Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline66 $
eDreams66 $
Agoda.com66 $
Hurb109 $
Tripadvisor66 $
Η κριτική έγινε: 10 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αν κι απ εξω δεν φαινεται κατι ιδιαίτερο μεςα ειναι πολυ όμορφο ξενοδοχείο ιδιαίτερα διακοσμημένο, τα δωμάτια ευρύχωρα και μοντέρνα διακοσμημένα! Αλλάζουν πετσέτες και σεντόνια καθημερινά, και καθαρίζουν άψογα το δωμάτιο! Το προσωπικό ειναι ευγενέστατο, πολυ εξυπηρετικό και διαθέσιμο ολο το 24ωρο. Το πρωινό που παρέχεται στο ξενοδοχείο ειναι πλούσιο και καλής ποιότητας. Η τοποθεσια του ξενοδοχείου ειναι τετοια που παρέχει απίστευτη θεα! Αν και διαθέτει πάρκινγκ ο χώρος ειναι λιγο περιορισμένος οποτε μπορει να χρειαστει να παρκάρετε εκτός ξενοδοχείου. Τέλος, ο αρχαιολογικός χώρος των δελφων ειναι στα 3 λεπτα με το αυτοκινητο ενω η αραχωβα στα 10 χλμ περιπου.

1  Ευχαριστούμε, castropup
Ο/η IoannisVassilias, Διευθυντής του Ξενοδοχείο Νήδυμος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Ιανουαρίου 2018

Aγαπητέ Κ. castropup,
Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε μαζί μας τα ευγενικά σας σχόλια σχετικά με τη πρόσφατη διαμονή σας στο Ξενοδοχείο μας. Με μεγάλη χαρά βλέπουμε ότι μείνατε απόλυτα ικανοποιημένοι από όλες τις προσφερόμενες υπηρεσίες, καθώς εργαζόμαστε σκληρά για να παραμένουν οι πελάτες μας ικανοποιημένοι.
Εκ της Διευθύνσεως του Ξενοδοχείου Νήδυμος.

Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2017

Εξαιρετικά φιλόξενοι , άριστη καθημερινή καθαριότητα , άνετα κρεβάτια , άμεση εξυπηρέτηση οποιαδήποτε στιγμή μέρα η νύχτας, και κλειστό πάρκινγκ.
Το πρωινό εξαιρετικό με φρέσκα προϊόντα και μεγάλη ποικιλία .
Αυτο που μας εκανε εντύπωση είναι η επαγγελματικότητα , και η ευγένεια του προσωπικού .
Η θεα απο το 108 πολύ όμορφη και το κλειστό παρκινγ επίσης πολλή εξυπηρετικό .
Το ιντερνετ αρκετα καλό , άνετο για μπορείς να κανεις καποια εργασια , κολλούσε μερικές φορες αλλα με ενα τηλέφωνο οποιαδήποτε ωρα εκαναν αμεσα επανεκκίνηση και ολα ηταν οκ
Απο τα δυο εστιατορια που βρίσκονται απέναντι απο το ξενοδοχείο
Να επιλέξετε "Το Πατρικο" , φάγαμε εξαιρετικά και το σερβις άψογο . Το αλλο δίπλα ειναι καθαρά τουριστικό και επειδή δουλεύει κυρίως με γκρουπ αλλοδαπών το φαγητό ηταν μετριο ,η εξυπηρέτηση καλη .
Κάναμε τρεις εκδρομές , την πρωτη μερα στυς Δελφούς , Δεύτερη μερα στο χιονοδρομικό και την τριτη στο Γαλαξιδι .
Τα παιδιά διασκέδασαν στο χιονοδρομικό απίστευτα

Συμβουλή για το δωμάτιο: 108 τέλεια θέα
1  Ευχαριστούμε, skiathosboathire
Ο/η IoannisVassilias, Διευθυντής του Ξενοδοχείο Νήδυμος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ Stefanos K, Σας ευχαριστούμε για τα θετικά σχόλιά σας και τις εντυπώσεις σας , σχετικά με τη διαμονή σας στο Ξενοδοχείο μας. Με μεγάλη χαρά βλέπουμε ότι μείνατε απόλυτα ικανοποιημένος από όλες τις προσφερόμενες υπηρεσίες, καθώς και από την άψογη εξυπηρέτηση του προσωπικού μας. Ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι κοντά μας. Ο Διευθυντής του Ξενοδοχείου

Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο ήταν υπέροχο, με πολύ ευχάριστο και ευγενικό προσωπικό. Σε πολύ καλή τοποθεσίας και υπέροχη θεα.Το πρωινό είναι πολύ πλούσιο και για όλες τις προτιμήσεις. Οι εγκαταστάσεις πολύ καθαρές και τα δωμάτια το ίδιο.Οι ιδιοκτήτες είναι πολύ φιλόξενοι και πάντα χαμογελαστοί, έτοιμοι παντα να εξυπηρετήσουν! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!

2  Ευχαριστούμε, Natalia P

Αγαπητή Natalia P, Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Nidimos Ηotel καθώς και για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε μαζί μας τα ευγενικά σας σχόλια. Πρωταρχικός μας στόχος είναι η ικανοποίηση των πελατών μας, και χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που η διαμονή σας ήταν ευχάριστη και αντάξια των προσδοκιών σας. Επίσης μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι απολαύστε την ποικιλία του πρωινού μας μπουφέ. Για άλλη μία φορά σας ευχαριστούμε, και ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Ξενοδοχείο μας. Με εκτίμηση Ο Διευθυντής του Ξενοδοχείου

Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2016

Όμορφο ξενοδοχείο, πεντακάθαρα σεντόνια, πετσέτες, άνετα δωμάτια με ωραία θέα, πλούσιο πρωινό ευγενέστατο προσωπικό και για μένα προς τιμήν τους μου έκλεισαν δυο δωμάτια μόνο για μια μέρα ανήμερα Χριστουγέννων (όχι τελευταία στιγμή, που να τους είχαν μείνει κενά) πράγμα που δεν το δεχόταν κανένα ξενοδοχείο. Μπράβο τους!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, sxristin

Αγαπητέ sxristin, Σας ευχαριστούμε για τα θετικά σχόλια και εντυπώσεις σας σχετικά με τη διαμονή σας κοντά μας. Με μεγάλη χαρά βλέπουμε ότι μείνατε απόλυτα ικανοποιημένοι από όλες τις προσφερόμενες υπηρεσίες και την άψογη εξυπηρέτηση εκ μέρους του προσωπικού μας. Εν αναμονή της επόμενης επίσκεψής σας! Με φιλικούς χαιρετισμούς, Τhe Hotel Manager

Η κριτική έγινε: 14 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερή εξυπηρέτηση με χαμόγελο και διάθεση για την καλύτερη δυνατή διαμονή ! Η τιμή για αυτό που προσφέρουν ειναι παρά πολύ καλή,ωραίο πρωινό σε όμορφο περιβάλλον.Διαθέτει Πάρκιν και τα μπαλκόνια έχουν καταπληκτική θέα!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Dimos1908
Ο/η IoannisVassilias, Διευθυντής του Ξενοδοχείο Νήδυμος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ Dimos B,
Ευχαριστούμε για τα πολύ θετικά σχόλιά σας, καθώς και για το χρόνο που διαθέσατε για να μας πείτε τις εντυπώσεις σας. Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Nidimos Hotel σύντομα.
Ο Διευθυντής του Ξενοδοχείου