“Εξαιρετική επιλογή!”

Επίκουρος Ταβέρνα - Εστιατόριο
Καλό για: Ρομαντικό, Τοπική κουζίνα, Γραφική θέα
Περιγραφή: “Αρχή και ρίζα παντός αγαθού η της γαστρός ηδονή” Στο κέντρο του κόσμου, στους Δελφούς, το «Επίκουρος» είναι στο επίκεντρο της γευστικής απόλαυσης. Οι προσεγμένοι ζεστοί χώροι του εστιατορίου Επίκουρος, προσφέρουν ανεμπόδιστη πανοραμική θέα στον Κορινθιακό κόλπο και ελαιώνα της κοιλάδας του Πλειστού, εικόνες που αποτελούν το εντυπωσιακό φυσικό πλαίσιο καθώς απολαμβάνετε το πεντανόστιμο φαγητό και τα υπέροχα πιάτα της κουζίνας μας. Η ζεστή αρμονία των χρωμάτων, της πέτρας και του ξύλου, το τζάκι, η φιλική και κεφάτη ατμόσφαιρα, η πολυτέλεια του χώρου, ολοκληρώνουν την ποιότητα των υπηρεσιών μας. Βρίσκεται στον κεντρικό δρόμο προς Αράχωβα, έναντι του Φαιδριάδες Δελφοί Hotel. Ακολουθεί όλα τα υγειονομικά πρωτόκολλα. Καλή Όρεξη.
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2021

Απίστευτη θέα, ωραίο φαγητό, μεγάλες μερίδες σε φυσιολογικές τιμές. Άψογο σέρβις και γρήγορη εξυπηρέτηση!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Billakos24
Ο/η Babis K, Γενικός Διευθυντής του Επίκουρος Ταβέρνα - Εστιατόριο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την προτίμηση και την άριστη βαθμολογία.
Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.
Για το Επίκουρος Εστ. - Δελφοί

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2021

Ανάμεσα σε πολλές γευστικές επιλογές ένα καταπληκτικό αγριογούρουνο, σε συνδυασμό με φανταστική θέα και άψογο service! εξαιρετική επιλογή!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, IliasVaidanis
Ο/η Babis K, Γενικός Διευθυντής του Επίκουρος Ταβέρνα - Εστιατόριο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Ιουλίου 2021

Αγαπητέ Ηλία,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την άριστη κριτική σας.
Μας βοηθά πολύ και μας ανταμείβει γενναιόδωρα να συνεχίσουμε τον καθημερινή προσπάθεια για με "κατακληκτικά" πιάτα και "άψογο" service.
Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα
Πολλούς χαιρετσμούς απο τους Δελφούς
Η Διεύθυνση του Επίκουρος Εστ.

Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουνίου 2021

Συμμετοχή στη Διημερίδα Δελφικού Πολιτισμού και διαμονή μια ωύχτα στο ξενοδοχείο Φαιδριάδες. Συναυλία στο θέατρο Φρυνιχος. Φαγητό και βόλτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, DORA265
Η κριτική γράφτηκε 7 Απριλίου 2020

Κακή εξυπηρέτηση και κακός επαγγελματίας.
Πήγαμε γκρουπ και ενώ μας περίμενε και ήξεραν το μενού, μας άργησαν πολύ να μας εξυπηρετήσουν, τα φαγητά μέτρια και τιμολόγιο που ζητήσαμε δεν το πήραμε ποτέ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Argirismou
Ο/η Hotel-Delphi, Γενικός Διευθυντής του Επίκουρος Ταβέρνα - Εστιατόριο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Μαΐου 2020

Αγαπητέ κ. Μουτσόπουλε,
Σας ευχαριστούμε για τα σχόλιά σας σχετικά με το γεύμα σας. Λυπούμαστε ειλικρινά που με μεγάλη έκπληξη διαβάσαμε για την εμπειρία σας μαζί μας.
Καταλαβαίνουμε την αγανάκτησή σας, επειδή στο τέλος του γεύματος μας ζητήσατε να διαχωριστούν, απλή απόδειξη για τα ποτά-αναψυκτικά και άλλο ξεχωριστό τιμολόγιο για τα φαγητά, χωρίς να είχαμε ενημερωθεί αρχικά. Βέβαια αφήνετε να εννοηθεί ότι δεν λάβατε απόδειξη, για το οποίο δεν συμβαίνει ποτέ σε εμάς. Είναι ατυχές το γεγονός ότι αυτή η εμπειρία σας έκανε να χάσετε την εμπιστοσύνη. Πάντως σας ευχαριστούμε για τα σχόλια σας που πάντα λαμβάνουμε πολύ σοβαρά υπόψη μας, κάνοντας όπου μπορούμε τις ανάλογες βελτιώσεις, διορθώνοντας τα λάθη.
Ελπίζουμε μελλοντικά να μας δώσετε την δυνατότητα να σας αποδείξουμε πραγματικά τι αξίζουμε.
Εκ της Διεύθυνσης

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Για ακόμη μια φορά επίσκεψη για φαγητό στο συγκεκριμένο εστιατόριο.
Υπέροχη θέα
Τεράστιος χώρος και περιποιημένος
Γρήγορο σέρβις και εξαιρετική εξυπηρέτηση με ευγένεια
Προσιτές τιμές
Μενού για όλα τα γούστα
Αξίζει να το επισκεφθείς

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, L6729AB_
Ο/η Hotel-Delphi, Διευθυντής του Επίκουρος Ταβέρνα - Εστιατόριο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Φεβρουαρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για την άριστη κριτική σας.

Επίκουρος Ταβέρνα - Εστιατόριο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Δελφοί, Περιοχή Φωκίδας

Επίκουρος Ταβέρνα - Εστιατόριο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!