Travelocity66 $
Vio.com69 $
Priceline72 $
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καλό ξενοδοχείο, στο κέντρο των Δελφών, με πολύ ωραία θέα, πολύ κοντά στον αρχαιολογικό χώρο. Σχετικά καλό πρωινό, καθαρά δωμάτια, φιλικοί και εξυπηρετικοί ιδιοκτήτες. Πολύ καλή η σχέση ποιότητας- τιμής

Ευχαριστούμε, Nikos_Corfu
Η κριτική έγινε: 20 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Στο κέντρο των Δελφών πεντακάθαρο ξενοδοχείο. Ιδανικό για ολιγοήμερη απόδραση και επίσκεψη των γύρω περιοχών. Ο αρχαιολογικός χώρος είναι προσβάσιμος με τα πόδια και η Αράχωβα μόλις δέκα λεπτά με το αυτοκίνητο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, margdimitr
Η κριτική έγινε: 17 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Κεντρικό ξενοδοχείο στο κέντρο των Δελφών με πρόσβαση στον αρχαιολογικό χώρο ακόμα και με τα πόδια. Πολύ ( έως υπερβολικά θα έλεγα) ζεστό με τη θέρμανση συνεχώς σε λειτουργία. Καθημερινή αλλαγή στις πετσέτες, καλό σήμα στο wifi και τα βασικά στο πρωινό. Το τρίκλινο δωμάτιο που μείναμε ήταν λίγο στριμωγμένο για να χωρέσουν οι αποσκευές τριών ατόμων, ενώ το μπαλκόνι με τη θέα πολύ μικρό...Έπρεπε να βγουν οι δύο για να θαυμάσουν τη θέα και στη συνέχεια ένας να μπει μέσα για να βγει να θαυμάσει τη θέα και ο τρίτος. Ίσως τα δίκλινα δωμάτια του ξενοδοχείου δεν έχουν αυτό το πρόβλημα. Συνολικά πάντως για τα χρήματα που πληρώσαμε και τις παροχές του είναι μια τίμια επιλογή...

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
2  Ευχαριστούμε, ioannisp402
Η κριτική έγινε: 6 Μαρτίου 2019

Πολύ καλό ξενοδοχείο, στον κεντρικό δρόμο των Δελφών, για πολύ καλό ύπνο σε όμορφα δωμάτια, πολύ καλό και πλούσιο πρωινό και πολύ καλό σέρβις. Οι ιδιοκτήτες είναι πολύ εξυπηρετικοί και περιποιητικοί. Όλα πολύ ωραία!!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
1  Ευχαριστούμε, LDIMTSA
Ο/η Varonou C, Owner του Hotel Varonos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Μαρτίου 2019

Ευχαριστουμε πολυ για τα σχολια σας και την βαθμολογια σας.

Ελπιζουμε συντομα να σας εχουμε και παλι κοντα μας.

Η κριτική έγινε: 24 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο διήμερο περάσαμε στο ξενοδοχείο Βαρώνος. Άψογη εξυπηρέτηση από τους ιδιοκτήτες. Πολύ καλό πρωινό, χορταστικό και πλούσιο. Ζεστό νερό και πολύ καλή θέρμανση στο χώρο. Μας έβαλαν σε καλύτερο δωμάτιο -με φανταστική θέα-, από αυτό που είχαμε κρατημένο με το ίδιο ποσό και χωρίς έξτρα χρέωση. Το προτείνω ανεπιφύλακτα και σίγουρα θα το προτιμήσουμε σε κάποια επόμενη επίσκεψη μας στους Δελφούς.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, Rena Ermioni A
Ο/η Varonou C, Owner του Hotel Varonos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Φεβρουαρίου 2019

Ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια σας και την βαθμολογία σας.
Ελπίζουμε να σας έχουμε και πάλι μαζί μας στην επόμενη επίσκεψη στην πόλη μας.

Με Εκτίμηση και ένα μεγάλο ευχαριστώ

Γιάννης και Χριστίνα