“ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΦΑΓΗΤΟ”
Κριτική για: Καλλίγευστον

Καλλίγευστον
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2022

Εξαιρετικο ποιοτικο και σε ποσοτητα φαγητο. Πολυ καλη εξυπηρετηση.Τιμες προσιτες. Θα πρεπει να το επισκεφτειτε!!!. Σίγουρα αν ξαναπάω λιβαδειά θα πάω εκεί για φαγητό πάλι!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2022
1  Ευχαριστούμε, makis17
Γράψτε μια κριτικήΚριτικές (196)

Η κριτική γράφτηκε 28 Δεκεμβρίου 2021

Εξαιρετική κουζίνα!! Πολύ καλή εξυπηρέτηση και καλές τιμές! Ο,τι παραγγείλαμε ήταν πολύ νόστιμο και σε ικανοποιητικές ποσότητες.

1  Ευχαριστούμε, _E8171MB
Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2021

Είναι η 4η ή 5η φορά που ήρθαμε στο εστιατόριο σας, για ακόμη μια φορά όλα εξαιρετικά. Το φαγητό όπως πάντα πεντανόστιμο, το προσωπικό ευγενέστατο και παρότι στο μαγαζί δεν έπεφτε καρφίτσα από κόσμο ήταν πεντακάθαρο. Μία συμβουλή κλείστε τραπέζι πριν το επισκεφθείτε γιατί έχει πάρα πολύ κόσμο πάντα. Μπράβο σας, συνεχίστε έτσι!

1  Ευχαριστούμε, _K8889WO
Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2021

Έχω επισκεφτεί το συγκεκριμένο κατάστημα 2-3ης φορές και ομολογώ ότι το φαγητό τους δεν είναι κακό αλλά δυστυχώς για εμένα η συμπεριφορά και η εξυπηρέτηση μετράει περισσότερο.Πάντα ήταν όλοι τους λίγο αγενείς αλλά σήμερα ήταν το αποκορύφωμα. Με λίγα λόγια για να μην σας γράφω ολόκληρη έκθεση. Πήραν ένα μικρό τραπέζι που μας είχαν ενώσει το οποίο τελικά περίσσεψε και το έβαλαν στο μισό μέτρο για να κάτσουν άλλοι.Ζητήσαμε μια καρέκλα η ένα σκαμπό ώστε να ακουμπήσουμε τα πράγματα μας και μόνο που δεν μας έβρισαν.Αφού υπήρχε αρνητικό κλίμα από πλευρά τους από την στιγμή που δώσαμε την παραγγελία ζητήσαμε να μην κάτσει κάποιος ακριβώς δίπλα μας. Μας έλεγαν ότι είναι Covid Free και πως υπάρχει ένα μέτρο απόσταση αλλά σε κανένα τραπέζι δεν ίσχυε αυτό. Στη συνέχεια βγήκε ένας κύριος από την κουζίνα με τσαμπουκά χωρίς μάσκα και φώναζε πάνω από το κεφάλι μας και είπε ότι δεν σας σερβίρω και αφού δημιούργησε ένταση σηκωθηκαμε και φύγαμε.
Λυπάμαι πραγματικά που στις μέρες μας υπάρχουν τόσο απολίτιστοι και άξεστοι άνθρωποι που διοικούν επιχειρήσεις.

6  Ευχαριστούμε, H616ID_
Η κριτική γράφτηκε 16 Δεκεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Δοκιμάσαμε πουγκιά του διαβολου , σαλάτα κοτόπουλο , μπιφτέκι με σος ροκφόρ και κοτόπουλο βενετσιανα και όλα ήταν υπέροχα !! Με την πρώτη ευκαιρία θα το επισκεφτούμε ξανά !!!

2  Ευχαριστούμε, _E4904HU

Καλλίγευστον: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λιβαδειά, Περιοχή Βοιωτίας

Καλλίγευστον: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!