“Άψογη εξυπηρετηση”
Κριτική για: Ble Κατσαρολάκια

Ble Κατσαρολάκια
Περιγραφή: Το εστιατόριο μας βρίσκεται σε ένα παλιό και πολύ όμορφο νεοκλασικό κτίριο στο λιμάνι του Αγίου Νικολάου στην Κρήτη. Τα μοναδικά πιάτα που θα απολαύσετε στο εστιατόριο μας είναι βασισμένα στην Κρητική κουζίνα με υλικά φρέσκα και αγνά από ντόπιους παραγωγούς. Την επιμέλεια των πιάτων μας έχει ο βραβευμένος μας σεφ Αλέξανδρος Ζαχαριάς. Επίσης στο εστιατόριο μας μπορείτε να γευστείτε την πλούσια ποικιλία κρασιών μας είτε στο μοναδικό κήπο μας είτε στο μπαλκόνι μας με μία μοναδική θέα την όμορφη λίμνη της πόλης μας.
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ηρθαμε εδω μετα απο προτροπή φίλου. Ειλικρινά πολλά μπράβο στα παιδιά. Ένα τεράστιο χαμογελο από όλο το προσωπικό και τα φαγητά υπέροχα. Αξίζει πραγματικά.

Ευχαριστούμε, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β

Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθήκαμε με παρέα στο άγιο Νικόλαο και μας πήγανε στο μαγαζί. Παρά πολύ ωραία διακόσμηση δίπλα στην θάλασσα. Εμείς κάτσαμε στην αυλή χωρίς να υστερεί σε τίποτα. Το φαΐ ήταν καταπληκτικό το σέρβις παρά πολύ καλό αλλά και οι τιμές δεν πηγαίνανε πίσω. Σας προτείνω αρνάκι σε κλιματοβεργες.
Το προσωπικό ήταν πολύ εξυπηρετικό και το σέρβις γρήγορο.

Ευχαριστούμε, Environmentalists
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία τοποθεσία!εξαιρετική κουζίνα!υπέροχο προσωπικό!!δοκιμάστε το αρνάκι οφτο,την αρνίσια παντσετα,το ριζότο μανιταριών & το ζεστό γαλακτομπούρεκο!!!

Ευχαριστούμε, Fotinipapandreo... P
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2017

πολυ καλη η εξυπηρετηση το φαγητο τελειο και μεγαλες μεριδες πολυ καλη λιστα κρασιων στο τελος μας κερασαν ρακι.

Ευχαριστούμε, 195.919.682.016
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2017

Πολυ καλή εξυπηρέτηση, ωραίοι χώροι και πολύ νόστιμο φαγητό με κρητικές και όχι μόνο γεύσεις! Οι τιμές ήταν πολύ τίμιες και σίγουρα θα το επισκεφτώ ξανά.

Ευχαριστούμε, manos272

Ble Κατσαρολάκια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Νικόλαος, Νομός Λασιθίου

Ble Κατσαρολάκια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!