Αποθήκευση
Αξέχαστη εμπειρία γνώσεων και απόλαυσης της μαγείας των μελισσών!

Σε ένα καλαίσθητο περιβάλλον, διαμορφωμένο από ανθρώπους με μεράκι, γνωρίσαμε τον μαγικό κόσμο των... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
Vinitonio
μέσω κινητής συσκευής
Μέλι με μεράκι

Ο Γιάννης και ο Νικηφόρος έχουν μεράκι και βαθειά γνώση για τη μέλισσα. Μεταδίδουν στον επισκέπτη... διαβάστε περισσότερα

PhotoHara
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 17 Ιανουαρίου 2020

Επισκεφτήκαμε το Moka honey και τον εξαιρετικό αυτό χώρο στα πλαίσια έρευνας που συνηθίζουμε να κάνουμε με τις κοινότητες προσκόπων θέλοντας να ανακαλύψουμε νέα πράγματα! Ένας χώρος σωστά διαμορφωμένος, όπου με τις γνώσεις και την εμπειρία του Γιάννη και του Νικηφόρου πραγματικά μπαίνεις στο θαυμαστο κόσμο της μέλισσας!
Το πιο ωραίο απ' όλα είναι ότι δε μένεις στο θεωρητικό κομμάτι αλλά ανοίγουν μια κυψέλη και έρχεσαι σε επαφή με τις μελισσες,τους κηφήνες και τη βασίλισσα! Μοναδική εμπειρία, εξαιρετικής ποιότητας μέλι και σίγουρα μια απο τις ωραιότερες διαδραστικές εμπειρίες για όλους που πραγματικά αξίζει να δεις!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, H3913RDangelac
Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2019

Υπέροχη εμπειρία!!! Πραγματικά όμορφη και πολύ κατατοπιστική η ξενάγηση!!! Εξαιρετικοί οι ιδιοκτήτες και πολύ όμορφη εμπειρία για τα παιδιά αλλά και τους μεγάλους μάθαμε απίστευτες πληροφορίες για αυτό το μοναδικό έντομο!!! Αξίζει να διαθέσετε χρόνο απο τις διακοπές σας.

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Maritsasfak
Η κριτική έγινε: 31 Οκτωβρίου 2019

Μας δόθηκε η εύκαιρα να επισκεφτούμε οικογενειακώς αυτόν τον όμορφο χώρο, ένα μάθημα ζωής απο τις μέλισσες!!Με τον Γιάννη και τον Νικηφόρο μπορέσαμε να μπούμε σ αυτόν τον θαυμαστό κόσμο ,με λεπτομέρεια και μεράκι και τους ευχαριστούμε γι αυτό!
Ο μικρός μου 5 ετών κατάλαβε τα πάντα,τα παιδιά ασχολήθηκαν πέραν του δέοντος!!
Ευχαριστούμε πολύ!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, katerina k
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένας άψογα διαμορφωμένος χώρος κατάλληλος για αυτήν την υπέροχη ξενάγηση στον κόσμο των μελισσών... Πήγαμε με την κοινωτητα προσκοπων μου και μάθαμε υπέροχα πράγματα και το σημαντικότερο την σοβαρότητα και την ανάγκη μας να προστατεψουμε της μέλισσες... Ήταν μια μοναδική εμπειρία που δεν θα ξεχάσουμε ποτε... Ευχαριστούμε πολύ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, NickyBurb
Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2019

Επισκεφθήκαμε το μέρος κατά την διάρκεια των καλοκαιρινών μας διακοπών.
Οι ιδιοκτήτες ο Γιάννης και ο Νικηφόρος αγαπούν πολύ αυτό που κάνουν και κάνουν ότι μπορούν για να μεταδώσουν το μεράκι στους επισκέπτες.
Ο χώρος τους είναι καλαίσθητος, λειτουργικός φτιαγμένος σχεδόν εξολοκλήρου από οικολογικά (ή ανακυκλωμένα ) υλικά.
Ο τρόπος παρουσίασης του αντικειμένου είναι διαδραστικός και ευχάριστος κατάλληλο για κάθε ηλικία
Εμείς ως οικογένεια μείναμε πάρα πολύ ευχαριστημένοι και το προτείνουμε ανεπιφύλακτα.

ΥΓ. Είναι βολικό να φοράτε κλειστό παπούτσι με κάλτσα, αν δεν γίνεται τα παιδιά
έχουν την λύση.
Φωτογραφική μηχανή δεν είναι απαραίτητη ο Γιάννης και ο Νικηφόρος θα
φροντίσουν για τις φωτογραφίες σας
Μην ξεχάσετε να επισκεφθείτε το πωλητήριο για πολύ νόστιμο μέλι και κεραλοιφες

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
3  Ευχαριστούμε, Giorgos-135