FindHotel
Trip.com
getaroom.com96 $
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2019

Ειχαμε κλεισει τρικλινο μεσω πλατφορμας. Οταν φτασαμε μας ειπαν οτι μας ειχαν μεταφερει σε διχωρο τετρακλινο δωματιο για πιο ανετα !!
Το προσωπικο εξυπηρετικο περαν καθε προσδοκιας. Η αισθηση παλιας αρχοντιας διαχυτη, ειδικα σους κοινοχρηστους χωρους. Η αρχιτεκτονικη του Πικιωνη εδωσε ρεστα.
Στα πλην καποιες λεπτομερειες, οπως τα σκαλοπατια που ελειπαν απο τη σκαλα της πισινας ή οι κουρτινες του μπανιου που ειναι στο τελος του οριου ζωης τους. Αυτα ομως δε σταθηκαν ικανα να μας χαλασουν τη γενικη εικονα.
Τα στρωματα παντως στα δωματια που ειχαμε ηταν εξαιρετικα. Και καθαρα ολα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, dgt67
Η κριτική έγινε: 25 Ιουνίου 2019

Στεγάσαμε το Yoga retreat μας στο ξενοδοχείο αυτό από τις 21/6 έως τις 23/6/2019. Το ξενοδοχείο έχει πολύ καλή υποδομή και παροχές, χρήζει, όμως, αναβάθμισης λόγω παλαιότητας. Αυτό που ξεπέρασε κάθε προσδοκία μας ήταν οι άνθρωποι του που ήταν εκεί να συνεργαστούν και να μας παρέχουν ότι χρειαζόμασταν για ένα υπέροχο 3ήμερο. Ευχαριστούμε την Κωνσταντίνα για τη συνεργασία, τον Παναγιώτη για τις γνώσεις που μοιράστηκε μαζί μας και ιδιαίτερα τον Αριστοφάνη για την φροντίδα και την κατάθεση ψυχής του!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, nanolepesi
Η κριτική έγινε: 8 Μαΐου 2019

Δυσφήμηση για τον τουριστικό κλάδο. Παλιό και παρατημένο.
Αν δεν ήταν σχολική η εκδρομή δεν θα το επιλέγαμε σε καμία περίπτωση.
Δεν υπήρχε σε κανένα δωμάτιο το "κλασικό" έντυπο πίσω από την πόρτα (ή κάπου αλλού) που να δηλώνει τα αστέρια του ξενοδοχείου, τις τιμές και το αντίστοιχο πλάνο διαφυγής.
Μας ζήτησαν 40€ για ένα μπουκάλι "Κανένας", ευτυχώς που ρωτήσαμε πριν παραγγείλουμε γιατί κατάλογοι δεν υπήρχαν!!!
Μόνο η θέα άξιζε....

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, traveller7219
Η κριτική έγινε: 25 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Τεσσάρων αστέρων μόνο στα χαρτιά αν και αμφιβάλω ότι κι εκεί είναι τόσα τα αστέρια. Οι μισές κάσες από τις πόρτες είναι ξηλωμένες και τα laminate πατώματα έχουν φουσκώσει γιατί στάζουν τα ταβάνια. Το μόνο θετικό που διασώζεται από το ναυάγιο είναι το προσωπικό που είναι πολύ ευγενικό και κάνει φιλότιμες προσπάθειες. Δίνει την αίσθηση εγκατάλειψης. Το πρωινό αστείο. Φρυγανιές με βούτυρο και μαρμελάδα το πιο γκουρμέ πιάτο. Εμείς αλλάξαμε ξενοδοχείο μετά την πρώτη νύχτα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, panosner
Η κριτική έγινε: 6 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα εξαιρετικό Σαββατοκύριακο και μια φιλοξενία από ανθρώπους που αγαπάνε αυτό που κάνουν και πρόθυμοι να σε βοηθήσουν για οτιδήποτε ! Πεντακάθαρο και πανέμορφο ξενοδοχείο ! Ευχαριστούμε πολύ για όλα !

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Stelos2003