Tripadvisor
Δελφοί
Αναζήτηση

“Πολύ καλό σε όλα, λίγο ακριβό”

Ταβέρνα Το Πατρικό Μας
Περιγραφή: Εκεί που σμίγει η δύση με την ανατολή ξεκίνησε ο μαστρο-Δημήτρης να χτίζει το σπίτι αυτό πέτρα – πέτρα το 1860 μαζί με τα πρώτα σπίτια του χωριού. Αυτός το κληροδότησε στο γιο του και αυτός στο δικό του ... Κι εμείς πλέον η Πέμπτη γενιά στη σειρά, αποφασίσαμε να ανοίξουμε τις πόρτες του Πατρικού μας και να μοιραστούμε μαζί σας σ’ ένα καθαρά οικογενειακό χώρο τις οικογενειακές μας γεύσεις και να σας δημιουργήσουμε τις πιο γλυκές αναμνήσεις!

Πολύ καλό φαγητό. Επίσης πολύ καλό το χύμα κρασί. Άψογη και πολύ ευγενική εξυπηρέτηση. Εξαιρετική θέα. Οι τιμές λίγο τσιμπημένες

Ευχαριστούμε, Odyssey790345

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ όμορφος χώρος,ευγενικό προσωπικό,μεγάλη ποικιλία,πολύ νόστιμα τα πρωτα πιατα αρκετά μετρια σε σχέση με την τιμη τους τα κυριως

Ευχαριστούμε, eirini m
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφος χώρος, εξαιρετική θέα, ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό και άψογο φαγητό σε καλές τιμές. Το πιάτα μας ήταν φιλετάκια γαλοπούλας με πουρέ και μπιφτέκι αγριογούρουνου και ήταν πραγματικά απίστευτα. Το συνιστώ!

Ευχαριστούμε, 35georgiab
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2020

Καλό φαγητό καθαρός χώρος και
Ωραίος χώρος
Γρήγορη εξυπηρέτηση
Κανονικές τιμές
Ήταν η καλύτερη επιλογή για μας στους Δελφούς

Ευχαριστούμε, stefanosk427
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικός καλογουστος παραδοσιακός χώρος με πραγματικα εξαιρετικό φαγητο. Φαγαμε παιδάκια, φορμαέλα, μοσχαράκι το πατρικό μας και σαλάτα ρόκα και ήταν πραγματικα καταπληκτικά

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, dimsmn

Ταβέρνα Το Πατρικό Μας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αράχωβα, Περιοχή Βοιωτίας
Δελφοί, Περιοχή Φωκίδας

Ταβέρνα Το Πατρικό Μας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!