“Πολύ καλό εστιατόριο”
Κριτική για: Όφου το λω

Όφου το λω
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις

Υπέροχο, οικογενειακό, φιλόξενο εστιατόριο,το προσωπικό άψογο και πολύ ευγενικό προς τους πελάτες,τα φαγητά πολύ νόστιμα, ειδικά η "τηγανιά" είναι πεντανόστιμη

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, stellasZ9429HA

Η κριτική γράφτηκε 30 Μαρτίου 2021

Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι μετά την επίσκεψη μας σε αυτό το εστιατόριο. Οι γεύσεις πολύ προσεγμένες και οικονομικές! Τα θαλασσινά πολύ νόστιμα και φρέσκα, επίσης κ τα παραδοσιακά πιάτα που δοκιμάσαμε ήταν όλα πεντανόστιμα!
Υπέροχη θέα. Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό

Ευχαριστούμε, Mnikitaki2
Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε αυτή τη ταβέρνα ύστερα από παρότρυνση ντόπιων φίλων μας! Ότι δοκιμάσαμε ήταν πεντανόστιμο ιδιαίτερα τα μύδια αχνιστά αλλά και το φρέσκο καλαμάρι και οι γαρίδες με ούζο! Όλα πολύ φρέσκα και νόστιμα.. το προσωπικό εξυπηρετικό και φιλικό! Η θέα πολύ όμορφη σε μια ήσυχη τοποθεσια πάνω στη θάλασσα της κιτροπλατειας! Στην επική επίσκεψη μας στον άγιο Νικόλαο θα ξαναπάμε σίγουρα!

Ευχαριστούμε, Mary1966gr
Η κριτική γράφτηκε 31 Οκτωβρίου 2020

Πολύ καλή ταβέρνα πανω στο κύμα κυριολεκτικά. Ότι πιάτο δοκιμάσαμε ήταν πεντανόστιμο, με αγνά παραδοσιακά υλικά! Δοκιμάστε το ψαρονέφρι στη σχάρα και σκιπυφιχτα με ανθότυρο ( ο ανθοτυρος είναι δίκης τους παραγωγής).. επίσης έχει αρκετές θαλασσινές γεύσεις! Θα ξανά επιστρέψουμε

Ευχαριστούμε, Georgiamakraki
Η κριτική γράφτηκε 23 Οκτωβρίου 2020

Πετύχαμε την ημέρα που είχε φρέσκο ντόπιο κάβουρα, μας το φτιάξανε με μακαρόνια! ήταν ότι πιο νόστιμο έχουμε δοκιμάσει, ήταν πρώτη φορά που δοκιμάσαμε κάβουρα! Πραγματικά μείναμε με ανοιχτό το στόμα! Πολλά συγχαρητήρια!! Δεν είναι τυχαίο που το μαγαζί λειτουργεί 37 χρόνια! Θα ξαναπάμε με τη πρώτη ευκαιρία! Υπέροχη θέα, πολύ φιλικό προσωπικό!

Ευχαριστούμε, G1374MB_

Όφου το λω: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ελούντα, Νομός Λασιθίου
Άγιος Νικόλαος, Νομός Λασιθίου

Όφου το λω: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!