τραπέζι. Ειμαστε στο 2020 και μαγειρεύουν με μια κουζίνα μπροστά στα ματια του πελάτη χωρις γάντια ουτε για τα μάτια του κόσμου καποια πράγματα. Τα μαχαιροπιρουνα του τραπεζιού διαφορετικα εμενα απ της κοπέλας μου. Οτι περίσσευε βρε αδερφέ να φας ισα ισα. Και γενικά η ολη κατάσταση του προσωπικού έμοιαζε παιδική χαρά για ενα μαγαζί σε τέτοιο σημείο. Ισως ήταν μια κακή μέρα ισως μια κακη στιγμή εγω ομως αυτή την κατάσταση αντιμετώπισα και οφείλω να την μεταφέρω και στους υπόλοιπους προς οφελος των πελατων οι οποίοι πληρώνουν αλλα και προς διόρθωση λαθών του καταστήματος.

3  Ευχαριστούμε, george_liou

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο φαγητό που έχουμε φάει στον Άγιο Νικόλαο. Φοβερές μερίδες και πολύ καλή ποιότητα, άψογο σέρβις και λίγο χρόνο αναμονής. Πολυ φιλικό περιβάλλον. Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

1  Ευχαριστούμε, yolomk99
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καθόλου φιλικό, λάθος παραγγελίες και μέτριο με άθλιο φαγητό. Και ΠΑΝΑκριβό. Κρίμα γιατί είναι σε καλή τοποθεσία

2  Ευχαριστούμε, giwrgisx
Η κριτική γράφτηκε 22 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο μαγαζί στον Άγιο Νικόλαο.
Πολύ φιλικό προσωπικό. Υπέροχο και γευστικό φαγητό , τεράστιες μερίδες και ποιότητα χωρίς όρια!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, yolomk99
Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2019

Τρομερό φαγητό. Μεγαλη ποικιλία σε επιλογές. Ωραίο περιβάλλον και πολύ καλές τιμές. Πολλά μπράβο!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Tsinoss

Al Dente: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ίστρον, Άγιος Νικόλαος

Άγιος Νικόλαος, Νομός Λασιθίου

Al Dente: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!