Spyros S
Αθήνα, Ελλάδα

Εξαιρετικό πεντακάθαρο με επαγγελματισμό και ευγένεια

5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 23 Απρ 2017
Μείναμε κατενθουσιασμένοι από το όμορφο αυτό ξενοδοχείο. Όλοι οι άνθρωποι ήταν χαμογελαστοί πολύ φιλικοί και ότι χρειαστήκαμε μας εξυπηρέτησαν. Σε πεντάστερο ξενοδοχείο δε συναντά ανείς τέτοια ευγένεια και οργάνωση. Όλοι οι χώροι προσεγμένοι πεντακάθαροι και το δωμάτιο άνετο και με μπαλκόνι μεγάλο με θέα τον κόλπο της Ιτέας. Το ξενοδοχείο διαθέτει πάρκιγκ ενώ είναι δίπλα στην αγορά και τις ταβέρνες. Το πρωινό ήταν πολύ πλούσιο και πολύ ποιοτικό. Η περιοχή είναι ιδανική για να δει κανείς πολλά αξιοθέατα και να περάσει όμορφες μέρες. Δεσπόζει ο αρχαιολογικός χώρος των Δελφων αλλα και μια ανάσα από την γραφική Αράχωβα και το όμορφο Γαλαξίδι. Θεωρώ οτι το ξενοδοχείο αυτό αποτελεί την καλύτερη επιλογή για την ευρύτερη περιοχή και σίγουρα θα το ξαναεπισκεφθούμε.
Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2017
Συμβουλή: Με θέα τον κόλπο της Ιτέας
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με φίλους
5,0 από 5 κύκλουςΚαθαριότητα
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα ύπνου
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 25 Δεκ 2017
Αγαπητέ Κ. Spyros S, Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Ξενοδοχείο Νήδυμος για την διαμονή σας στους Δελφούς. Οι θετικές εντυπώσεις σας αναφορικά με τις προσεγμένες υπηρεσίες που παρέχεται από το Ξενοδοχείο μας, καθώς και τα πολύτιμα σχόλιά σας, έχουν διαβιβαστεί στα αρμόδια τμήματα. Εν αναμονή της επόμενης επίσκεψής σας . Τις Καλύτερες Ευχές, Εκ της Διευθύνσεως του Ξενοδοχείο Νήδυμος.
14.4 χλμ. από Ξενοδοχείο Νήδυμος
    96 €
  • Lol.travel
Δελφοί: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 27 Μαρτίου 2017

Εμεινα το 3ημερο της Καθαρης Δευτερας 2017.
Ημασταν με συλλογο. Γενικα λογω 3ημερου ειχε Ελληνες. Η πελατεια μαλλον ειναι ξενοι..
Κουζινα: Για πρωινο και σνακς. Ζητησα απογ αντι φαγητου κατι να φαω και ειχαν τοστ και κατι αλλο.
Ο πρωινος μπουφες ...ειναι ολα τα λεφτα! Ορεξη ναχεις να τρως..
Θεα: οχι κατι το ιδιαιτερο..
Δωματια: φαρδυα και καθαρα. Ειχε Α/C και θερμανση ..Υπνος κατα βουληση!
Τουαλεττα: Μαλλον μικρη και εξοπλισμενη με τα βασικα...
Συμπεριφορα προσωπικου: ΚΑΛΗ
Location :Κεντρικο...
Παρκιν : μαλλον οχι...

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
1  Ευχαριστούμε, Demis P
Ο/η IoannisVassilias, Διευθυντής του Ξενοδοχείο Νήδυμος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ Demis P,
Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Nidimos Hotel για την πρόσφατη διαμονή σας. Οι θετικές εντυπώσεις σας αναφορικά με την εξυπηρέτηση που παρέχεται από το προσωπικό μας, καθώς και τα πολύτιμα σχόλιά σας, έχουν διαβιβαστεί στα αρμόδια τμήματα. Για άλλη μια φορά σας ευχαριστούμε, και ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 15 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικο! Απο τα πιο ωραια που εχουμε παει ! Θα το προτεινα ανεπιφυλακτα! Καθαρο ζεστο, ολοι ευγενεστατοι , εξυπηρετικοτατοι και μας εβγαλαν ως καλωσορισμα ενα τελειο κερασμα! Το πρωινο υπεροχο! Δεν θελαμε να φυγουμε τελευταια μερα!

