Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Trip.com
StayForLong
Η κριτική έγινε: 16 Μαρτίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πρόκειται για πολυ όμορφο χώρο και οικονομικότατο. Επάνω στον κεντρικό δρόμο των Δελφών, ιδανική θέση για περιήγηση εντός της πόλης! Ωραία δωμάτια, ανακαινισμένα και άνετα. Πολύ καλή εξυπηρέτηση από το προσωπικό και πάντα ευδιάθετοι. Όπου μας πρότειναν να πάμε ήταν πολυ καλές επιλογές! Συστήνεται ανεπιφύλαχτα!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2016
Ευχαριστούμε, vas_broum
Η κριτική έγινε: 13 Μαρτίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ φιλικο και εξυπηρετικο το service.
Στο κεντρικο δρομο των Δελφων. Πας με τα ποδια στον αρχαιολογικο χωρο.
Τα δωματια, σχετικα μικρα αλλα καθαρα.
Το πρωινο θα μπορουσε να εχει μεγαλυτερη ποικιλια. Οπως κρουασαν βουτυρου, cake, ψωμι του τοστ κ.ο.κ.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2016
2  Ευχαριστούμε, Ioannis B
Η κριτική έγινε: 11 Μαΐου 2015

Ευρύχωρα δωμάτια, πλήρως ανακαινισμένα με όλες τις ανέσεις και καλή ηχομόνωση. Ήταν Πάσχα όταν επισκεφτήκαμε τους Δελφούς και η θέρμανση στο ξενοδοχείο ήταν εκπληκτική. Καθάριζαν το δωμάτιο κάθε μέρα και άλλαζαν σεντόνια κ πετσέτες κάθε δεύτερη μέρα. Το πρωινό επίσης ήταν πολύ καλό και συνεχώς το εμπλούτιζαν, όποτε έλειπε κάτι. Οι ξενοδόχοι πολύ φιλόξενοι άνθρωποι, μας έδιναν ιδέες για εκδρομές και αξιοθέατα. Θα έμενα ξανά εκεί χωρίς δεύτερη σκέψη.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2015
Ευχαριστούμε, eri m
Η κριτική έγινε: 2 Ιανουαρίου 2014 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρά δωμάτια, ζεστά και περιποιημένα. Πολύ φτωχό πρωινό και όχι τόσο καλής ποιότητας. Καλή τοποθεσία. Έλλειψη πάρκιγκ οπως σε ολη την περιοχή. Πολύ ευγενικοί και φιλοξενοι οι κυριοι της ρεσεψιον . Όχι τοσο ευγενική η κυρία στη ρεσεψιον.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2014
3  Ευχαριστούμε, DespinaO
Η κριτική έγινε: 7 Ιανουαρίου 2013

Γεια σας και Χρόνια πολλά , Καλή χρονιά σε όλους με πολύ υγεία.
Μείναμε στο ανωτέρω ξενοδοχείο από τις 04-01-2013 εώς 06-01-2013.Ας ξεκινήσουμε λοιπόν:
Οι ιδιωκτήτες του ξενοδοχείου είναι πολύ ευγενικοί και πολύ φιλικοί. Το ξενοδοχείο είναι πολύ καθαρό και το δωμάτιο το οποίο μείναμε εμείς ήταν πολύ μεγάλο. Τα δωμάτια είναι εξοπλισμένα με ψυγειάκι, σεσουάρ για τα μαλλιά και το μπάνιο είναι πολύ καθαρό. Τα σεντόνια και οι πετσέτες ήταν καθαρές και άθικτες γιατί ας μην ξεχνάμε ότι υπάρχουν και ξενοδοχεία με σκισμένα λευκά είδη......Η θερμανση του ξενοδοχείου είναι πολύ επαρκής σε σημείο που ανοίγεις το παράθυρο για να μπεί παγωμένος αέρας. Ο χώρος του πρωινού είναι πολύ καλός, καθαρός, και ο μπουφές πολύ καλός χωρίς υπερβολές αλλά ούτε και με λίγα πράγματα. Τα πάντα ήταν φρεσκότατα, το ψωμί, η ομελέτα, το καταπληκτικό γιαούρτι πίτα που φτιάχνει η γυναίκα του ιδιωκτήτη αλλά και η υπεύθυνη κυρία στο μπουφέ η οποία ήταν πολύ φιλική και πολύ προθυμη να βοηθήσει σε οτιδήποτε της ζητούσαμε. Η αξία του δωματίου ήταν πολύ καλή και άξιζε τα λεφτά του. Θα το συνιστούσαμε. Η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι σε σημείο που κάνεις βόλτα στους Δελφούς με τα πόδια χωρίς κανένα πρόβλημα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2013
2  Ευχαριστούμε, ELENI T