Φλώρα

Καλή επιλογή για την περιοχή, όμορφη θέα

4,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 30 Δεκ 2022
Το ξενοδοχείο έχει φοβερή θέα στα δωμάτια που βλέπουν προς την θάλασσα.
Το δωμάτιό μας ήταν καθαρό, φωτεινό, ζεστό, με φοβερή θέα και το προσωπικό φιλικό και ευγενικό.
Το δωμάτιο φαίνεται να έχει ανακαινιστεί, έχει όμως παλιακές λεπτομέρειες που το κάνουν να χάνει λίγο από την ομορφιά (π.χ. μη-ηλεκτρονική πόρτα, παλιά πόμολα, είδη υγιεινής). Επίσης η ηχομόνωση είναι ένα θέμα, γιατί οι τοίχοι είναι λεπτοί με αποτέλεσμα να ακούς τι γίνεται στα άλλα δωμάτια ή στον διάδρομο.
Βοηθούσε που υπήρχαν παντόφλες μίας χρήσης για τους επισκέπτες στο δωμάτιο.
Το πρωινό είναι μέτριο,κλασσικό χωρίς πολλές επιλογές.
Θα ήταν ωραίο να υπήρχαν 2-3 επιλογές για κέικ αντί για 1, να υπήρχε μία επιλογή για πραλίνα σαν επάλειψη εκτός από το μέλι και τις μαρμελάδες, να υπήρχαν φέτες με τυράκια αντί για έτοιμα τοστάκια.
Το parking που έχει είναι πολύ στενό και δύσκολο να κάνεις ελιγμούς, παρόλα αυτά βοηθά πολύ γιατί η περιοχή δεν έχει και πολλές επιλογές στάθμευσης.
Το ξενοδοχείο είναι σε κεντρικό σημείο, μόλις 10-15 λεπτά με τα πόδια από το μουσείο.
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2022
Συμβουλή: Τα δωμάτια μπροστά στον δρόμο έχουν φοβερή θέα.
4,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 9 Ιουλ 2023
Αγαπητέ _FIOik_GR_,

Ευχαριστούμε για τα πολύ θετικά σχόλιά σας, καθώς και για το χρόνο που διαθέσατε για να μας πείτε τις εντυπώσεις σας. Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Nidimos Hotel σύντομα!

Ο Διευθυντής του Ξενοδοχείου
    104 €
0.5 χλμ. από Ξενοδοχείο Νήδυμος
Δελφοί: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 7 Μαρτίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό!!! Ίσως τα λόγια να μη φτάνουν για την εμπειρία που ζήσαμε!! Υπέροχο περιβάλλον,με απίστευτη θέα και εξυπηρετικοτατο προσωπικό!! Πάντα με το χαμόγελο και με αγάπη για αυτό που κάνουν!!Το πρωινό σερβίρεται στο δωμάτιο για λόγους ασφαλείας λόγω των συνθηκών στην ώρα που βολεύει το κάθε ένα πελάτη! Πάρκινγκ για το αυτοκίνητο και ίσως από τα ελάχιστα με δυνατότητα φόρτισης ηλεκτρικών αυτοκινήτων!! Πραγματικά περάσαμε υπέροχα και ελπίζω κάποια στιγμή να καταφέρουμε να ξαναερθουμε!!Σας ευχαριστούμε πολύ!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2022
Ευχαριστούμε, Anna E
Ο/η Ioannis Vassilias, Ιδιοκτήτης του Ξενοδοχείο Νήδυμος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιουλίου 2023

Αγαπητή κυρία Anna E,

Ευχαριστούμε για τα ευγενικά σας σχόλια σχετικά με το προσωπικό και γενικά με τις υπηρεσίες του Ξενοδοχείου μας. Η εξυπηρέτηση και η ικανοποίηση των πελατών μας, είναι πάντα ο πρωταρχικός μας στόχος. Λάβαμε σοβαρά υπ΄όψιν τα σχόλιά σας, ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε, και ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Ξενοδοχείο μας.

Ο Διευθυντής του Ξενοδοχείου

Η κριτική έγινε: 7 Μαρτίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Μια πολύ καλή επιλογή για διαμονή στους Δελφούς. Πολύ ζεστό και φιλόξενο περιβάλλον. Άνετα και καθαρά δωμάτια, ακόμα και τα δωμάτια χωρίς ιδιαίτερη θέα έχουν άνετο μπαλκόνι. Ωραίο πρωινό, θα ήταν το ιδανικό αν είχε μεγαλύτερη ποσότητα καθώς υπήρχε ποικιλία αγαθών. Εξαιρετικό προσωπικό και φιλόξενοι άνθρωποι.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2022
1  Ευχαριστούμε, Pigi N

Αγαπητή Pigi N,

Σας ευχαριστούμε για τα θετικά σχόλια και εντυπώσεις σας σχετικά με τη διαμονή σας κοντά μας. Με μεγάλη χαρά βλέπουμε ότι μείνατε απόλυτα ικανοποιημένοι από όλες τις προσφερόμενες υπηρεσίες και την άψογη εξυπηρέτηση εκ μέρους του προσωπικού μας.
Εν αναμονή της επόμενης επίσκεψής σας!

