Η κριτική έγινε: 25 Νοεμβρίου 2016

Άνετοι χώροι, καθαρά δωμάτια και καλές τιμές! Μείναμε για 2 βράδια την 28Οκτωβρίου σε ενα δίκλινο δωμάτιο με θεα το βουνό. Υπάρχει χώρος για παργκιν( πολυ βασικό για την περιοχή) και το πρωινό είναι συμπαθητικό. Το ξενοδοχείο έχει ένα παραδοσιακό στυλ και οχι κατι μοντέρνο. Είναι μια καλή επιλογή value for money!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Kallia M
Η κριτική έγινε: 16 Νοεμβρίου 2016

Ενα παραδοσιακό ξενοδοχείο της περιοχής, στον επάνω δρόμο των Δελφών με θεα το βουνό. Το στυλ του ειναι παλιο αλλα τα δωματια καθαρά και αξιοπρεπη. Τιμες λογικες και ενα συμπαθητικο πρωινο. Καλη επιλογή για Δελφούς!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, marios k
Η κριτική έγινε: 16 Μαρτίου 2016

Κλείσαμε δωμάτιο στο ξενοδοχείο Ηνίοχος μετά από σύσταση φίλων που είχαν μείνει εκεί παλαιότερα.

Το δωμάτιό μας ήταν άνετο και καθαρό, ενώ το προσωπικό του ξενοδοχείου ήταν πολύ φιλικό και πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει καθ'όλη τη διάρκεια της διαμονής μας. Οι χώροι του ήταν προσεγμένοι και ζεστοί με μαγευτική θέα, διατηρώντας έντονο τον παραδοσιακό χαρακτήρα τους. Στα συν του βάζω οπωσδήποτε και το πολύ καλό πρωινό.

Στο σύνολό του, οι εντυπώσεις που μας άφησε κάλυψαν απόλυτα τις προσδοκίες μας, ενώ ταυτόχρονα αποδείχθηκε επιλογή πολύ καλού value for money.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
2  Ευχαριστούμε, NikosT_gr
Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2016

Παλιό, παρατημένο και θλιβερό. Δεν υπάρχει κανένας λόγος να μείνει κάποιος ακόμη και αν είναι δωρεάν. Δωμάτια θλιβερά. Ολοι οι χώροι έχουν την μυρωδιά της εγκατάλειψης. Η φιλότιμη προσπάθεια του ελάχιστου "προσωπικού" δεν ειναι αρκετή. Δυστυχώς αποτελεί δυσφήμιση για τους Δελφούς.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
5  Ευχαριστούμε, AntoniosSW
Η κριτική έγινε: 14 Φεβρουαρίου 2016

Ίσως το καλύτερο ξενοδοχείο αναλογικά με την τιμή των δωματίων και των πάροχων που προσφέρει. Είναι ένας όμορφος και πάντα καθαρός χώρος σε μια πολύ καλή τοποθεσία με θέα τον Κορινθιακό κόλπο ! Όλο το προσωπικό είναι εξυπηρετικότατο και πολύ ευγενικό.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους