Orbitz.com
Travelocity63 $
FindHotel
getaroom.com72 $
Η κριτική έγινε: 12 Ιανουαρίου 2020

Το ξενοδοχείο είναι σε πολύ καλή τοποθεσία στους Δελφούς ανάμεσα σε πολλά εστιατόρια,πολύ καθαρό δωμάτιο,ικανοποιητικό έως πλούσιο θα έλεγα πρωινό,πολύ ευγενικό προσωπικό,ο ιδιοκτήτης πολύ ζεστός άνθρωπος σε ότι και αν χρειαστήκαμε πρόθυμος να βοηθήσει,απεναντι από το ξενοδοχείο βρίσκεις πάντα να παρκάρεις,και προσιτές πάντα τιμές.εμεινα ευχαριστημένος από την διαμονή μου...

Ευχαριστούμε, nektariost2020
Η κριτική έγινε: 12 Ιανουαρίου 2020

Το δωμάτιο ήταν καθαρό, ωραίο πρωινό, υπέροχη θέα και πάνω απ όλα ευγενικοί άνθρωποι στην ρεσεψιόν! Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα! Θα το ξαναεπισκεπτω σίγουρα!μείναμε ευχαριστημένοι εγω και το αγόρι μου!

Ευχαριστούμε, Ioanna0328
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2020

Το 2020 για εμας ξεκινησε φανταστικα. Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο η υποδοχη απο τον Βασιλη και την αρραβωνιαστικιά του ηταν φανταστικη! Φιλοξενοι και ευγενεστατοι να μας εξυπηρετήσουν στα παντα! Το δωματιο καθαρο και ζεστο. Οτι πρεπει για τις μερες του χειμωνα!!! Στον κατω χώρο λειτουργει εστιατόριο bar με πολυ καλο καφε και εξαιρετικό φαγητο. Το πρωινο γεματο με παραδοσιακά και πολυ γευστικα πιατα! Συγχαρητήρια στους ιδιοκτήτες και το προσωπικό για τις παροχες και την ευγένεια τους!

Ευχαριστούμε, bourboulithra94
Η κριτική έγινε: 18 Νοεμβρίου 2019

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο , ιδανικό για οικογένειες. Πολύ κοντά στους αρχαιολογικούς χώρους . Πήγα με τον άντρα μου και τα 3 μας παιδια μας έδωσαν 2 πολύ ωραία δωμάτια που ενώνονται με εξωτερικές πόρτες , πολύ καθαρά και ζεστά . Εξαιρετικό πρωινό με μεγάλη ποικιλία . Το μόνο μείον θα έλεγα ειναι η τηλεόραση που δεν έπιανε καλά ( όχι ότι είδαμε βέβαια δε μας χρειάστηκε ) και ίσως χρειάζεται κάποια ανακαίνιση στις μπαλκονόπορτες και σε κάποια άλλα εντός του δωματίου...εξαιρετική θέα και μια υπέροχη καφετέρια εντός του ξενοδοχείου με καταπληκτικούς υπαλλήλους και στο ξενοδοχείο και στο καφέ....ευχαριστούμε για όλα...

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Marylou76tria
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερό ξενοδοχείο καθαρό, το ευγενικό προσωπικό και ο τρόπος που μπορεί να περάσεις καλά στις διακοπές σου είναι αυτά που στη διαμονή μας μας εξέπληξαν .... από τον καλύτερο καφέ ... μέχρι το θεσπέσιο ποτό .....!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Mariafot