Με φιλικούς χαιρετισμούς,

Εκ της Διευθύνσεως του Ξενοδοχείο Νήδυμος.

Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο, καθαρό και περιποιημένο. Πολύ καλό πρωινό με πολλές επιλογές, πολύ φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό. Εξαιρετική θέα. Τα δωμάτια σε άριστη κατάσταση όπως και το μπάνιο. Διαθέτει κλειστό χώρο στάθμευσης. Πολύ κοντά στο κέντρο και στον αρχαιολογικό χώρο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Venture744648
Ο/η Ioannis Vassilias, Ιδιοκτήτης του Ξενοδοχείο Νήδυμος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Ιουλίου 2021

Aγαπητέ Venture744648 ,
Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε μαζί μας τα ευγενικά σας σχόλια σχετικά με τη πρόσφατη διαμονή σας στο Ξενοδοχείο μας. Ευχαριστούμε θερμά, και ελπίζουμε να έχουμε σύντομα τη χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Ξενοδοχείο μας.
Ioannis Vassilias

Η κριτική έγινε: 16 Νοεμβρίου 2020

Το ξενοδοχειο βρισκοταν σε ενα καταπληκτικο σημειο στους Δελφους με απιστευτη θεα στον Κορινθιακο. Το δωματιο ηταν πεντακαθαρο, τα σεντονια μοσχομυριζαν και ειχαν τηρηθει ολοι οι υγειονομικοι κανονες εν μεσω πανδημιας. Το πρωινο ηταν καλο και μαλιστα ειχαμε και τη δυνατοτητα να μας το σερβιρουν στο δωματιο. Ισως αυτο που θα ειχα να σχολιασω-προτεινω, ειναι μια μεγαλυτερη ποικιλια, κατα τα αλλα ηταν χορταστικο.Το προσωπικο πολυ εξυπηρετικο και ευγενικο.
Σιγουρα αξιζει να μεινεις στο συγκεκριμενο ξενοδοχειο, που προσφερει πολυ πιο ωραια, οικονομικοτερα και πιο ανετα δωματα απο την Αραχωβα, η οποια βρισκεται σε αποσταση 15 λεπτων.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, Dreamer33789824221
Ο/η Ioannis Vassilias, Ιδιοκτήτης του Ξενοδοχείο Νήδυμος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Νοεμβρίου 2020

Αγαπητέ Dreamer33789824221,
Σας ευχαριστούμε για τα θετικά σχόλιά σας και μας ευχαριστεί που απολαύσατε το φιλόξενο προσωπικό, τη θέα του μπαλκονιού του δωματίου σας , καθώς και το πλούσιο & ποιοτικό σερβιριζόμενο πρωϊνό μας. Συνεχώς προσπαθούμε όσο δυνατόν καλύτερα για ένα ζεστό, οικείο και απόλυτα ασφαλές περιβάλλον, ιδιαιτέρως σε αυτή την περίοδο Covid-19 που βιώνουμε ! Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά.
Με ευχές, Ιωάννης Βασιλιάς

Η κριτική έγινε: 6 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρα δωμάτια , το ξενοδοχείο έχει δωμάτια με θέα το φαράγγι , όμορφη διακόσμηση και το προσωπικό παρά πολύ ευγενικό ! Μας έφεραν το πρωινό στο δωμάτιο κ ήταν το πιο πλούσιου πρωινό που έχουμε φάει σε ξενοδοχείο αυτή την περίοδο με τον κορονοϊού . Μπράβο!!!! Σίγουρα όταν ξανα πάμε θα μείνουμε εκεί !!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, mariachr2611
Ο/η Ioannis Vassilias, Ιδιοκτήτης του Ξενοδοχείο Νήδυμος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητή mariachr2611,
Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Nidimos Ηotel καθώς και για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε μαζί μας τα ευγενικά σας σχόλια. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που η διαμονή σας ήταν ευχάριστη και αντάξια των προσδοκιών σας. Επίσης μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι απολαύστε την ποικιλία του πρωινού μας , καθώς και την καθαριότητα στο δωμάτιο σας αλλά και στους υπόλοιπους χώρους του καταλύματός μας. Για άλλη μία φορά σας ευχαριστούμε, και ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Ξενοδοχείο μας.
Γιάννης Βασιλιάς