“Φαγητό και κοκτέιλ!”
Κριτική για: Il mondo Cafe Bar Restaurant

Il mondo Cafe Bar Restaurant
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Το προσωπικό ήταν πολύ εξυπηρετικό καθώς και πολύ ευγενικό!Το φαγητό ήταν τέλειο..ίσως το καλύτερο μπέργκερ που έχω φάει..τα κοκτέιλ είχαν άριστη γεύση και ήτανπολύ ωραία διακοσμημένα! Στο τέλος μας κέρασαν μια μηλόπιτα με μπάλα παγωτό η οποία ήταν απίστευτη!!Μόλις ξαναπάμε Δελφούς θα είναι απ τις πρώτες μας επιλογές!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, kouts92
Η κριτική γράφτηκε 19 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής
Μετάφραση Google

Il mondo Cafe Bar Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Δελφοί, Περιοχή Φωκίδας

Il mondo Cafe Bar Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!