Αποθήκευση
Αξέχαστη εμπειρία γνώσεων και απόλαυσης της μαγείας των μελισσών!

Σε ένα καλαίσθητο περιβάλλον, διαμορφωμένο από ανθρώπους με μεράκι, γνωρίσαμε τον μαγικό κόσμο των... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
Vinitonio
μέσω κινητής συσκευής
Μέλι με μεράκι

Ο Γιάννης και ο Νικηφόρος έχουν μεράκι και βαθειά γνώση για τη μέλισσα. Μεταδίδουν στον επισκέπτη... διαβάστε περισσότερα

PhotoHara
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 31 Οκτωβρίου 2019

Μας δόθηκε η εύκαιρα να επισκεφτούμε οικογενειακώς αυτόν τον όμορφο χώρο, ένα μάθημα ζωής απο τις μέλισσες!!Με τον Γιάννη και τον Νικηφόρο μπορέσαμε να μπούμε σ αυτόν τον θαυμαστό κόσμο ,με λεπτομέρεια και μεράκι και τους ευχαριστούμε γι αυτό!
Ο μικρός μου 5 ετών κατάλαβε τα πάντα,τα παιδιά ασχολήθηκαν πέραν του δέοντος!!
Ευχαριστούμε πολύ!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, katerina k
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένας άψογα διαμορφωμένος χώρος κατάλληλος για αυτήν την υπέροχη ξενάγηση στον κόσμο των μελισσών... Πήγαμε με την κοινωτητα προσκοπων μου και μάθαμε υπέροχα πράγματα και το σημαντικότερο την σοβαρότητα και την ανάγκη μας να προστατεψουμε της μέλισσες... Ήταν μια μοναδική εμπειρία που δεν θα ξεχάσουμε ποτε... Ευχαριστούμε πολύ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️

Ευχαριστούμε, NickyBurb
Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2019

Επισκεφθήκαμε το μέρος κατά την διάρκεια των καλοκαιρινών μας διακοπών.
Οι ιδιοκτήτες ο Γιάννης και ο Νικηφόρος αγαπούν πολύ αυτό που κάνουν και κάνουν ότι μπορούν για να μεταδώσουν το μεράκι στους επισκέπτες.
Ο χώρος τους είναι καλαίσθητος, λειτουργικός φτιαγμένος σχεδόν εξολοκλήρου από οικολογικά (ή ανακυκλωμένα ) υλικά.
Ο τρόπος παρουσίασης του αντικειμένου είναι διαδραστικός και ευχάριστος κατάλληλο για κάθε ηλικία
Εμείς ως οικογένεια μείναμε πάρα πολύ ευχαριστημένοι και το προτείνουμε ανεπιφύλακτα.

ΥΓ. Είναι βολικό να φοράτε κλειστό παπούτσι με κάλτσα, αν δεν γίνεται τα παιδιά
έχουν την λύση.
Φωτογραφική μηχανή δεν είναι απαραίτητη ο Γιάννης και ο Νικηφόρος θα
φροντίσουν για τις φωτογραφίες σας
Μην ξεχάσετε να επισκεφθείτε το πωλητήριο για πολύ νόστιμο μέλι και κεραλοιφες

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
3  Ευχαριστούμε, Giorgos-135
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2019

Μια πολύ καλή προσπάθεια αγροτουρισμού. Οι δύο νέοι φαίνεται ότι έχουν μερακι και αγάπη για τις μέλισσες. Εξαιρετική η προσέγγιση των μικρών επισκεπτών. Τα παιδάκια βιώνουν μια εμπειρία που θα θυμούνται για καιρό.
Αξίζει να θυσιάσει κάνεις λίγο χρόνο για να μάθεις τόσα πράγματα για τη φύση και τη διατροφή μας.

Ευχαριστούμε, APeriklisA
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε σημερα με τα τρία μας παιδια τα μελισσια που με τόσο μεράκι και αγάπη συντηρούν ο Γιάννης και ο Νικηφόρος!! Μάθαμε τα πάντα για τις μέλισσες, τις παρατηρήσαμε, τις αφουγκραστήκαμε κι ενημερωθήκαμε για την παραγωγή μελιού! Παράλληλα προμηθεύτηκαμε αγνό πεντανόστιμο μέλι!!! Εξαιρετική πρωτοβουλία απο δυο νέους ανθρώπους, μοναδική ξενάγηση και εμπειρία για εμας και τα παιδια μας!!! Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα!!! Μακαρι να ακολουθήσουν και άλλοι το παράδειγμα σας!!! Ευχαριστουμε πολυ!!!!!!!

Ευχαριστούμε, margkyrkou