3 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 27/09/21
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 28/09/21
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Trip.com
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 27/09/21
Hotels.com43 $
Priceline43 $
Travelocity43 $
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Θα ξεκινήσω από τα καλά.ευρυχωρα και καθαρά δωμάτια.φιλικο προσωπικό.κοντα στη θάλασσα και ωραία,μικρή βέβαια, πισίνα.
Στα αρνητικά τώρα, θεωρώ πολύ λάθος που στις φωτογραφίες στο booking έχουν τα καινούρια δωμάτια.αλλο ειδαμε σε πολύ χειρότερο μείναμε.τα κουφώματα πάλια με μηδέν ηχομόνωση και ανύπαρκτες κουρτίνες.οποτε μόλις έβγαινε ο ήλιος και ξυπνούσαν τα τζιτζίκια κάναμε πάρτυ.και γενικά πολύ θόρυβος!και χωρίς σιτες τα παράθυρα και οι πόρτες!
Η κουρτίνα του μπάνιου βρώμικη και παλιά.αλλαξτε τα ρε παιδιά κρίμα είναι να δέχεστε αρνητική κριτική για κάτι τέτοιο.ειστε στο πιο όμορφο νησί της Ελλάδος!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
2  Ευχαριστούμε, Fotini532
Ο/η manolisgonianak, Owner του Anna Maria Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Οκτωβρίου 2019

Αγαπητή κα Φωτεινή,

Ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε για την κριτική σας, καθότι μας δίνεται η δυνατότητα να καταλάβουμε τις ανάγκες του πελάτη και να βελτιώσουμε τις παροχές μας.

Βέβαια, σ' αυτό το σημείο θα επιθυμούσαμε να διευκρινιστούν κάποιες παράμετροι. Πιο συγκεκριμένα, όλα τα δωμάτια έχουν κουρτίνες στα παράθυρα κάτι που φαίνεται και στις φωτογραφίες κι επιπρόσθετα μιας και γίνεται αναφορά για καινούρια δωμάτια, δεν έχει γίνει ακόμα κάποια φωτογράφιση των καινούριων δωματίων. Υπάρχουν οι φωτογραφίες των διαμετισμάτων τα οποία προς το παρόν δεν είναι ανακαινισμένα (στοιχείο που φαίνεται στις φωτογραφίες και στις περιγραφές) και τα δίκλινα, τα οποία και είναι όλα ανακαινισμένα.

Κάθε τύπος δωματίου είτε στο site είστε σε άλλους ιστότοπους έχει τις ατομικές φωτογραφίες και σε καμία περιγραφή δωματίου ή φωτογραφία δεν φαίνεται ότι τα δωμάτια είναι εξοπλισμένα με σίτες. Βέβαια, είναι μια πρόταση την οποία και θα λάβουμε υπόψιν .

Σας ευχαριστούμε πολύ και πάλι.

Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Περιποιημένο, καθαρό τόσο στους κοινόχρηστους χώρους, όσο και στα δωμάτια. Πολύ καλό πρωινό . Εξαιρετικός ο Αλέξανδρος στη ρεσεψιον, πάντα χαμογελαστός. Πιάνει τον παλμό σου και σου προτείνει απίστευτα μέρη για να επισκεφτείς. Εξαιρετικός ο ιδιοκτήτης μας έκανε να νιώσουμε τι θα πει Κρητική φιλοξενία. Τους ευχαριστούμε και ελπίζουμε να μπορέσουμε να επισκεφτούμε ξανά την Κρήτη.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Extraordinary728581
Ο/η Anna Maria V, Front Office Manager του Anna Maria Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Νοεμβρίου 2018

Αγαπητέ Πελάτη,

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο σας να αξιολογήσετε τη διαμονή σας στο Anna Maria Village. Τα ευγενικά σας λόγια για την ομάδα μας είναι ένα μεγάλο κίνητρο για να συνεχίσουμε να δίνουμε το καλύτερο στους φιλοξενούμενούς μας.

Ήταν μεγάλη μας χαρά που σας φιλοξενήσαμε και ευελπιστούμε στο μέλλον να μας δοθεί η ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά σύντομα!

Ευγενικοί χαιρετισμοί,

Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2018

Ο εξωτερικός χώρος πολύ προσεγμένος με πολύ πράσινο και όμορφα λουούδια. Παρατηρείται συνεχής βελτίωση δωματίων. Η πισίνα πεντακάθαρη και η θάλασσα δίπλα. Πολύ ευγενικό προσωπικό.Φεύγεις με πολύ ωραίες αναμνήσεις. Θα ξαναπάμε!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
1  Ευχαριστούμε, stellakalor
Ο/η manolisgonianak, Owner του Anna Maria Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Αυγούστου 2018

Αγαπητή κα Στέλλα,

Ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο να μοιραστείτε την εμπειρία σας για την διαμονή σας στο Anna Maria Village, καθότι τα σχόλια των πελατών αποτελούν μία σημαντική πηγή αξιολόγησης των υπηρεσιών μας με σκοπό την αυτοβελτίωση. Ευχόμαστε να μας δοθεί η ευκαιρία ξανά στο μέλλον να σας φιλοξενήσουμε στον χώρο μας με ακόμα περισσότερες όμορφες αναμνήσεις την επόμενη φορά.

Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2018

Μειναμε στο ξενοδοχειο τον Ιουνιο. Ολοι ηταν εξυπηρετικοι και φιλοξενοι. Το δωματιο καθαρο και γενικα ολοι οι χωροι του πολυ καθαροι. Παρατηρησαμε οτι τα μισα δωματια ειχαν ανακαινιστει οποτε οταν ολοκληρωθει ο σχεδιασμος τους θα ειναι φανταστικο

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
2  Ευχαριστούμε, Γιαννης Κ

Αγαπητέ κ. Γιάννη,

Ευχαριστούμε πολύ τόσο για τον χρόνο που αφιερώσατε να αξιολογήσετε τη διαμονή σας στο Anna Maria Village όσο και για τα πολύ καλά σας λόγια. Ευχόμαστε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας συναντήσουμε ξανά στο μέλλον ώστε να σας προσφέρουμε τις υπηρεσίες μας.

Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2016

Παραδεισένιο περιβάλλον με λουλούδια και πράσινο παντού. Ανακαινισμένα δωμάτια, ήσυχα και πεντακάθαρα(με απιονισμένο νερό + air condition). Πισίνα διαθέσιμη δωρεάν εντός ξενοδοχείου και θάλασσα στα 2 λεπτά με τα πόδια. Οι άνθρωποι αφάνταστα εξυπηρετικοί που σε κάνουν να ντρέπεσαι!!! Kι ένα καλό της κρίσης; Τιμές προσιτές για όλο τον κόσμο. Α! και 5 λεπτά με το αμάξι από το κέντρο της Χερσονήσσου.Προσωπικά υποσχέθηκα στον εαυτό μου να πηγαίνω κάθε χρόνο πρώτα Ο Θεός.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα