Agoda.com
Travelocity
Orbitz.com
getaroom.com72 $
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2020

Το 2020 για εμας ξεκινησε φανταστικα. Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο η υποδοχη απο τον Βασιλη και την αρραβωνιαστικιά του ηταν φανταστικη! Φιλοξενοι και ευγενεστατοι να μας εξυπηρετήσουν στα παντα! Το δωματιο καθαρο και ζεστο. Οτι πρεπει για τις μερες του χειμωνα!!! Στον κατω χώρο λειτουργει εστιατόριο bar με πολυ καλο καφε και εξαιρετικό φαγητο. Το πρωινο γεματο με παραδοσιακά και πολυ γευστικα πιατα! Συγχαρητήρια στους ιδιοκτήτες και το προσωπικό για τις παροχες και την ευγένεια τους!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, bourboulithra94
Η κριτική έγινε: 18 Νοεμβρίου 2019

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο , ιδανικό για οικογένειες. Πολύ κοντά στους αρχαιολογικούς χώρους . Πήγα με τον άντρα μου και τα 3 μας παιδια μας έδωσαν 2 πολύ ωραία δωμάτια που ενώνονται με εξωτερικές πόρτες , πολύ καθαρά και ζεστά . Εξαιρετικό πρωινό με μεγάλη ποικιλία . Το μόνο μείον θα έλεγα ειναι η τηλεόραση που δεν έπιανε καλά ( όχι ότι είδαμε βέβαια δε μας χρειάστηκε ) και ίσως χρειάζεται κάποια ανακαίνιση στις μπαλκονόπορτες και σε κάποια άλλα εντός του δωματίου...εξαιρετική θέα και μια υπέροχη καφετέρια εντός του ξενοδοχείου με καταπληκτικούς υπαλλήλους και στο ξενοδοχείο και στο καφέ....ευχαριστούμε για όλα...

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Marylou76tria
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερό ξενοδοχείο καθαρό, το ευγενικό προσωπικό και ο τρόπος που μπορεί να περάσεις καλά στις διακοπές σου είναι αυτά που στη διαμονή μας μας εξέπληξαν .... από τον καλύτερο καφέ ... μέχρι το θεσπέσιο ποτό .....!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Mariafot
Η κριτική έγινε: 2 Φεβρουαρίου 2019

Καθαρό δωμάτιο, φιλόξενο προσωπικό και προσεγμένο πρωινό με πολλές επιλογές. Μέσα στο κέντρο των Δελφών δίπλα απο το Μουσεία και τον αρχαιολογικό χώρο. Πολύ καλό value for money για αυτό το ξενοδοχείο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
1  Ευχαριστούμε, petrosalexandrou
Η κριτική έγινε: 24 Ιανουαρίου 2019

Βρεθήκαμε στο ξενοδοχείο από σπόντα , καθώς στο ξενοδοχείο στο οποίο είχαμε κλείσει αντιμετώπιζε κάποιο πρόβλημα!
Υποδοχή απίστευτη , κάθε μας αίτημα είχε άμεση ανταπόκριση , δωμάτιο ευρύχωρο , άνετο και με ωραία θέα !
Εξαιρετικό πρωινό με μπουφέ και μεγάλη ποικιλία επιλογών .....

Στα μείον , βρώμικη μοκέτα στο δωμάτιο και αλλαγή πετσετών μετά απο 3 μέρες!
Παρόλα αυτά το συστήνω ανεπιφύλακτα !

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Jordan k