Tripadvisor
Δελφοί
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Θερμό καλοσωρισμα από το προσωπικο,ωραίο και καθαρό δωμάτιο με πολύ όμορφη θέα για να χαλαρώσεις.Δεν υπάρχουν λόγια για το μπουφέ του πρωινού .. απλά τέλειος συγχαρητήρια για όλο το προσωπικο !υπαρχει μια σχετική ταλαιπωρία με το πάρκινγκ αλλά αν έχεις λίγο θετικη σκέψη όλα γίνονται...

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, dandoum67
Ο/η Babis K, Ιδιοκτήτης του Fedriades Delphi Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Ιανουαρίου 2020

Αγαπητή dandoum67,
Σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε την εμπειρία σας για το ξενοδοχείο .
Σας ευχαριστούμε ιδιαιτέρως για τα καλά σας λόγια και είμαστε ιδιαιτέρως ευχαριστημένοι που απολαύσατε τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας.
Ευελπιστούμε όπως έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Διεύθυνση Ξενοδοχείου FEDRIADES Delphi Hotel

Η κριτική έγινε: 24 Δεκεμβρίου 2019

Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι με την διαμονή μας. Το δωμάτιο πολύ καθαρό το οποιο το καθαριζουν καθηνερινα καθ' όλη τη διαμονη, με ωραία θέα παρόλο που ήταν λίγο μικρό. Το πρωινό πεντανόστιμο με μεγάλη ποικιλία. Προσωπικό ευγενικό και πολυ φιλικό!!!

Ευχαριστούμε, X1873SK_
Ο/η Babis K, Ιδιοκτήτης του Fedriades Delphi Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Δεκεμβρίου 2019

Αγαπητέ X1873SK_
Σας ευχαριστούμε που μας προτιμήσατε για την διαμονή σας, στους όμορφους Δελφούς και για την διάθεση χρόνου για κριτική. Πράγματι τα θετικότατα σχόλιά σας, για την καθαριότητα, το πρωινό και το χαμογελαστό πρόθυμο προσωπικό, μας δίνουν δύναμη και ευχαρίστηση.

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.
Πολλούς χαιρετισμούς
Εκ μέρους της Δνσης του Fedriades Delphi Hotel.

Η κριτική έγινε: 10 Δεκεμβρίου 2019

Φαινεται οτι εχει γινει προσπάθεια απο τους ιδιοκτήτες για να το ανακαινίσουν και να παρέχουν όσο το δυνατόν καλύτερες υπηρεσίες. Το μπανιο στο δωμάτιο μας ήταν πολυ καθαρό και πολυ όμορφα ανακαινισμένο. Το πρωινό του είναι εξαιρετικό και πραγματικό πιστεύω οτι σου παρέχει σχεδον τα πάντα για την κατηγορία του (Μην αμελήσετε την ομελέτα του είναι εξαιρετική).
Το προσωπικό είναι πολυ φιλόξενο και οτι και αν ζητήσαμε ήταν εκει για να μας βοηθήσουν.
Σε σχέση με τις τιμές των δωματίων στην Αραχωβα ,το ξενοδοχείο αξίζει ασυζητητί τα λεφτα για τα δωμάτια του και σε σχέση με τα αλλα ξενοδοχεία στους Δελφούς ξεχωρίζει γιατί εχει επενδύση στην ανακαίνιση.
Το μονο που θα θέλαμε, είναι να είχε διαφορετική θέρμανση και όχι air condition ,αλλα ακομα και έτσι το δωμάτιο ήταν πολυ ζεστό.
Θα το επισκεπτόμασταν σίγουρα ξανά.

1  Ευχαριστούμε, georgesK8374LZ
Ο/η Babis K, Ιδιοκτήτης του Fedriades Delphi Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Δεκεμβρίου 2019

Αγαπητέ κ. George,
Σας ευχαριστούμε για την επίσκεψή σας στο Fedriades Delphi Hotel και για τη θετική σας βαθμολογία.
Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι απολαύσατε τις υπηρεσίες μας, την εξυπηρέτηση, το πρωινό και το δωμάτιο. Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανα στο ξενοδοχείο μας!

Η κριτική έγινε: 8 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Είναι καθαρό και όμορφο. Είναι σε καλή τοποθεσία και έχει θέα στους πάνω ορόφους. Υπάρχουν αρκετες επιλογές στο πρωινό. Δυστυχώς δεν υπάρχει πάρκινγκ αλλά είναι πρόβλημα όλης της περιοχής. Είναι κοντά στο μουσείο με τα πόδια και έχει διάφορα μαγαζιά που μπορεί να χρειαστείς κοντά. Θα το ξαναπροτιμούσα.

Ευχαριστούμε, Κυριακή Α
Ο/η Babis K, Ιδιοκτήτης του Fedriades Delphi Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Δεκεμβρίου 2019

Καλησπέρα από Φαιδριάδες Δελφοί Hotel!
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας σχόλια και με χαρά σας περιμένουμε πάλι!

Η κριτική έγινε: 30 Νοεμβρίου 2019

Πολύ ωραία τοποθεσία και θέα από το μπαλκόνι του δωματίου.
Μέσα στους Δελφούς και αρκετά κοντά στο μουσείο και τον αρχαιολογικό χώρο
Μας ενημέρωσαν κατά την άφιξή μας με χάρτη για τα μέρη που πρέπει να επισκευτούμε στην περιοχή

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, alexts00

Αγαπητέ Alex T,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σχόλια για την τοποθεσία.
Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανα στο ξενοδοχείο μας!