“Εξαιρετικός!!!!!”
Κριτική για: Ο Ναός του Απόλλωνα

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Εξαιρετικός αρχαιολογικός χώρος!!!!!!! Δε νοείται να πάει κανείς στους Δελφούς και να μην επισκευτεί τον Ναό του Απόλλωνα!!!!! Είμαι μαγεμένη!!!!!!! Εξαιρετικό και το Μουσείο!!!!!!!!

Ευχαριστούμε, evangeliou2017
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018

Η περιήγηση στον αρχαιολογικό χώρο ηταν μια μοναδική εμπειρία. Ισως απο τους καλύτερους αρχ. χώρους που εχω επισκεφθεί. Αναλυτικές περιγραφές, αξιόλογα ευρήματα, να διαθέτετε λιγο χρονο παραπανω για να τα απολαύσετε ολα! Νιώθεις πραγματικά σα να εισαι στο κεντρο της γης! Η θεα καταπληκτική. Καλο ειναι να φορατε αθλητικά παπουτσια για ευκολότερη ανάβαση. Το ενιαίο εισητηριο, που ειναι και για το μουσειο ειναι πολυ οικονομικό, τα παιδια δεν πληρώνουν. Το επισκεφτήκαμε τον Φεβρουάριο και μπορούσαμε με άνεση να περπατησουμε χωρις να ζεσταθουμε και να ιδρωσουμε. Προσοχή αν βρέχει, γλιστράει λιγο.

Ευχαριστούμε, Konstantina_1211
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018

Ένας αρχαιολογικός χώρος σημείο αναφοράς για τη χώρα μας και την ιστορία μας που πρέπει όλοι να επισκεφθούν οπωσδήποτε

Ευχαριστούμε, thanavdikos
Η κριτική γράφτηκε 9 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Προσκύνημα τουλάχιστον μια φορα στη ζωή του κάποιος πρεπει να κάνει σε αυτο το υπερβατικό τοπίο με την τεράστια ιστορική και καλλιτεχνική του αξία!

Ευχαριστούμε, Aristeidis M
Η κριτική γράφτηκε 1 Φεβρουαρίου 2018

δυσκολευτηκαμε λιγο με την αναβαση αλλα σιγουρα αυτο που αντικρυσαμε μας ανταμοιψε...χρειαζεται χρονος για να τα δειτε ολα

Ευχαριστούμε, petroug82

Ο Ναός του Απόλλωνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Δελφοί, Περιοχή Φωκίδας

Ο Ναός του Απόλλωνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!