Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2020

Εύγε σε όλους τους εργαζόμενους για την εξυπηρέτηση, την ευγένεια, το χαμόγελο (που δεν είναι καθόλου αυτονόητο σε τόσο παραδοσιακά τουριστικούς προορισμούς). Το δωμάτιο και οι χώροι του ξενοδοχείου έλαμπαν από καθαριότητα. Όμορφη διακόσμηση, καινούργια και μοντέρνα έπιπλα. Μπράβο για το εξαιρετικό στρώμα στα κρεβάτια (άλλη πονεμένη ιστορία σε τουριστικά καταλύματα). Και παντοφλίτσες στο δωμάτιο, και ωραία προϊόντα ατομικής τουαλέτας. Η θέα πανοραμική. Η απόσταση με τα πόδια από τον αρχαιολογικό χώρο και το μουσείο μόλις 7 λεπτά. Το πρωινό γενναιόδωρο και ποιοτικό - με μια μικρή ελληνική πινελιά (π.χ. μια πίτα, ένα τοπικό μέλι ή τυρί, μια σπιτική μαρμελάδα) θα άγγιζε την τελειότητα.

Ευχαριστούμε, ouraniap2020
Ο/η Babis Kourelis, Γενικός Διευθυντής του Fedriades Delphi Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητή κα Ουρανία,
Γεια σας από τους Δελφούς.
Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο σας & τα πολύ καλά σας λόγια.
Το καλό πρωϊνό, το φιλικό και χαμογελαστό προσωπικό, η κεντρική τοποθεσία και η καθαριότητα είναι από τα κύρια χαρακτηριστικά μας.
Τα Coco-Mat στρώματα και τα πρωτόκολλα υγιεινής που τηρούμε, συνθέτουν ακόμα καλύτερα την άνετη και ευχάριστη διαμονή σας.
Ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας φιλοξενήσουμε και πάλι.
Η ομάδα του Φαιδριάδες Δελφοί Hotel

Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το προσωπικό ήταν πολύ φιλικό και εξυπηρετικο. Τηρούνταν όλοι οι κανόνες υγιεινής και νιώσαμε ασφαλείς καθόλη τη διάρκεια της παραμονής μας. Η θέα ήταν τέλεια και η τοποθεσία πολύ βολική και κοντά στο κέντρο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, _K5170YA8
Ο/η Babis Kourelis, General Manager του Fedriades Delphi Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Αυγούστου 2020

Γεια σας από τους Δελφούς,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την πολύ καλή σας βαθμολογία!
Είναι μεγάλη μας χαρά να γνωρίζουμε πως η εμπειρία σας στο Fedriades Delphi Hotel ήταν θετικότατη.
Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε σύντομα και πάλι κοντά μας.
Οι Δελφοί παραμένει όλες τις εποχές του χρόνου, καταπληκτικός προορισμός.

H Δνση του Fedriades Delphi Hotel

Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2020

Πολύ καθαρό δωμάτιο με πολύ καλό πρωινό, σε κεντρικό σημείο, πολύ εξυπηρετικοί οι υπάλληλοι! Τηρούσαν όλους τους κανόνες υγιεινής λόγω Covid. Η θέα ήταν μαγευτική ακόμα και μέσα από το δωμάτιο οπότε συνολικά ήταν μια εξαιρετική επιλογή!

Ευχαριστούμε, 297sylviex
Ο/η Babis Kourelis, Γενικός Διευθυντής του Fedriades Delphi Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Ιουλίου 2020

Αγαπητέ 297sylviex,

Ευχαριστούμε πολύ για την επιλογή σας και το χρόνο σας να μας γράψετε μία τόσο υπέροχη κριτική.
Προτεραιότητά μας αυτή την περίοδο που διανύουμε, είναι η ασφάλεια των φιλοξενουμένων μας.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που σας άρεσε η θέα από τα ανακαινισμένα δωμάτιά μας, το πρωινό μας, η τοποθεσία μας καθώς και το εξυπηρετικό προσωπικό μας.
Θα ήταν ιδιαίτερη τιμή να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Με φιλικούς χαιρετισμούς

Η ομάδα του Φαιδριάδες Δελφοί Ξενοδοχείο

Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό πεντακαθαρο με πλούσιο πρωινό.Ευγενικότατο πρόσωπικο.Ολα τελεια.Τα δωματια ευρυχωρα και ανανεωμένα επιπλα.Σε κεντρικό σημειο των Δελφων μολις δεκα λεπτα απο τον αρχαιολογικο χωρο.Πολυ κοντα καθε ειδους μαγαζιά.

1  Ευχαριστούμε, jimvarveris1968
Ο/η Babis Kourelis, Ιδιοκτήτης του Fedriades Delphi Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιουλίου 2020

Αγαπητέ κ Δημήτρη,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για την εξαιρετική βαθμολογία.
Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Ξενοδοχείο μας.
Να έχετε μια όμορφη ημέρα!
Η ομάδα του Φαιδριάδες Ξενοδοχείο Δελφοί

Η κριτική έγινε: 5 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ όμορφο ξενοδοχείο στην καρδιά της πόλης των Δελφών!
Η θέα από το δωμάτιο ήταν ονειρεμένη!Οι εργαζόμενοι πρόθυμοι να βοηθήσουν σε οτιδήποτε χρειαστήκαμε!Το πρωινό πολύ καλό!
Σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά!

Ευχαριστούμε, myrtos2015
Ο/η Hotel-Delphi, Manager του Fedriades Delphi Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Ιουλίου 2020

Αγαπητή Myrto S,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την θετική σας βαθμολογία! Είναι μεγάλη μας χαρά να γνωρίζουμε πως η εμπειρία σας στο Fedriades Delphi Hotel σας άφησε με πλήρη ικανοποίηση.

Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στους πάντα όμορφους και γεμάτους "ενέργεια" Δελφούς.

Δνση του Fedriades Delphi Hotel