“Γευστικός Προορισμός”
Κριτική για: Καλλίγευστον

Καλλίγευστον
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017

Πολύ όμορφο μαγαζί με ιδιαίτερη αρχοντική διακόσμηση, πολύ κοντά στη κεντρική πλατεία της Λιβαδειάς.
Φιλική και σχετικά άμεση εξυπηρέτηση, με ευγένεια και τακτ.
Τα φαγητά ζεστά,γευστικά και εξαιρετικά.
Τιμές προσιτές.
Το προτείνω ανεπιφύλακτα.
Σίγουρα θα ξαναπάω.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
4  Ευχαριστούμε, Michalis L

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2017

Πολύ καλά πιάτα και σε πολύ καλές τιμές! Η τοποθεσία του είναι ιδανική, με θέα τις πηγές της Κρύας. Έχει ιταλική κουζίνα κατά βάση, αλλά και διάφορες άλλες γέυσεις!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2016
Ευχαριστούμε, Παύλος Τ
Η κριτική γράφτηκε 31 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή εξυπηρέτηση, πολύ καλό φαγητό σε εξαιρετικές τιμές. Όμορφο περιβάλλον και καθαρό. Σίγουρα θα ξαναπάμε την επόμενη φορά που θα είμαστε Λεβάδεια...

1  Ευχαριστούμε, JoannaP_11
Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2016

Πολύ καλή επιλογή! Ο χώρος είναι πολύ ωραίος με πάρα πολύ ζέστη το χειμώνα! Το προσωπικό απίθανο και πρόσχαρο να εξυπηρετήσει.

Πήραμε φιλέτο χοιρινό με σάλτα μαυροδάφνης, χοιρινή τηγανιά, πουγκιά του διαβόλου και μια απίθανη σαλάτα ρόκα με ψητό τυρί. Όλα ήταν απίθανα και συνολικά με όλα τα ορεκτικά και τα κρασιά δώσαμε 40 ευρώ, 3 άτομα.

Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

1  Ευχαριστούμε, Zolioth
Η κριτική γράφτηκε 12 Δεκεμβρίου 2016

Αφού κοιτάξαμε στο νετ για τα καλύτερα μαγαζιά στη Λειβαδιά βρήκαμε το Καλλίγευστον. Το επισκεφτήκαμε και επιβεβαιώνουμε πως όντως είναι από τα καλύτερα εστιατόρια της περιοχής. Το μενού είχε ποικιλία και πιάτα που δε είναι συνηθισμένα, οι μερίδες ήταν ικανοποιητικές, τα φαγητά ήταν πεντανόστιμα και το προσωπικό άψογο. Όλοι όσοι μας εξυπηρέτησαν ήταν ευγενικότατοι και πρόθυμοι να βοηθήσουν (είμασταν από ταξίδι και θέλαμε να φορτίσουμε τα κινητά μας και χωρίς να το ζητήσουμε μας έφερε πολύμπριζο). Η σερβιτόρα παρατηρούσε διακριτικά πότε τελειώναμε το ένα πιάτο για να μας φέρει τα επόμενα, μας ρώτησε αρκετές φορές αν είμαστε ευχαριστημένοι και ότι και να την ρωτήσαμε ήταν πρόθυμη να μας απαντήσει. Πραγματικά άψογο σε όλα!

2  Ευχαριστούμε, Despoina M

Καλλίγευστον: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λιβαδειά, Περιοχή Βοιωτίας

Καλλίγευστον: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!