“ικανοποιητικό ”
Κριτική για: Ψαροταβέρνα Ζέφυρος

Ψαροταβέρνα Ζέφυρος
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαΐου 2024 μέσω κινητής συσκευής

ευγενικό προσωπικό, αρκετα νόστιμο το φαγητό αλλά μικρές μερίδες σε σχέση με την τιμή. ωραία τοποθεσία. pet friendly.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2024
Ευχαριστούμε, maraki2015

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαΐου 2024

Πήγαμε για φαγητό Μ.Παρασκευή, επιλέξαμε ζυμαρικά με θαλασσινά. Για την μικρή το κοτόπουλο αλά κρεμ το ζητήσαμε φιλέτο ψητό,μας το έκαναν γι'αυτό και μόνο βάζω 2⭐ γιατί ο πιο έμπειρος σερβιτόρος ήταν εξυπηρετικός. Εγώ που παράγγειλα ριζότο θαλασσινών μία απογοητεύση. Με το που μου το έφεραν βρήκα τρίχα το λέω στο σερβιτόρο πολύ πρόθυμα το πήρε να μου φέρει άλλο. Φέρνει το 2ο κι εκεί μαύρα χάλια οι γυαλιστερές μες το χώμα. Για την τιμή που το έχουν και που δεν ξέρουν να το μαγειρέψουν πολύ υπερτιμημένο. Με το λογαριασμό που κάναμε στη Σαλαμίνα θα τρώγαμε και τα τσόφλια από τις γαρίδες και θα ήταν πεντανόστιμο. Το μαγείρεμα των θαλασσινών θα πρέπει να το δουν πιο σοβαρά. Δεν έχει 5€ η μερίδα για να το κάνει γαργάρα ο κόσμος. Λίγο σεβασμό τι τους σερβίρετε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2024
    • Ποιότητα
    • Ατμόσφαιρα
Ευχαριστούμε, ΔΩΡΑ Δ
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιανουαρίου 2024 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτη ποιότητα φαγητού, μικρές μερίδες, ακριβά πιάτα που δεν ανταποκρίνονται στην ποιότητα. Δεν θα ξαναπάω και δεν το συστήνω!!!! Ακόμη και τα γλυκά που μας κέρασαν ήταν κακής ποιότητας. Η μερίδα με τα καλαμαράκια ενδεικτικά είχε 10 μπουκίτσες τύππυ γκουρμέ πιάτο, ηταν αρπαγμένα στο τηγάνι, με λάδι που είχε χρησιμοποιηθεί πολλές φορές και είχε ταγγίσειβκαι μύριζαν....παρόλο που πεινούσαμε δεν ευχαριστηθήκαμε τίποτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2024
1  Ευχαριστούμε, T8040OL_
Ο/η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΖΟΣ, Ιδιοκτήτης του Ψαροταβέρνα Ζέφυρος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Ιανουαρίου 2024

Χρόνια πολλά, καλή χρονιά

Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2023

Το φαγητό εξαιρετικό. Τα ψάρια φρέσκα κ ο ψηστης γνώστης...υπέροχο service φιλικό περιβάλλον οικογενειακό....μην ξεχάσετε να δοκιμάσετε τις μακαρονάδες θαλασσινών της μαγειρισας...αν θέλετε να δοκιμάσετε κάτι από παλιά γνήσια παραδοσιακή Ελλάδα με φιλοξενία κ φρέσκια ελληνική κουζίνα....είναι το κατάλληλο μαγαζί.. .εγώ αυτό ένοιωσα μπαίνοντας εδώ

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2023
1  Ευχαριστούμε, filio g
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2023

Ένα από τα καλύτερα εστιατόρια που έχω φάει με εξαιρετικό φαγητό και εξυπηρέτηση με τοποθεσία δίπλα στην θάλασσα, το καλαμάρι το ψητό και το χταπόδι στην σχάρα με κυρίως πιάτο μια φρέσκια τσιπούρα ήταν απλά καταπληκτικά! Το προτείνω να είστε στην περιοχή και είμαι σίγουρος ότι δεν θα το μετανιώσετε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2023
1  Ευχαριστούμε, Alex C

Ψαροταβέρνα Ζέφυρος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιτέα, Περιοχή Φωκίδας

Ψαροταβέρνα Ζέφυρος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!