Ξενοδοχείο Βασιλεύς Ηνίοχος
Delphi Palace(Δελφοί)
Hotel Acropole Delphi(Δελφοί)
Leto Hotel(Δελφοί)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Ξενοδοχείο Κούρος(Δελφοί)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Μπαρ/Lounge
Hotel Varonos(Δελφοί)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Artemis Hotel(Δελφοί)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Υπηρεσία δωματίου
Pan Hotel(Δελφοί)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Sun View Pension(Δελφοί)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαΐου 2017

Εμεινα με την οικογενεια μου για 2 ημερες. Οι χωροι ηταν καθαροι και το προσωπικο εξυπηρετικο. Ζεστο νερο και καλό φαγητο. Το χωριο ειναι πολύ κοντά για κάποιον που θέλει να περπατήσει. Τέλος η θέα είναι εξαιρετική.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, kioann63
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πέρασα 3 νύχτες στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο και όλα ήταν καταπληκτικα. Καθαρό δωμάτιο με ζεστό νερό πάντα ακόμα και δύσκολες ώρες, εξυπηρέτηση πελατών πολύ καλή, πολύ πλούσιο πρωινό και πολύ καλές τιμές.

Διαμονή: Μάρτιος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Manolis K
Η κριτική γράφτηκε 25 Νοεμβρίου 2016

Άνετοι χώροι, καθαρά δωμάτια και καλές τιμές! Μείναμε για 2 βράδια την 28Οκτωβρίου σε ενα δίκλινο δωμάτιο με θεα το βουνό. Υπάρχει χώρος για παργκιν( πολυ βασικό για την περιοχή) και το πρωινό είναι συμπαθητικό. Το ξενοδοχείο έχει ένα παραδοσιακό στυλ και οχι κατι μοντέρνο. Είναι μια καλή επιλογή value for money!

• Διαμονή: Οκτώβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Kallia M
Η κριτική γράφτηκε 16 Νοεμβρίου 2016

Ενα παραδοσιακό ξενοδοχείο της περιοχής, στον επάνω δρόμο των Δελφών με θεα το βουνό. Το στυλ του ειναι παλιο αλλα τα δωματια καθαρά και αξιοπρεπη. Τιμες λογικες και ενα συμπαθητικο πρωινο. Καλη επιλογή για Δελφούς!

• Διαμονή: Οκτώβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, marios k
Η κριτική γράφτηκε 16 Μαρτίου 2016

Κλείσαμε δωμάτιο στο ξενοδοχείο Ηνίοχος μετά από σύσταση φίλων που είχαν μείνει εκεί παλαιότερα.

Το δωμάτιό μας ήταν άνετο και καθαρό, ενώ το προσωπικό του ξενοδοχείου ήταν πολύ φιλικό και πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει καθ'όλη τη διάρκεια της διαμονής μας. Οι χώροι του ήταν προσεγμένοι και ζεστοί με μαγευτική θέα, διατηρώντας έντονο τον παραδοσιακό χαρακτήρα τους. Στα συν του βάζω οπωσδήποτε και το πολύ καλό πρωινό.

Στο σύνολό του, οι εντυπώσεις που μας άφησε κάλυψαν απόλυτα τις προσδοκίες μας, ενώ ταυτόχρονα αποδείχθηκε επιλογή πολύ καλού value for money.

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2015, ταξίδι με φίλους
2  Ευχαριστούμε, NikosT_gr