Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2018

Μειναμε αρκετα Ικανοποιημενοι η πισινα στην ταρατσα ειναι υπεροχη και η θεα! θετικη εκπληξη το σπα και το μασαζ η Βαλεντινα και ο Κωστας μας εξυπηρετησαν κατα τη διαρκεια της διαμονης μας, δοκιμαστε το κρητικο μασαζ!!! θα το ξανα επισκεφτω σιγουρα του χρονου!!! το συνιστω!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, IreneR2107
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παρα πολύ ωραια ατμοσφαιρα, τα δωματια πεντακαθαρα, εχει ενα μοντερνο γυμναστιριο και το σπα ητανε πολυ ξεκουραστικο (valedina and kostas), ξερουν πως να ξεκουραζουν καποιον και να κανουν καποιον να νιωθει ανετα☀️

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, GeorgiaBab
Η κριτική έγινε: 1 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ευχάριστο περιβάλλον και φανταστικό προσωπικό!!! Το τέλειο μέρος για διακοπές στον Άγιο Νικόλαο κοντά στην πόλη και δίπλα στη θάλασσα!!! Με δύο μπαρ στην πισίνα και για ιδιαίτερα βραδιά το Del Mar με τέλεια αρώματα αργιλε και μουσική που σε ταξιδεύει!!!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Eleni Z
Ο/η AvraColection, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Hermes Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Φεβρουαρίου 2017

Αγαπητή Eleni Z,

Σας ευχαριστώ πολύ που μοιραστήκατε την εμπειρία της διαμονής σας μαζί μας. Τα λόγια σας μας κάνουν περήφανους και μας ενθαρρύνουν να συνεχίσουμε τη σκληρή δουλειά μια και η εξυπηρέτηση των πελατών ανέκαθεν έπαιζε σημαντικό ρόλο στο ξενοδοχείο μας. Ευχόμαστε να έχουμε την χαρά να σας φιλοξενήσουμε ξανά στην επόμενη επίσκεψη σας στην Κρήτη.

Με φιλικούς χαιρετισμούς
Υπεύθυνη υποδοχής

Η κριτική έγινε: 4 Οκτωβρίου 2016

Ό, τι και να σχολιάσω θα ήταν ανεπαρκές για την υπέροχη διαμονή μου σε αυτό το ξενοδοχείο. Πέραν της καθαριότητος, της ποιότητος των δωματίων, αλλά και των γευμάτων, αυτό που μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση ήταν η αύρα που εξέπεμπε όλο το προσωπικό, είτε στην υποδοχή, την πισίνα, είτε στο εστιατόριο με τον κύριο Κυριάκο. Η κυρία Ρίτσα Πεδιαδίτη με την γλυκάδα που εξέπεμπε με το θεϊκό της μειδίαμα έπαιξε καταλυτικό ρόλο στην διάθεσή μου και συνετέλεσε στα τρία χρυσά και στο ένα αργυρό μετάλλια για την χώρα μας. Ιδιαιτέρως την ευχαριστώ για την χορηγία της πλήρους διατροφής,εκ της οποίας άντλησα δύναμη να φέρω ένα τέτοιο αποτέλεσμα όχι μόνο στην ηλικιακή μου κατηγορία αλλά και χρόνους που με τοποθετούσαν σε βάθρο ανάμεσα στις νεώτερες. Όσο υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι, όπως το εξαίρετο προσωπικό του Hermes, όποιαδήποτε κρίση φαντάζει μακρυά...

