Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 13 Οκτωβρίου 2020

Αγενέστατο προσωπικό και ειρωνικό. Καμια πρόθεση να βοηθήσουν. Μη τήρηση θεμάτων υγιεινής στο πρωινό λόγω covid. Κακή ηχομόνωση. Ελλιπείς παροχές. Το πάρκινγκ στα 200 μέτρα. Υπερβολικά ακριβό χωρίς λόγο.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, alexsof_1117
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2020

Ξενοδοχείο στο κέντρο της Λιβαδειάς με θέα πλατεία.Ανακαινισμένα δωμάτια με ωραία διακόσμηση και έπιπλα.Καλό ξενοδοχείο για την περιοχή. Ευκολία στο parking και οικονομικές τιμές. Οικογενειακή επιχείρηση.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, _G7372WE
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2020

Απαράδεκτο ξενοδοχείο!Ο κύριος στη ρεσεψιόν είναι αγενέστατος. Βρέθηκα εκεί για ένα γάμο. Το μπάνιο δεν είχε ούτε σαπούνι.Το χαρτί ήταν χρησιμοποιήμένο. Η λεκάνη σπασμένη. Είχε 2 ποτηράκια για νερό και ήταν βρώμικα και τα 2.
Προτιμήσαμε να γυρίσουμε Αθήνα ξημερώματα απ το μείνουμε εκεί.
Επιπλέον δυο φιλικά ζευγάρια ακύρωσαν τα δωμάτια τους από νωρίς και μας ζήτησαν τα χρήματα επειδή ειχε γίνει η κράτηση.
Δεν το συστήνω σε καμία περίπτωση.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, blackkatrin
Η κριτική έγινε: 9 Φεβρουαρίου 2020

Βρεθήκαμε στην Λιβαδειά λόγο ενός αθλητικού γεγονός. Στην αναζήτηση τι ξενοδοχείο είναι και τι δωμάτιο θα μείνουμε βρίσκαμε μόνο ωραία καινούρια δωμάτια. Όταν όμως μπήκαμε στο "μπουντρούμι" ήταν ένα βρόμικο παλιό δωμάτιο που μύριζε τσιγάρο το δίκλινο το κάνανε με το ζόρι τρίκλινο. θέρμανση υπήρχε ένα κλιματιστικό όπου δεν τολμούσες να το ακουμπήσεις λόγο βρομιάς. Γενικά δεν το συστήνω με τίποτα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, AthMalliaris
Η κριτική έγινε: 23 Ιανουαρίου 2020

Δυστυχώς από τα χειρότερα ξενοδοχεία που έχουμε μεινει. Πήγαμε λόγω του αγώνα που γίνεται εκεί το Λεβαδο. Μείναμε στην μη ανακαινισμένη πτέρυγα η οποία δεν άξιζε καν για τα λεφτά που πληρωσαμε. Για να κάνουμε late check out μου είπαν ότι έχουν κάνει μια φιλική τιμή λογω του "αγώνα " στα 5 ε (να βγάλουμε κ από εκεί !!)( σημείωση ήταν κ χορηγοί του αγώνα πράγμα που θα έπρεπε να εξυπηρετήσει όλους τους αθλητές που ήθελαν να κάνουν απλά ένα μπάνιο μετά όπως γίνεται κ σε όλα τα ξενοδοχεία στην υπόλοιπη Ελλάδα που έχουμε επισκεφθεί δική τους διαφημίση είναι να κερδίσουν πελάτες για του χρόνου! ).Είχαμε ζητήσει διπλό κρεβάτι με την κράτηση μας πράγμα που δεν έγινε με την δικαιολογία ότι "ε ενταξει ένα βράδυ θα μείνετε" μου είπε στην ρεσεψιόν. Σαπούνι χεριών πουθενα. Η αποδείξη την οποία ζήτησα γιατί δεν μου έδωσαν ήταν ένα απλό μπλοκ από το βιβλιοπωλείο.Το πρωινό κ η αίθουσα καλή .Δεν θα το ξαναπροτιμησουμε!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Artemis842011