Η κριτική έγινε: 13 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο με υπέροχους οικοδεσπότες τον κ. Γιώργο κ τη σύζυγο του!! Πεντακάθαρο κ ήσυχο! Πολυ κοντά στον αρχαιολογικό χώρο αλλα κ στην αγορά των δελφών.
Οτι πρέπει για μια σύντομη απόδραση απο την Αθήνα !!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, giannelius
Η κριτική έγινε: 20 Φεβρουαρίου 2018

Μείναμε τρία βράδια. Το ξενοδοχείο βρίσκεται πάνω στον κεντρικό δρόμο των Δελφών και πολύ κοντά στις αρχαιότητες. Οι ιδιοκτήτες φιλόξενοι και εξυπηρετικότατοι σε οτιδήποτε θελήσαμε. Τα δωμάτια πεντακάθαρα και ζεστά και υπήρχε καθημερινή καθαριότητα. Το πρωινό είχε ότι τραβάει η όρεξη σου. Συστήνεται ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, NikosT389
Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ο ιδιοκτήτης ήταν πολυ φιλόξενος και ευγενικός. Μας παρείχε ότι χρειαστήκαμε. Τα δωμάτια ήταν όμορφα ζεστά και καθαρά οπως και ολοι οι χωροι. Ωραιο πλουσιο πρωινό. Το κλιμα γενικότερα ηταν ζεστο και ευχάριστο. Θα το επιλέξουμε σίγουρα ξανά.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, nikol s
Η κριτική έγινε: 26 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα όμορφο μικρό ζεστό ξενοδοχείο, οικονομικό, με άψογη εξυπηρέτηση από ευγενικούς οικοδεσπότες. Βασικό συστατικό το μεράκι του οικοδεσπότη και για τον ίδιο τον χώρο του ξενοδοχείου, αλλά και για σένα, προκειμένου να σε κάνει να νιώσεις όμορφα.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, bbasilis
Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2017

Πήγαμε προπαραμονή Πρωτοχρονιάς και μείναμε για 3 διανυκτερεύσεις. Ο Κ.Γιώργος, ο ιδιοκτήτης και η γυναίκα του ήταν απ'την αρχή εξαιρετικοί! Μας υποδέχτηκαν με πολύ όμορφο τρόπο και καθ'όλη τη διάρκεια της διαμονής μας, μας βοηθούσαν σε ό,τι και να χρειαζόμασταν, καθώς μας έδιναν πληροφορίες σχετικά με τα αξιοθέατα και τις ταβέρνες που θα μπορούσαμε να επισκεφθούμε. Το δωμάτιο πεντακάθαρο, πολύ ζεστό (σκάγαμε από τη ζέστη). Το πρωινό επίσης πολύ πλούσιο με όμορφη θέα! Θα ξαναπάμε σίγουρα και σαφώς το συνιστούμε ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Elisavet T