“Παρατημένο μαγαζί...”
Κριτική για: Astra Cafe Restaurant

Astra Cafe Restaurant
Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε τον χώρο του astra cafe και το πρώτο πράγμα που μας έκανε εντύπωση ήταν η αίσθηση εγκατάλειψης με τους χαλασμένους-βρώμικους καναπέδες και την ακόμα πιο βρώμικη τζαμαρία..Παρά την ιδιαίτερη θέση του μαγαζιού που θα μπορούσε κάπως να σώσει την κατάσταση, αυτή η υπέροχη θέα δεν ήταν αρκετή να ισορροπήσει την αρνητική στάση του σέρβις, την έλλειψη καθαριότητας και τον υποτιθέμενο freddo espresso.

2  Ευχαριστούμε, Sissy N

Η κριτική γράφτηκε 5 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ενω ο χωρος ειναι πολυ ομορφος μας εκανε πολυ αρνητικη εντυπωση η συμπεριφορα του προσωπικου... Σαν να τους διακοψαμε πανω που εκαναν κατι σημαντικο, σα να μη μας περιμεναν ενα πραγμα. Σεβομαι οτι ο καθενας εχει τα προσωπικα του αλλα δεν ειναι τροπος συμπεριφορας αυτος αφου εφτανε στα ορια της αγενειας. Δυστυχως δεν το συστηνουμε σε καμια περιπτωση.

2  Ευχαριστούμε, Βασιλειος Α
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουλίου 2017

Καθίσαμε για καφεδάκι σε αυτήν την καφετέρια.
Ωραίο μαγαζί με υπεροχή θέα.
Η εξυπηρέτηση δεν ήταν καθόλου καλή.
Αν δεν είχε κόσμο άργησαν πολύ οι καφέδες μας.
Παραγγείλαμε και μια πίτσα για τα παιδιά μας και εκτός το ότι άργησε πάρα πολύ δεν ήταν καθόλου καλή.
Οι τιμές στους καφέδες ήταν σχετικά καλές.
Η πίτσα όμως εκτός το ότι δεν ήταν καθόλου καλή ήταν πάρα πολύ ακριβή. Ούτε σε πιτσαρία με φούρνο δεν την χρεώνουν τόσο ακριβά.
Σε γενικές γραμμές είναι ένα μέτριο μαγαζί.

Ευχαριστούμε, stefania m
Η κριτική γράφτηκε 16 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραιο μαγαζί!!!πολύ ωραία θέα και φανταστικό το περιβάλλον!!!!Πολυ καλο σερβισε και ωραίος καφές!!!Όλα ΤΈΛΕΙΑ

Ευχαριστούμε, Panagiwths K
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2017

Δεν σχολιάζω τον καφέ που δεν μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση και την λίγο αργή εξυπηρέτηση αλλά το περιβάλλον και την θέα. Πρωί, μας έλουζε ο ήλιος και χουχουλιάζαμε στους ανετότατους καναπέδες.Γενικά δεν έιχε και κόσμο και απολαμβάναμε την θέα και τη μουσικούλα.Ε, νομίζω ότι αυτό είναι ΟΚ

Ευχαριστούμε, piapapino

Astra Cafe Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Δελφοί, Περιοχή Φωκίδας

Astra Cafe Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!