Αποθήκευση
Ευχάριστο περιβάλλον

Από Πειραιά για Πάρο. Κατανοητή η μικρή ταλαιπωρία της αναμονής επιβίβασης, λόγω κορωναϊού. Το... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 17 Οκτωβρίου 2020
Saltpilgrim
Πάρος, Ελλάδα
Απαραδεχτοι

Η κριτική έγινε: 10 Ιανουαρίου 2021
E6580QR_

Η κριτική έγινε: 1 Φεβρουαρίου 2021

Βlue star Naxos :Η χειρότερη εξυπηρέτηση που είχα ποτέ σε πλοίο.Λεχωνα με νεογεννητο και καθυστέρησαν 1 ώρα να μου δώσουν καμπινα απ'την ώρα που μπήκα στο πλοίο! Ίχνος σεβασμού, αλληλοβοήθεια και συμπόνιας.
Σε όλα τα υπόλοιπα πλοία της γραμμής Πειραια-Ναξου έχω μείνει πολύ ευχαριστημένη απ'την εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, Νεκτάριος Γ
Η κριτική έγινε: 10 Ιανουαρίου 2021

Ταξιδεύω σημερα με το καραβι για σαντορινη το προσωπικο του Everest κάποια ατομα ειναι ακαταλληλα για δουλεια ...δεν εχω να πω κατι αλλο ντροπη σε αυτους που αφηνουν τετοια ατομα να δισφμιζουν την εικομα του καραβιου αγενης με στομα μεγαλο και ειρωνειααα ......

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, E6580QR_
Η κριτική έγινε: 17 Δεκεμβρίου 2020

Άθλιοι!!! Έκλεισα μέσω ονλινε 2 κλίνη καμπίνα απο βαθυ Σάμου αθηνα και είχαν βάλει μαζι μου εαν αλλο άγνωστο άτομο στην ίδια καμπίνα με αποτέλεσμα να μην μπορω να κοιμηθω στην καμπίνα που έκλεισα 80€ και δεν μου έδωσαν καν πίσω τα επιπλέον χρήματα.Που να κλείσει η εταιρεία ειναι οτι χειρότερο υπαρχει

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Takis_uj
Η κριτική έγινε: 6 Νοεμβρίου 2020

Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια...
1: καμπίνες πιο βρώμικες και από δημόσιες τουαλέτες.
2: Σε περίπτωση απαγορευτικού σας ενημερώνουν μόνο 3 ώρες πρίν και αν τυχόν αρχίσεις έστω 1 λεπτό δεν σε βάζουν μέσα ( κάθεστε στο παγκάκι όλο το βράδυ και τον δαγκώνεις, ναι ακόμη και οι ηλικιωμένοι).

Ντροπή και εσχως!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, I1211UXnataliem
Η κριτική έγινε: 22 Οκτωβρίου 2020

Blue Star Ferries

Απαράδεκτη εξυπηρέτηση!!! Έχουν αυτό τον μήνα - 50 % στο bonus miles. Φεύγοντας από το πρακτορείο της Χίου άφησα αριθμούς καρτών και με πήραν τηλέφωνο όταν ήταν έτοιμα τα εισιτήρια. Φτάνοντας να κόψω από τον Πειραιά για Χίο στο συγκεκριμένο πρακτορείο και θέλοντας να εξαργυρώσω και τους υπόλοιπους πόντους που είχα, μου λένε ένα τηλέφωνο το οποίο πρέπει να καλέσω ,να μου δώσει κωδικό για να εκδοθεί εισητήριο. Τους λέω δεν το ήξερα στην Χίο δεν έγινε έτσι. Εδώ έτσι το κάνουμε απαντάνε. Παίρνω αυτό το νούμερο περίμενα 45' αναμονή!!! Το σηκώνει κάποια της εξηγώ τι θέλω και μου κλείνει το κινητό γιατί μου άδειασε δύο κάρτες!!! Στέλνω email δεν απαντά κανείς. Από εκεί που μιλούσα ούτε με κάλεσαν πίσω ...Και τα λέω εκνευρισμένη στο πρακτορείο, και μου λένε ναι είναι πολύ η αναμονή ελάτε να σας το κόψω κανονικά!!! Απαράδεκτοι!!!! Τι εξυπηρέτηση είναι αυτή;;; Τι διαφημίζεται την προσφορά και μου στέλνετε μηνύματα. Και στο πρακτορείο και αυτή που μου μίλησε στο τηλέφωνο αγενέστατοι!!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Addtrave