Agoda.com
Όχι χρεώσεις, μόνο εξαιρετικές προσφορές
StayForLong
pasxalis i
ομορφο
Κριτική για: Ξενοδοχείο Art Pythia
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 9 Δεκ 2021
Απολαύσαμε κάθε κομμάτι της διαμονής μας και μας αντιμετωπίζουν με ευγένεια και προσοχή στη λεπτομέρεια. καθαρά δωμάτια, εξατομικευμένες συστάσεις, κρατήσεις και μια υπέροχη εμπειρία φαγητού. Οι προσδοκίες ξεπέρασαν από κάθε άποψη! Αγάπη!
Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2021
5,0 από 5 κύκλουςΑξία
5,0 από 5 κύκλουςΔωμάτια
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
    59 €
  • Algotels
0.7 χλμ. από Ξενοδοχείο Art Pythia
Δελφοί: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ένα πολύ παλιό ξενοδοχείο. Καθαρα και μεγάλα δωμάτια τεράστιο μπάνιο και καταπληκτική θέα.
Όμως, το κτήριο είναι παλιό και φαίνεται. Η μοκέτα φθαρμένη και τα έπιπλα μιας άλλης εποχής. Όχι που άσχημα, αλλά όπως πάντα λέω, είναι σχέση τιμης-ποιοτητας. Για μια φυσιολογική τιμή γύρω στα 80 ευρώ για μια οικογένεια είναι οκ. Αν έδινα παραπάνω δεν θα ήμουν ευχαριστημένος.
Πολύ καλή θέα, κοντά στο μουσείο και τον αρχαιολογικό χώρο.
Μεγάλη τηλεόραση, καλό wi-fi, ντουλάπα, γραφείο κ.λπ.
Με μια γερή ανακαίνιση θα ήταν εξαιρετικό. Εμείς βρήκαμε μια ευκαιρία και για τα λεφτά που δώσαμε ήταν εξαιρετικό!!

Ευχαριστούμε, dimitrisk29
Η κριτική έγινε: 21 Ιανουαρίου 2020

Επισκέφθηκα τις μέρες των Χριστουγέννων το συγκεκριμένο κατάλυμα ! Ο οικοδεσπότης ήταν αρκετά πιεστικός στο να πάμε σε συγκεκριμένο μαγαζί για φαγητό λέγοντάς μας πως δεν θα βρούμε κάτι στην Αράχωβα , όμως μόλις μας είπε ότι η τιμή είναι 35€ το άτομο αποφασίσαμε να πάμε στην Αράχωβα και σε όλα τα μαγαζιά υπήρχε διαθεσιμότητα και μάλιστα πληρώσαμε τα μισά. Ανήμερα των Χριστουγέννων μου έγινε παρατήρηση από τον συγκεκριμένο κύριο για τον λόγο ότι πήρα καφέ από άλλου και όχι από το δικό του μαγαζί που είναι ακριβώς δίπλα από το ξενοδοχείο. Δεν μου φάνηκε βεβαίως καθόλου να το έλεγε για πλάκα και η απάντηση του όταν του είπα ότι δεν ντρέπομαι που πήρα καφέ από άλλου ( μιας και δεν πήγα στην καφετέρια του με άλλον καφέ αλλά στο ξενοδοχείο ) ήταν «δεν θα ντραπώ ούτε εγώ όταν θα χρειαστεί να σε εξυπηρετήσω». Μας χάλασε όλη τη διάθεση. Δεν νομίζω πως είμαστε υποχρεωμένοι να πηγαίνουμε στα μαγαζιά που εσείς θέλετε ! Το καλύτερο όλων ήταν
ότι περιμέναμε στη ρεσεψιόν 3 άτομα να πληρώσουμε να φύγουμε και δεν ήταν κανείς και όταν μετά από 10-15 λεπτά ήρθε κάποια κυρία ούτε καν ευχαριστώ δεν μου είπε μόλις της έδωσα τα χρήματα ! Επίσης, μου είπαν θα μου στείλουν την απόδειξη στο Facebook και έπρεπε μετά από περίπου δυο εβδομάδες να τους στείλω μήνυμα εγώ ώστε να λάβω την απόδειξή μου. Τέλος , το πρωινό ήταν αρκετά καλό , αλλά τη δεύτερη μέρα πιο φτωχό σε σχέση με την πρώτη και το ξενοδοχείο βρίσκεται σε καλή τοποθεσία στο κέντρο των Δελφών.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, azagka
Η κριτική έγινε: 12 Ιανουαρίου 2020

Εξαίρετο πρωινο, άριστη φιλονενία !
Το δωμάτιο ήταν καθαρό και είχε καταπληκτική θέα..
Ο ιδιοκτήτης και η κοπέλα στην υποδοχή ήταν και οι δύο πολύ ευγενικοί και φιλόξενοι
Το προτείνω ανεπιφύλακτα ......

Ευχαριστούμε, manoslagos1992
Η κριτική έγινε: 12 Ιανουαρίου 2020

Το ξενοδοχείο είναι σε πολύ καλή τοποθεσία στους Δελφούς ανάμεσα σε πολλά εστιατόρια,πολύ καθαρό δωμάτιο,ικανοποιητικό έως πλούσιο θα έλεγα πρωινό,πολύ ευγενικό προσωπικό,ο ιδιοκτήτης πολύ ζεστός άνθρωπος σε ότι και αν χρειαστήκαμε πρόθυμος να βοηθήσει,απεναντι από το ξενοδοχείο βρίσκεις πάντα να παρκάρεις,και προσιτές πάντα τιμές.εμεινα ευχαριστημένος από την διαμονή μου...

Ευχαριστούμε, nektariost2020
Η κριτική έγινε: 12 Ιανουαρίου 2020

Το δωμάτιο ήταν καθαρό, ωραίο πρωινό, υπέροχη θέα και πάνω απ όλα ευγενικοί άνθρωποι στην ρεσεψιόν! Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα! Θα το ξαναεπισκεπτω σίγουρα!μείναμε ευχαριστημένοι εγω και το αγόρι μου!

Ευχαριστούμε, Ioanna0328