“Εξαιρετικό!”
Κριτική για: Ble Κατσαρολάκια

Ble Κατσαρολάκια
Περιγραφή: Το εστιατόριο μας βρίσκεται σε ένα παλιό και πολύ όμορφο νεοκλασικό κτίριο στο λιμάνι του Αγίου Νικολάου στην Κρήτη. Τα μοναδικά πιάτα που θα απολαύσετε στο εστιατόριο μας είναι βασισμένα στην Κρητική κουζίνα με υλικά φρέσκα και αγνά από ντόπιους παραγωγούς. Την επιμέλεια των πιάτων μας έχει ο βραβευμένος μας σεφ Αλέξανδρος Ζαχαριάς. Επίσης στο εστιατόριο μας μπορείτε να γευστείτε την πλούσια ποικιλία κρασιών μας είτε στο μοναδικό κήπο μας είτε στο μπαλκόνι μας με μία μοναδική θέα την όμορφη λίμνη της πόλης μας.
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πλούσιος κατάλογος με πολλές επιλογές, ιδιαίτερες γεύσεις και εξαιρετική θέα! Φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό!

Ευχαριστούμε, Dimitra F

Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μπορώ να πω πως πέρασα πολύ ωραία εγώ κι η παρέα μου. Ιδανικά η θεά μας μάγεψε ενώ οι γεύσεις μας ταξίδεψαν σε όλη τη Κρήτη

Ευχαριστούμε, KalliaMar
Η κριτική γράφτηκε 29 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Θέα, χώρος υπέροχος, ευγενέστατο προσωπικό, και νόστιμο φαγητό.εξαιρετικα ορεκτικά , θεϊκός μπακαλιάρος σκορδαλια-το αγαπημένο μου

1  Ευχαριστούμε, simaiakic
Η κριτική γράφτηκε 21 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο περιβάλλον! Εξυπηρετικο προσωπικό! Καταπληκτικό φαγητό με φανταστική θέα!!!
Πολύ καλό το κέρασμα στο τέλος.
Σίγουρα θα ξαναπάω!

2  Ευχαριστούμε, Yiouligki
Η κριτική γράφτηκε 19 Απριλίου 2018

Τα φαγητά είναι γευστικότατα και καλομαγειρεμένα (πήραμε κρεατικά). Πλούσιο μενού στον κατάλογο. Η θέα από το μπαλκόνι μαγευτική, ειδικά όταν ο ορίζοντας είναι καθαρός. Το προσωπικό ευγενέστατο, φιλικότατο και πολύ εξυπηρετικό. Στην πίσω μεριά του μαγαζιού υπάρχει μια πανέμορφη αυλή, ιδανική για οικογένειες με παιδιά. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Minas S

Ble Κατσαρολάκια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Νικόλαος, Νομός Λασιθίου

Ble Κατσαρολάκια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!