“Πρώτο δείπνο στο Αγ.Νικολαος”
Κριτική για: Ble Κατσαρολάκια

Ble Κατσαρολάκια
Περιγραφή: Το εστιατόριο μας βρίσκεται σε ένα παλιό και πολύ όμορφο νεοκλασικό κτίριο στο λιμάνι του Αγίου Νικολάου στην Κρήτη. Τα μοναδικά πιάτα που θα απολαύσετε στο εστιατόριο μας είναι βασισμένα στην Κρητική κουζίνα με υλικά φρέσκα και αγνά από ντόπιους παραγωγούς. Την επιμέλεια των πιάτων μας έχει ο βραβευμένος μας σεφ Αλέξανδρος Ζαχαριάς. Επίσης στο εστιατόριο μας μπορείτε να γευστείτε την πλούσια ποικιλία κρασιών μας είτε στο μοναδικό κήπο μας είτε στο μπαλκόνι μας με μία μοναδική θέα την όμορφη λίμνη της πόλης μας.
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό σε όλα, Τοποθεσία , μπαλκόνι με θέα η ήσυχη αυλή η σικάτο εσωτερικό χώρο. Προσωπικό συμπαθητικό και φιλόξενο, πολύ ωραίες γεύσεις , και καλή κάβα. Θα πάτε στα σίγουρα από απεριτίφ μέχρι γλυκά στο τέλος.

Ευχαριστούμε, GILBERTO D

Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο μαγαζί με απίθανη ατμόσφαιρα και πολύ καλή εξυπηρέτηση. Φαγητό υπέροχο, σερβιτόροι χαμογελαστοί και εξυπηρετικοί. Προτείνω φρέσκο ψάρι ημέρας. Θα ξαναπάμε σίγουρα.

Ευχαριστούμε, Danvasi
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Με θεα τη λίμνη του Αγίου νικολαου απολαμβάνεις παραδοσιακές γεύσεις από έμπειρους σεφ!Το σέρβις άψογο και το περιβαλον πολύ ζεστό και φιλικό.

Ευχαριστούμε, Γιωργος Γ
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πλούσιος κατάλογος με πολλές επιλογές, ιδιαίτερες γεύσεις και εξαιρετική θέα! Φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό!

Ευχαριστούμε, Dimitra F
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μπορώ να πω πως πέρασα πολύ ωραία εγώ κι η παρέα μου. Ιδανικά η θεά μας μάγεψε ενώ οι γεύσεις μας ταξίδεψαν σε όλη τη Κρήτη

Ευχαριστούμε, KalliaMar

Ble Κατσαρολάκια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Νικόλαος, Νομός Λασιθίου

Ble Κατσαρολάκια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!