3 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Hotels.com72 $
Travelocity72 $
travelup.com88 $
Η κριτική έγινε: 14 Νοεμβρίου 2022

Από την ώρα της άφιξης μας έως και την στιγμή της αποχώρησης μας το προσωπικό ήταν πολύ χαμογελαστό, ευγενικό και εξυπηρετικό μαζί μας! Το δωμάτιο μας ήταν πολύ προσεγμένο και τακτοποιημένο κάθε μέρα λόγω του ανθρώπου που είχαν για να φροντίζει τα δωμάτια!! Η θέα του δωματίου μας ήταν ανεπανάληπτη, μας μάγευε πάρα πολύ!!! Επίσης το πρωινό που διέθετε το ξενοδοχείο σε καθημερινή βάση ήταν πλουσιοπάροχο και πολύ γευστικό!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, IreneA2154
Ο/η Delphi Hotel , Ιδιοκτήτης του Fedriades Delphi Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Νοεμβρίου 2022

Αγαπητή Ειρήνη,
Σας ευχαριστούμε θερμά για την προτίμηση και την άριστη βαθμολογία
Είναι μεγάλη μας χαρά που είχατε ένα ''ονειρεμένο τριήμερο" κοντά μας, απολαμβάνοντας την "ανεπανάληπτη θέα" απ' το δωμάτιο, το "πλουσιοπάροχο - πολύ γευστικό" πρωινό μας, το χαμογελαστό, ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό μας!
Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε στο κοντινό μέλλον
Με θερμούς φιλικούς χαιρετισμούς,
Η Διεύθυνση του Ξενοδοχείου Φαιδριάδες - Δελφοί

Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2022

Η εμπειρια μας παροτι σύντομη (2 διανυκτερεύσεις) ηταν εξαιρετικη! Τα δωματια πολυ καθαρα, προσεγμένα. Το πρωινο πλουσιοπάροχο με γευσεις για ολα τα γουστα. Περαν ολων οι υπεύθυνοι στην ρεσεψιον εξυπηρετικότατοι και ο ιδιοκτήτης πολυ καλος ανθρωπος! Θα το ξανα επισκεφτούμε σιγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, Joanna_koukou
Ο/η Delphi Hotel , Ιδιοκτήτης του Fedriades Delphi Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Αυγούστου 2022

Αξιότιμη κα Joanna,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την προτίμηση και για την τόσο όμορφη κριτική σας.
Είμαστε χαρούμενοι που εκτός από την προσοχή σας, αφιερώσατε και τον χρόνο σας.
Η θετική σας ενέργεια μας είναι πολύτιμη και κυρίως αντανακλάτε στην συμπεριφορά του προσωπικού μας.
Με θερμούς χαιρετισμούς από τους Δελφούς
Η Διεύθυνση του Φαιδριάδες Δελφοί Hotel.

Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική φιλοξενία, ευχαριστούμε πολύ! Το ξενοδοχείο υπέροχο, το προσωπικό πολύ φιλικό και βοηθητικό, οι Δελφοί μαγικοί. Θα χαρούμε να επιστρέψουμε και το χειμώνα και φυσικά το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, AspassiaD
Ο/η Delphi Hotel , Ιδιοκτήτης του Fedriades Delphi Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Αυγούστου 2022

Αγαπητή AspassiaD,
Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που διαθέσατε να γράψετε την κριτική σας αναφορικά με την πρόσφατη επίσκεψή σας στο Φαιδριάδες Δελφοι Hotel.
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σχόλια για την "εξαιρετική φιλοξενία", το πολύ φιλικό-βοηθητικό προσωπικό και κυρίως την ανεπιφύλακτη σύσταση προς άλλους ταξιδιώτες.
Οι Δελφοί είναι μαγικά όλες τις εποχές!
Κάνοντας κράτηση μέσω του επίσημου site μας ή τηλεφωνικά, μπορείτε να έχετε καλύτερες τιμές.
Θα ήταν χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε πάλι στην επόμενή σας επίσκεψη !
Με φιλικούς χαιρετισμούς
Η Διεύθυνση του Φαιδριάδες Δελφοί Hotel.

Η κριτική έγινε: 16 Φεβρουαρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο , με τρομερή θέα στον 3ο όροφο ( προτιμήστε τα από αυτά του 2ου ). Μικρό και ζεστό , ήσυχο και γαλήνιο. Το μοναδικό θεματακι είναι στο μπάνιο , το οποίο μεν έχει εξαιρετικά υλικά και εργονομία χώρου , είχε ένα πολύ μικρό θεματακι με την πόρτα δε. Κατά τα άλλα άψογο σε όλους τους τομείς , συμπεριλαμβανομένου του πρωινού. Το συστήνω ανεπιφύλακτα για όσους θέλουν να επισκεφτούν την Αράχωβα και τον Παρνασσό .

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2022
Ευχαριστούμε, Travelling1151
Ο/η Delphi Delphi, General Manager του Fedriades Delphi Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Μαΐου 2022

Αγαπητέ Travelling1151,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια.
Είναι μεγάλη μας τιμή να είμαστε το Ξενοδοχείο της επιλογής σας και για τις μελλοντικές σας επισκέψεις στα μέρη μας.
Η ικανοποίηση των επισκεπτών μας είναι ο κύριος στόχος μας και η επίτευξή του, όπως στην περίπτωσή σας μας γεμίζει χαρά.
Ανυπομονώντας για την επόμενη επίσκεψή σας,

Με εγκάρδιους χαιρετισμούς
Η Διεύθυνση του Parnassos Delphi Hotel

Η κριτική έγινε: 12 Φεβρουαρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό κατάλυμα , η Ευγένεια η Εξυπηρέτηση και η Καθαριότητα Χαρακτηρίζουν την συνολική εικόνα .
Το πρωινό πλούσιο με πολλές ενδιαφέρουσες επιλογές.
Παρότι εξελίσεται σταδιακή ανακαίνιση δωματίων , η όχληση ήταν μηδενική .

Ευχαριστούμε πολύ .

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2022
Ευχαριστούμε, Traveler795034
Ο/η Delphi Delphi, General Manager του Fedriades Delphi Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Μαΐου 2022

Αγαπητέ Traveler,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την προτίμηση και κυρίως για τον χρόνο σας με την άριστη κριτική σας.
Χαιρόμαστε που είχατε μια πολύ εξαιρετική διαμονή, με ευγένεια, καθαριότητα, εξυπηρέτηση και πλούσιο πρωινό.
Όντως αποπερατώθηκαν οι εργασίες πλήρους ανακαίνισης όλων των μπάνιων του Ξενοδοχείου μας.
Συνεχής φροντίδα μας να βελτιωνόμαστε στα μέτρα του δυνατού.
Με την ελπίδα να σας ξαναδούμε στους ιστορικούς Δελφούς
Πολλύς χαιρετισμούς
Η Διεύθυνση του Φαιδριάδες Δελφοι Hotel