1  Ευχαριστούμε, Anna K
Ο/η IoannisVassilias, Διευθυντής του Ξενοδοχείο Νήδυμος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Δεκεμβρίου 2017

Αγαπητή Anna K, Ευχαριστούμε για τα πολύ θετικά σχόλιά σας, καθώς και για το χρόνο που διαθέσατε για να μας πείτε τις εντυπώσεις σας. Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Nidimos Hotel σύντομα. Με εκτίμηση, Ο Διευθυντής του Ξενοδοχείου

Η κριτική έγινε: 13 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δυστυχώς μπορέσαμε να χαρούμε το ξενοδοχείο μόνο ένα βράδυ αλλά ήταν εξαίρετο !
Πεντακάθαρα δωμάτια με έξυπνη διακόσμηση και απίστευτη θέα !
Φοβερό πρωινό με ευγένεια και εξυπηρέτηση !
Σίγουρα πολυ οικονομικό γι αυτό που προσφέρει !
Με την πρώτη ευκαιρία θα ξαναπάμε σίγουρα !
Προτιμήστε το αξίζει.

Νίκος
Ξενια
Χριστιανα

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2017
1  Ευχαριστούμε, Nick-Plytas

Αγαπητοί επισκέπτες, Με μεγάλη χαρά βλέπουμε, ότι είχατε μια ιδανική διαμονή στο Nidimos Hotel, και αυτό πραγματικά μας ικανοποιεί. Εν αναμονή της επόμενης επίσκεψής σας στο Ξενοδοχείο μας. Με φιλικούς χαιρετισμούς, Ο Διευθυντής του Ξενοδοχείου

Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2017

πολύ καλό ξενοδοχείο με καινούργια ή ανακαινισμένα δωμάτια, πλούσιο πρωινό και σε καλή τιμή. Τα δωμάτια είναι ωραία διακοσμημένα, το μπάνιο πολύ καθαρό και το σαπούνι έχει άρωμα κανέλα (προσεγμένες λεπτομέριες)

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2017
1  Ευχαριστούμε, mariasp14
Ο/η IoannisVassilias, Διευθυντής του Ξενοδοχείο Νήδυμος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητή Κα mariasp14,
Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Nidimos Hotel σύντομα.

Η κριτική έγινε: 1 Μαρτίου 2017

Ιδανική τοποθεσία για να μείνετε και να επισκεφτείτε όλες τις γύρω υπέροχες πόλεις και χωριά, με αφετηρία φυσικά τον Αρχαιολογικό χώρο των Δελφών. Τα δωμάτια άριστα. Άνετα, καθαρά, ζεστά και φιλόξενα. Το προσωπικό χαμογελαστό και ευγενέστατο. Το πρωινό υπερπλήρες, νοστιμότατο και ιδανικό αν το πρόγραμμα της υπόλοιπης μέρας περιλαμβάνει πεζοπορίες και πολύ περπάτημα στην περιοχή.

• Ποιότητα
Ευχαριστούμε, Matina F

Αγαπητή Matina F,
Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Nidimos Ηotel καθώς και για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε μαζί μας τα ευγενικά σας σχόλια. Πρωταρχικός μας στόχος είναι η ικανοποίηση των πελατών μας, και χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που η διαμονή σας ήταν ευχάριστη και αντάξια των προσδοκιών σας. Επίσης μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι απολαύστε την ποικιλία του πρωινού μας μπουφέ, τη καθαριότητα όλων των χώρων του ξενοδοχείου, τη φιλικότητα και ευγένεια του ειδικευμένου προσωπικού και τη τοποθεσία της μονάδας μας. Για άλλη μία φορά σας ευχαριστούμε, και ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Ξενοδοχείο μας.