Η κριτική έγινε: 28 Οκτωβρίου 2021

Επιχειρωντας με την παρέα μας τον ‘γύρο της Κρητης’,όταν φτάσαμε Λασίθι επιλέξαμε το Mistral Mare για την τοποθεσία του - πολύ κοντά στην φημισμένη παραλία «Βούλισμα» - αλλά και για την μοναδική θέα του στην κόλπο του Αγίου Νικολαου !
Τα δωμάτια ήταν ανακαινισμένα,με ωραίο μπαλκόνι - amazing sea view-!!! , το φαγητό μας εξέπληξε ευχάριστα, καθως και το προσωπικό που ήταν ευγενεστατο ! -Το συστήνω ανεπιφύλακτα, διότι κάλυψε όλες τις προσδοκίες μας και μας άφησε όμορφες αναμνήσεις ...

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, 508makisz
Η κριτική έγινε: 24 Οκτωβρίου 2021

Όλα τέλεια πολύ ευγενικοί άνθρωποι η τοποθεσία φανταστική το ξενοδοχείο τέλειο !!! το προτείνουμε ανεπιφύλακτα !!! Πολύ καλό για ζευγάρια οικογένειες και παρέες φίλων !!! Η θεα του δεν υπάρχει όπως και η παραλία βούλισμα που είναι ακριβώς από κάτω !!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, O2091YE_
Η κριτική έγινε: 22 Οκτωβρίου 2021

Διαμείναμε στο ξενοδοχείο αρχές Σεπτέμβρη μια οικογένεια με δύο μικρά παιδιά. Η τοποθεσία είναι πολύ όμορφη, το φαγητό ήταν άψογο και όλοι οι υπάλληλοι πολύ εξυπηρετικοί. Μας βοήθησαν με όλες τις πληροφορίες που χρειαζόμασταν. Θα το ξαναεπισκεφτούμε σίγουρα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Elina_Grigorian
Η κριτική έγινε: 20 Οκτωβρίου 2021

τελειο νακαινισμενο ξενοδοχειο πανω σε μια απο τις ομορφοτερες παραλιες της ελλαδας , προθυμο και ευγενικο προσωπικο να εξυπηρετησει ολες τις αναγκες μας ελπιζομε συντομα να το επισκεφτουμε ξανα και θα το συστησομε στους φιλους μας για υπεροχες διακοπες

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, _P6790KZ
Η κριτική έγινε: 20 Οκτωβρίου 2021

Η τοποθεσία καταπληκτική το φαγητό άψογο η θέα φανταστική! Τα δωμάτια ήταν πολύ καθαρά ! Πραγματικά δεν βρήκα κάτι αρνητικό κατά την διαμονή μου εκεί ! Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό και πρόθυμο για την εξυπηρέτηση μας !

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, Charis_Anapl