“Ταλαιπορεία από μια σειρά λαθων στην επιβίβαση και αναχώρηση.”
Κριτική για: Blue Star Ferries

Blue Star Ferries
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: Περισσότερες από 3 ώρες
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018

Τον Ιούλιο ταξίδευα γιά Νάξο με ΄ενα από τα καράβια της BLOUE STAR. Είχαμε πληρώσει τα ναύλα καί γιά το αυτοκίνητο. Στό γραφείο jovanti πού παραλάβαμε τα εισιτήρια ο υπάλληλος μας είπε ότι το πλοίο αναχωρεί από την πύλη Ε2, ενώ αναχωρούσε από την πύλη Ε1. Εμείς πήγαμε στην Ε2 Ηταν ένα πλοίο της ίδιας εταιρείας, μας είπανε ότι θα φύγει 3.20 με 3,40 αντί για 3.Μας ήλεγξαν τα εισιτήρια καί μας επιβίβασαν σε πλοίο. Ξαφνικά μας κατεβάζουν κάτω και το αυτοκίνητο γιατί το δικό μας πλοίο έφυγε στίς 3 από τήν πύλη Ε1. Ολόκληρη διαδικασία πού διήρκεσε 1,30 ώρα μέχρι να αναχωρήσουμε στις 5,30. τελικά.

Ευχαριστούμε, theoklitos900
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έχουμε ταξιδέψει αρκετές φορές με τα πλοία της εταιρείας αυτής, και μας αρέσει που ποτέ δεν βλέπουμε βρώμικο το πλοίο. Επίσης οι άνθρωποι ξέρουν τη δουλειά τους, όπου κι αν είναι. Σύγχρονα πλοία με πολυτελή νοοτροπία.

Ευχαριστούμε, kalypsousd2
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

μια από τις καλές ακτοπλοϊκές εταιρείες αυτού του τόπου..άνετοι χώροι ευγενικό προσωπικό αρκετά ακριβό μπαρ με novasport όμως.. πάλι καλα

Ευχαριστούμε, posto76
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το blue Star 1 & 2 είναι πολύ καλά. Μεγάλα και άνετα. Τα πιο μικρά ειναι σχεδόν απαράδεκτο να ειναι στην γραμμη για Δωδεκάνησα. Για Κυκλάδες ειναι ιδανικά αλλά οχι για πιο... νότια!!! Τιμές εννοείται απαράδεκτα υψηλές. Το προσωπικό ειναι ευγενεστατο και προσπαθεί για το καλύτερο. Οταν τα πλοία εχουν πολυ κόσμο ειναι όλα πολυ πιο δύσκολα.

Ευχαριστούμε, Chiodo13
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

00:00 το βράδυ ξεκινάνε εργασίες στο ταξίδι μου σε ένα ταξίδι που φτάνει πάντα με μια ώρα τουλάχιστον καθυστέρηση οπότε αποφασίζω να πάω Αστυπάλαια ζω τον ίδιο εφιάλτη ή bluestar καταστρέφει τον τουρισμό αυτού του υπέροχου νησιού. Ντροπή σας

1  Ευχαριστούμε, maria k

Blue Star Ferries: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Blue Star Ferries: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!