Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 11/02/23
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 12/02/23
Vio.com
Hotels.com56 $
Travelocity56 $
Priceline53 $
Η κριτική έγινε: 13 Οκτωβρίου 2021

Πήγαμε 2 μέρες με την οικογένεια. Υπέροχη τοποθεσία το ξενοδοχείο!!! Τα κορίτσια στην ρεσεψιόν ήταν ευγενέστατες.
Στο εστιατόριο του ξενοδοχείου φτιάχνουν υπέροχο φαγητό και οι σερβιτόρες είναι άψογες.Καθαροί παντού.
Συστήνω ανεπιφύλακτα. Και θα ξαναπάμε σίγουρα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, eafaloniati
Ο/η Thomas Kleovoulou, Owner του Kastalia Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Μαρτίου 2022

Αγαπητή Ελευθερία,

Ευχαριστουμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε και να σας προσφέρουμε μία ακόμα ζεστή φιλοξενία.
Να είστε καλά!

Η κριτική έγινε: 7 Οκτωβρίου 2021

Τον Σεπτέμβριο του 2018 έγινε ο γάμος μας με την σύζυγό μου.Αποφασίσαμε να μείνουμε στο Kastalia Boutique Hotel μαζί με όλους τους αγαπημένους μας φίλους που είχαμε φωνάξει απο Αθήνα.Ήταν η πιό τέλεια εμπειρία για εμάς!Ο Διευθυντής του ξενοδοχείου ο κύριος Κλεοβούλου όχι μόνο μας εξυπηρέτησε στο μέγιστο,αλλά μας βοήθησε να πραγματοποιήσουμε αυτό το όνειρό μας μακρία σε χώρο μακριά απο την Αθήνα!Δεν έχω λόγια.Απλά ένα ξενοδοχείο σε όλα άψογο,με καθημερινή καθαριότητα και πολύ ευγενικό προσωπικό και υπέροχη θέα.Σε συνδυασμό με το εστιατόριο που έχει το κάνει ακόμα πιο υπέροχο! Αν και η κριτική γίνεται λίγο καθυστερημένα,θέλω ακόμα και τώρα να σας ευχαριστήσω για την φιλοξενία σας.Όλους σας, σε όλα τα παιδιά!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Johnny_K76

Αγαπητέ Johnny,

Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που βοηθήσαμε, έστω και στο ελάχιστο, να περάσετε όμορφα σε αυτή την τόσο ξεχωριστή στιγμή για εσάς! Ευχόμαστε να είστε πάντα καλά και ευτυχισμένοι.

Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά σύντομα.

Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2021

Ευγενικά άτομα στη ρεσεψιόν, πρόθυμο και εξυπηρετικό σέρβις, καθαρά δωμάτια και άνετα, πανέμορφη θέα, τα πιάτα της κουζίνας το ένα καλύτερο από το άλλο ιδίως η σαλάτα του Καίσαρα! Σας ευχαριστώ για τις όμορφες στιγμές!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, _M7921JB
Ο/η Thomas Kleovoulou, Owner του Kastalia Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Σεπτεμβρίου 2021

Καλημέρα σας,
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα σχόλια σας!
Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.
Να είστε καλά!
Με φιλικούς χαιρετισμούς,
Ειρήνη

Η κριτική έγινε: 24 Φεβρουαρίου 2020

Το δωμάτιο ήταν καθαρό, με ωραίο στρώμα στο κρεβάτι, προϊόντα περιποίησης apivita, καινούρια τηλεόραση, αφράτες πετσέτες και ένα ικανοποιητικό φρέσκο πρωινό. Όλα αυτά με 62,5 ευρώ / βράδυ μέσα στην πόλη των Δελφών & κοντά στην Αράχωβα. Θεωρώ οτι ήταν το απόλυτο value for money.

Συμβουλή για το δωμάτιο: αποφύγετε τα δωμάτια κοντά στην αίθουσα του πρωινού (ισόγειο)
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Kroupsi
Η κριτική έγινε: 20 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφος χώρος!!! Το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικό!! Ζεστο δωμάτιο, όμορφο, καθαρό, με φανταστικό άνετο κρεβάτι! Το πρωινό πλούσιο και γευστικό!! Σιγουρα θα ξαναπάμε! Ο λόγος για το 1 αστέρι μείον ειναι η ελληψη ηχομόνωσης και καποιες μικρές φθορές στο δωμάτιο που θα μπορούσαν εύκολα να ειχαν διορθωθεί (σύμφωνα με φωτογραφιες παλιότερες, απο κριτικές δείχνει να ήταν εκει οι φθορές και οχι πρόσφατες) . Παρόλαυτα ηταν υπεροοοοχο και αξίζει να μείνετε εκει!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Μαρία Μ