Η κριτική έγινε: 20 Οκτωβρίου 2020

Καταπληκτικό δωμάτιο με φοβερή θέα. Μπάνιο με σαπούνια ποιότητας ολοκαίνουργιο, σημασία στην λεπτομέρεια διαθέτει και sleepers.Στρώματα κόκοματ καθώς και μαξιλάρια για απόλυτη ξεκούραση.Ωραίο πρωινό σε πεντακάθαρο σαλόνι, διαθέτει και parking. Γνώρισα 3 άτομα στην reception το ένα καλύτερο απο το άλλο!!Παναγιωτα, Γιώργος κ.άλλοι. Θα πηγαίνω εκεί τον χειμώνα που ανεβαίνω για σκί. Ζήτησα την σουίτα για την επόμενη φορά.

Ευχαριστούμε, Christos6G
Ο/η Fedriades D, Γενικός Διευθυντής του Fedriades Delphi Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 5 εβδομάδες

Αγαπητέ Christos6G,

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε να καταγράψετε την άριστη κριτική σας, σχετικά με την πρόσφατη παραμονή σας στο Fedriades Delphi Hotel.
Ειλικρινά μας δίνετε τεράστια δύναμη με τα πολύ θετικά σχόλια για τη "φοβερή" θέα, amenities, coco-mat στρώματα, το δωμάτιο, το ωραίο πρωινό, "πεντακάθαρο" σαλόνι, το parking, ξεκούραση...
Φυσικά και θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε πάλι μαζί στο Ξενοδοχείο μας!

Διεύθυνση του Φαιδριάδες Δελφοί Hotel

Η κριτική έγινε: 18 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μικρο ξενοδοχείο σε πολυ καλη τοποθεσία
Εντυπωσιακά καθαρό ξενοδοχείο
Το μπανιο που προσέχουν ολοι κατα καθαρό
Στην εποχή του COVID-19 η καθαριότητα ειναι το πιο σημαντικο
Έλαμπε και το μπαλκόνι του δωματίου
Μπραβο τους

Ευχαριστούμε, Dora631961
Ο/η Babis Kourelis, Γενικός Διευθυντής του Fedriades Delphi Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητή κα Δώρα,

Σας ευχαριστούμε που μας προτιμήσατε για την διαμονή σας, στους όμορφους Δελφούς και για την διάθεση χρόνου για κριτική.
Πράγματι τα θετικότατα σχόλιά σας για την καθαριότητα, στον καιρό του COVID-19, μας δίνουν δύναμη και ευχαρίστηση.
Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Εκ μερους της Δνσης του Fedriades Delphi Hotel

Η κριτική έγινε: 7 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ προσεγμένο ξενοδοχείο σε κεντρικό δρόμο των Δελφών, κοντά σε στάση λεωφορείου και πιάτσα ταξί, με βόλεψε και για μικρές εκδρομές σε γύρω αξιοθέατα.Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό. Ικανοποιητικό πρωϊνό και πεντακάθαρο δωμάτιο και κοινόχρηστοι χώροι. Θα ήθελα να το επισκεφτώ και χειμώνα που θα είναι αναμμένο και το τζάκι!

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, parkat80
Ο/η Babis Kourelis, Γενικός Διευθυντής του Fedriades Delphi Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητή κα Παρασκευή,

Γειά σας από τους Δελφούς.
Ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε και την τόσο καλή κριτική που μας κάνατε.
Η κεντρική τοποθεσία, το ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό του ξενοδοχείου μας, η καθαριότητα καθώς και το προσεγμένο πρωινό μας, συνάγουν στην όσο το δυνατόν καλύτερη διαμονή των φιλοξενούμενών μας.
Θα χαρούμε στο μελλόν να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Η ομάδα του Φαιδριάδες Δελφοί Hotel

Η κριτική έγινε: 4 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένας ζεστός χώρος με πολύ ευχαρίστο προσωπικό σε αυτές τις δύσκολες ημέρες που διανύουμε με μεγάλα εμπόδια αποδίδουν στους πελάτες όμορφη διαμονή και πληροφόρηση για όλη την περιοχή. Η προτίμηση θα ξαναέρθει το γρηγορότερο. Καλό χειμώνα με υγεία.

Ευχαριστούμε, O975OO_
Ο/η Babis Kourelis, Γενικός Διευθυντής του Fedriades Delphi Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητέ O975OO_ ,

Ευχαριστούμε που μας επιλέξατε στην πρόσφατη επίσκεψή σας στους Δελφούς και επίσης για την άριστη κριτική σας.
Πρώτο μας μέλημα είναι η ευχάριστη και άνετη διαμονή των φιλοξενουμένων μας.
Τα προσφάτως ανακαινισμένα δωμάτιά μας, τα οικολογικά και άνετα στρώμματα Coco-Mat, το πλούσιο πρωϊνό μας και το ευγενικό προσωπικό, σε συνδιασμό με την κεντρική τοποθεσία του “Φαιδριαδες Δελφοι Ηotel” συμβάλλουν στην πολύ καλή επιλογή διαμονής» που αναφαίρετε.

Θα ήταν ευχαρίστησή μας να σας έχουμε και πάλι κοντά μας στο μέλλον.

Η ομάδα του Φαιδριάδες Δελφοί Hotel

Η κριτική έγινε: 17 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο, φιλοξενο. Πεντακάθαρο. Άνετο δωμάτιο και κρεβάτι, πολύ όμορφο μπάνιο. Πρωινό εξαιρετικό, λόγο των καταστάσεων που διανύουμε οι άνθρωποι μας έδωσαν μια λίστα να επιλέξουμε εμείς το τι θέλουμε να περιλαμβάνει το πρωινό. Θα χαρούμε πολύ να το ξαναεπισκεφθούμε.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Dim_Papa2020
Ο/η Babis Kourelis, Γενικός Διευθυντής του Fedriades Delphi Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητή κα Δήμητρα,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για την επιλογή σας στο ξενοδοχείο μας και την εξαιρετική βαθμολογία.
Βελτιώνοντας τις υπηρεσίες μας και τηρώντας όλα τα πρωτόκολλα υγιεινής, προσπαθούμε για την όσο το δυνατόν καλύτερη και ασφαλέστερη διαμονή των φιλοξενούμενών μας.
Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Ξενοδοχείο μας.

Να έχετε μια όμορφη ημέρα!

Η Ομάδα το Fedriades Delphi Hotel