“Πολυ καλο”
Κριτική για: Ταβερνα Βακχος

Ταβερνα Βακχος
Καλό για: Ρομαντικό, Οικογένειες με παιδιά, Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Μεσημεριανό, Πρωινό, Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Περιγραφή: Η ταβέρνα «Βάκχος» είναι μια οικογενειακή επιχείρηση που βασίστηκε στο μεράκι της οικογένειας Θεοδωράκη και την αγάπη τους για τη παραδοσιακή Ελληνική κουζίνα, τα αρώματα και τις αναμνήσεις του σπιτικού φαγητού. Η ενασχόληση μας με την εστίαση βασίζεται στην αγάπη μας για το καλό φαγητό, το φαγητό είναι αναμνήσεις, στη κουζίνα του σπιτιού μας τα πιο απλά υλικά είχαν τις πιο υπέροχες μυρωδιές. Το κορυφαίο χαρακτηριστικό της κουζίνας μας είναι τα εδώδιμα εποχιακά που μαζεύουμε μόνοι ευλαβικά όλο το χρόνο για τη μαγειρική μας.
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Παρά πολύ νόστιμο φαγητό, γρήγορο σέρβις κ πολύ ευγενικο κ εξυπηρετικο προσωπικό!Το μενου του περιλαμβανει φαγητα της ωρας,μαγειρεμενα αλλα κ σουπες.Βρίσκεται σε ωραίο σημείο, από το οποίο μπορείς να βλέπεις τη θέα προς τον κάμπο μεταξυ Δελφων-Γαλαξιδιου γιατί το μεγαλυτερο μερος του εστιατορίου είναι σαν μπαλκόνι με θεα.Στος τελος μας πρόσφεραν μπακλαβά κ καρυδοπιτα πεντανόστιμα!!! Πολύ καλή σχέση ποιότητας τιμης!

1  Ευχαριστούμε, E3994HL_
Ο/η TTheod, Owner του Ταβερνα Βακχος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιανουαρίου 2017

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη κριτική, προσπαθούμε να παρέχουμε όσο το δυνατόν καλύτερες υπηρεσίες και να ανταποκρινόμαστε στις ανάγκες και στις απαιτήσεις όσο το δυνατόν περισσότερων φίλων και πελατών.

Σχεδόν 20 χρόνια τώρα, όλη η οικογένεια, σας υποδεχόμαστε με τη καλύτερη μας διάθεση και ζεστή καρδιά. Άλλες φορές ίσως πιο πολύ άλλες πιο λίγο αλλά πάντα με αγάπη γι' αυτό που κάνουμε υποδεχόμαστε φιλοξενούμενους και όχι απλώς πελάτες.

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε.

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πρωτη φορα τρώω λαχανοντολμαδες με γεύση αμπελοφυλλου απαράδεκτο!!!!
Η μπριζόλα πολύ ωραία. Το κοτόπουλο με μανιτάρια κονσέρβας......

3  Ευχαριστούμε, marinahellas
Ο/η TTheod, Owner του Ταβερνα Βακχος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Ιανουαρίου 2017

Σας ευχαριστούμε για την κριτική, δυσκολευόμαστε να καταλάβουμε όμως τη διάθεσή σας σε αυτά που αναφέρετε, με όλη τη καλή διάθεση και μετά από την ερώτηση σας αν στο πιάτο σας υπήρχε ντολμαδάκι με αμπελόφυλλο σας εξηγήσαμε ότι είναι λαχανοντομάδες και μόνο, σας εξηγήσαμε επίσης ότι μερικές φορές το λάχανο έχει πιο πράσινο εξωτερικό φύλλο, θα έπρεπε να είστε σε θέση να το διακρίνεται από μόνη σας, παρόλα αυτά με πολύ ευγενικό τρόπο σας ρωτήσαμε αν θέλετε κάτι ακόμα αφού τόσο οι λαχανοντολμάδες όσο και τα υπόλοιπα είχαν φαγωθεί εντελώς. Να σας αναφέρουμε ότι τα μανιτάρια είναι φρέσκα φάρμας ψιλοκομμένα και μαγειρεμένα την ίδια στιγμή που ετοιμαζόταν το κοτόπουλο σας.

Προσπαθούμε να ενθαρρύνουμε τους πελάτες μας να συζητούν μαζί μας αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το πιάτο τους έτσι ώστε να έχουμε την ευκαιρία επί τόπου να λύνουμε το πρόβλημα, να σας ικανοποιούμε και να μη χρειάζεται να ψυχανεμιζόμαστε τι σας πείραξε εφόσον φάγατε όλο το φαγητό σας και αναφέρεστε τόσο απαξιωτικά στη προσπάθεια μας να σας εξυπηρετήσουμε.

Η κριτική γράφτηκε 1 Ιανουαρίου 2017

πολυ καλη εξυπηρετηση ευχαριστο προσωπικο προθυμο να εξυπηρετησει, το φαγητο αρκετα καλο η τιμη πολυ καλη για το μερος προς φθηνο θα ελεγα και κατι που σπανια βλεπω μας κερασαν ορεκτικο + τζατζικι + γλυκο στο τελος ..

1  Ευχαριστούμε, Antonis S
Ο/η VakhosDelphi, Owner του Ταβερνα Βακχος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Ιανουαρίου 2017

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη κριτική και περιμένουμε να σας ξαναδούμε.

Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Καλή σαλάτα, υπερβολικά μικρά ορεκτικά, πολύ μικρές μερίδες.το σερβις ικανοποιητικό.οι τιμές μάλλον τσιμπημενες για την ποσότητα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Sia M
Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφη θέα και αρκετα γευστικά πιάτα! Οι τιμές λογικές, αν και και κάποια πιάτα ήταν λίγο υπέρεκτιμημενα! Στο τέλος προσέφεραν πολυ νόστιμη καρυδόπιτα! Αξίζει να το επισκεφτείτε, αν βρεθείτε στους Δελφούς!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, giota1111

Ταβερνα Βακχος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Δελφοί, Περιοχή Φωκίδας

Ταβερνα Βακχος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!