Vio.com
Hotels.com67 $
Travelocity67 $
Hurb72 $
Η κριτική έγινε: 29 Μαρτίου 2019

Είμαστε επαγγελματική ποδοσφαιρική ομάδα και μας ακύρωσαν την κράτηση λίγες ώρες πριν την άφιξη μας στο ξενοδοχείο. Ο ιδιοκτήτης δεν μπορεί να χαρακτηριστεί επαγγελματίας ούτε στο ελάχιστο, θρασύς και αγενής. Αποφύγετε το συγκεκριμένο ξενοδοχείο και το Fedriades που ανήκει στον ίδιο.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
2  Ευχαριστούμε, Tets1966
Ο/η Hotel-Delphi, Manager του Parnassos Delphi Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Σεπτεμβρίου 2019

Για σας κ. Test1966,
Σας ευχαριστούμε για τα σχόλιά σας. Ωφείλουμε να σας θυμήσουμε ότι έχετε ξεχάσει να αναφέρετε ότι δεν τηρήσατε τα συμφωνηθέντα.
Εσείς ακυρώσατε την κράτηση μια ημερα πριν την άφιξη, επειδή δεν μπορούσαμε να κάνουμε πίστωση και όχι το Ξεν/χείο. Πως είναι δυνατόν να επιμένετε να εξωφληθεί το Ξενοδοχείο (2 ημέρες μετά την αναχωρηση) την Δευτέρα μέσω τοπικής σας Συνεταιριστικής Τράπεζας, έχοντας κάνει κράτηση για Σάββατο και χωρίς καμία προκαταβολή ?
Λυπούμαστε για τον επαγγελματισμό σας.
Δεν σας τιμά αυτό που κάνατε, ούτε και τηλεφωνικά η απειλή σας, ότι θα μας τιμωρήσετε μέσω του tripadvisor, την οποία και κάνατε με ψεύδη.
Με εκτίμηση
εκ της Διεύθυνσης

Η κριτική έγινε: 29 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ότι πιο απαράδεκτο έχω συναντήσει σε ξενοδοχείο. Είμαστε γκρουπ 30 ατόμων και κάναμε κατάθεση στην τράπεζα για την εξόφληση της διαμονής. Οι «κύριοι» όμως του ξενοδοχείου δεν μας πιστεύανε και θελανε μετρητά. Τους είπαμε να δώσουμε το καταθετηριο αλλά ισχυριζόταν ότι θα ακυρώσαμε στην συνέχεια την πληρωμή!!!
Ζητήσαμε να μιλησουμε με έναν Υπεύθυνο καθώς ο υπάλληλος ήταν αγενής. Ο υπεύθυνος που μιλήσαμε ήταν αδαής και ειρωνικός.
Σε καμία περίπτωση δεν προτείνω αυτό το ξενοδοχείο σε κανέναν!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
4  Ευχαριστούμε, zoxadaki
Η κριτική έγινε: 17 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο ξενοδοχείο για ένα βράδυ σε τετράκλινο δωμάτιο του τρίτου ορόφου. Σχετικά πρόσφατα ανακαινισμένο, ευρύχωρο δωμάτιο, ζεστό και καθαρό, όπως φαίνεται στις φωτογραφίες. Το πρωινό πολύ καλό και το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό. Θα το ξαναεπέλεγα για διαμονή στους Δελφούς.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, Τζίνα Κ
Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2019

Αριστη εξυπηρέτηση, το προσωπικό ηταν ευγενέστατο, πεντακάθαρο το δωμάτιο, φιλόξενοι κοινόχρηστοι χώροι, κεντρική τοποθεσία, και πολύ ήσυχη, αιρκοντίσιον και καλοριφέρ για τον χειμώνα. πρωινο πολύ καλο και ο καφες πολύ καλος

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
3  Ευχαριστούμε, Nick S
Ο/η 526babisk, Διευθυντής του Parnassos Delphi Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Ιανουαρίου 2019

Γεια σας κ. Νιck,

Σας ευχαριστούμε πολύ που μας επιλέξατε στις πρόσφατες διακοπές σας στους Δελφούς και για τον χρόνο που διαθέσατε.
Είναι χαρά μας που αναταποκριθήκαμε άξια στις προσδοκίες σας, όπως την "'άριστη εξυπηρέτηση, πεντακάθαρο δωμάτιο, πολύ καλό πρωινό..."
Για ακόμη καλύτερες τιμές μην διατάσετε να κάνετε κράτηση μέσω του επίσημου site του Parnassos Delphi Hotel.

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα
Με φιλικούς χαιρετισμούς

Εκ μερους της Διεύθυνσης του
Parnassos Delphi hotel

Η κριτική έγινε: 16 Απριλίου 2018

Η εμπειρία Πάσχα στους Δελφούς ήταν καταπληκτική!!
Μέρος μικρό αλλά πολύ φιλόξενο.
Το ξενοδοχείο ένα σχετικά μικρό αλλά καθαρό 3στερο ξενοδοχείο.
Εμείς αν και μέναμε στην σουίτα (μην σαν έρθει κάτι τρομερό και φοβερό..) θέα δεν είχαμε αν και στον τελευταίο όροφο!!! Βλέπαμε πίσω σε άλλα οικήματα και την ημέρα του Πάσχα νομίζαμε ότι πήρε φωτιά το δωμάτιο από τον καπνό-σούβλες.
Πάντως τα στρώματα ήταν εξαιρετικά σε αντίθεση με 5αστερα ξενοδοχεία όπως το Galini στα Καμμένα Βούρλα.
Καλό είναι όπου μείνετε στους Δελφούς να ζητήσετε δωμάτιο με θέα και σχετικά ψηλά γιατί λόγω των στενών δρόμων και του τουρισμού έχει μια σχετική φασαρία.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Στον τρίτο όροφο και μπροστά δωμάτια
Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, ΜΑΡΙΝΑ Μ Μ