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Panagiotis Z
Ο/η Dessole-Hotels, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Hermes Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Οκτωβρίου 2016

Αγαπητέ κ. Παναγιώτη,

Δεν υπάρχουν λόγια να εκφράσω την χαρά μου και την εκτίμηση προς αυτήν την υπέροχη κριτική για το ξενοδοχείο μας αλλά πολύ περισσότερο για το προσωπικό μας!!
Τέτοια σχόλια και μάλιστα από πελάτες σαν κι εσάς μας δίνουν δύναμη να συνεχίσουμε να κάνουμε αυτό που ξέρουμε καλύτερα αλλά και απολαμβάνουμε συγχρόνως, την καλύτερη δυνατή φιλοξενία!!
Ήταν δική μας χαρά που περάσατε μαζί μας αυτές τις σημαντικές μέρες της αθλητικής σας πορείας και είμαστε υπερήφανοι για τα μετάλλια που άξια κερδίσατε!!
Προσωπικά σας ευχαριστώ και πάλι για τα καλά σας λόγια και εύχομαι να μας δώσετε τη χαρά να σας καλοσωρίσουμε ξανά στο κοντινό μέλλον. Μέχρι τότε να είστε υγιής και χαρούμενος.

Με θερμούς χαιρετισμούς
Front office manager

Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2016

Το δωμάτιο ήταν πολύ ευρύχωρο κ καθαρο,με εξαιρετική θέα στη θάλασσα!
Ο μπουφές επίσης πολύ καλός.Μέχρι της 10 πολύ πλούσιος κ από 10-11 για όσους δεν προλάβουν,εχει παλι πολλες επιλογες,χωρις τα ζεστα βεβαια.
Το ενημερωτικο φυλλαδιο που μας εδωσαν οταν φτασαμε στο ξενοδοχειο κ αφορουσε το dress code,καθως ειχε κ αλλες πληροφοριες ηταν μονο στα αγγλικα!!!!!Επειδη εχουν πολλους ξενους τουριστες,να υποθεσω δε θελουν τους Ελληνες???Αλλιως δεν εξηγειται το γεγονος στην πατριδα μου να μου δινουν ξενογλωσσα φυλλαδια να διαβαζω!!!!
Το δωματιο μας επισης,εβλεπε στην πισινα με αποτελεσμα να μην εχουμε σχεδον ποτε ησυχια καθοτι καθε βραδυ μετα τις 9 ξεκινουσαν οι εκδηλωσεις,με live μουσικη κ τα σχετικα.Κ οταν διαμαρτυρηθηκαμε ,μας ειπαν οτι αυτα εχουν τα δωματια στην πισινα!!!Κ τους ειπαμε οτι θα επρεπε να μας εχουν ενημερωσει,δεδομενου οτι ο αλλος παει διακοπες,για να βρει την ησυχια του κ οχι για ναχει καθε βραδυ ατελειωτη φασαρια!
Ενα θεμα υπηρχε ακομα με το ιντερνετ,αφου σχεδον παντα δεν ειχαμε!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
10  Ευχαριστούμε, 152marianna
Ο/η Dessole-Hotels, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Hermes Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Αυγούστου 2016

Αγαπητή κα.152marianna,

Σας ευχαριστούμε για την προτίμηση σας στο Ξενοδοχείο μας και χαίρομαι που απολαύσατε την καθαριότητα και τη θέα του δωματίου καθώς επίσης και τον μπουφέ μας! Σχετικά με το φυλλάδιο για την πολιτική ενδυμασίας του ξενοδοχείου στο βραδινό γεύμα είναι γραμμένο σε όλες τις γλώσσες και στα ελληνικά μια και όλοι οι πελάτες μας ανεξαρτήτου εθνικότητας είναι πάντα καλοδεχούμενοι. Για τη φασαρία από τη μουσική, η ίδια προσωπικά εξέτασα το θέμα με την υποδοχή και αν μας είχατε εκφράσει την επιθυμία για αλλαγή δωματίου θα το κάναμε με ευχαρίστηση μια και η πρώτη μας προτεραιότητα είναι η ικανοποίηση των πελατών μας. Όσον αφορά το ίντερνετ έχουμε ήδη προβεί στις απαραίτητες ενέργειες για βελτίωση.
Ελπίζω να μας δώσετε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά!

Με φιλικούς χαιρετισμούς
Front office manager