Travelocity60 $
Priceline54 $
Destinia.com72 $
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020

Το ξενοδοχείο είναι σε πάρα πολύ ωραίο σημείο στην Ιτέα και μπορείς να πας παραλιακά περπατώντας στο κέντρο της. Κυρίως σε κερδίζουν οι άνθρωποι του ξενοδοχείου με την ευγένεια και την φιλοξενία τους. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, sofia T
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2020

Είναι ένα ξενοδοχείο απλό, έχει τα πολύ βασικά και από καθαριότητα τίποτα ιδιαίτερο, χωρίς να θεωρηθεί βρώμικο. Στα συν είναι η ευγένεια και η εξυπηρετικότητα του κ. Καλαφάτη και όλου του προσωπικού. Ειδικά η Ιωάννα που σερβίρει το πρωινό, με το γλυκό της χαμόγελο και το ωραίο στυλ της, σου φτιάχνει την ημέρα. Ο χώρος της τραπεζαρίας που σερβίρεται το πρωινό, είναι πολύ προσεγμένος και καλαίσθητος. Το πρωινό είναι πλούσιο, υπάρχουν φαγητά για όλα τα γούστα. Η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι ιδανική για ησυχία και ξεκούραση και παράλληλα πολύ κοντά στο κέντρο της πόλης και στην παραλία. Εμείς περάσαμε πολύ ωραία. Το συστήνω, αν κάποιος δεν ζητάει πολλά.

1  Ευχαριστούμε, Eirini M
Η κριτική έγινε: 16 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο και σε καλή τοποθεσία αλλά γενικά κακό ξενοδοχείο. Δεν θα ξαναέμενα. Δεν μου ενέπνευσε εμπιστοσύνη, από καθαριότητα όχι και τόσο καλό, και γενικά μια μέτρια προς κακή κατάσταση για σχέση ποιότητας τιμής. Θα ψάξω κάτι άλλο την επόμενη φορά.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, 406nikd
Ο/η HotelKalafati, Front Office Manager του Kalafati Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Μαρτίου 2020

Ευχαριστούμε για τον χρόνο σας να μας δώσετε την ανατροφοδότηση της διαμονής σας. Λυπούμαστε πολύ που η διαμονή σας δεν ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες σας. Θα θέλαμε να μάθουμε περισσότερα και γι' αυτό παρακαλούμε να μας γνωρίσετε στο email μας έναν αριθμό τηλεφώνου ή το δικό σας email, ώστε η Διεύθυνση να συζητήσει μαζί σας εκτενέστερα το θέμα.

Με εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2019

ενα τυπικό ξενοδοχείο καλο βολικό ωραίο μέσα οκ οι τύποι που το έχουν ευγενικοί φιλικοί . σε πολυ καλη περιοχη για να κανεις τις βολτουλες σου .Ιτέα ενα μερος που λάτρεψα πραγματικά να βολτάρεις και να περάσεις όμορφα διακοπές .

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, giapantapaidi
Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο έχει τα πολύ βασικά. Βρίσκεται σε ένα ήσυχο μέρος κοντά στην θάλασσα και κοντά στην Ιτέα. Τα δωμάτια είναι καθαρά, το πρωινό καλό και η εξυπηρέτηση εξαιρετική. Μπραβο στον κ. Καλαφάτη για την εξυπηρέτηση

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
5  Ευχαριστούμε, P5323DDmarial