“Φοβερό μαγαζί..Έλειπε κάτι τέτοιο!!”
Κριτική για: Εις Υγειαν

Δεν υπάρχει διαθέσιμη φωτογραφία
Έχετε φωτογραφία;
Προσθέστε την.
Εις Υγειαν
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Από που να ξεκινήσω???Ορχήστρα?Φοβερή!!!Τα καλύτερα έχω να πω για το Κυριακο Κοντακο..(Φοβερό βιολί) .Ο τραγουδιστης;;;Θανάσης Μαυροειδής...Καταπληκτικός ερμηνευτής και διασκεδαστης!!μοναδικές φωνές και οι τραγουδίστριες..να πω για τα φαγητά???εξαιρετικά..και κορυφαίες γεύσεις..το δε προσωπικό???Φιλικότατο Εξυπηρετικοτατο και Επαγγελματιες με κεφαλαία γράμματα..Εννοείται πως το συνιστώ ανεπιφύλακτα..μονο τα καλύτερα έχω να πω και ενα Μεγάλο Μπράβο σε όλους..από τον ιδιοκτήτη μεχρι και τον λαντζιερη..έζησα το καλύτερο γλέντι της ζωης μου...

Ευχαριστούμε, athinaklika

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2017

ο χωρος καλος εξυπηρετηση καλη τα φαγητα καλα και οι μεριδες μεγαλες οι τιμες λογικες.Η ορχηστρα πολυ καλη,οι τραγουδιστες πολυ καλοι σιγουρα θα ξαναπαω

Ευχαριστούμε, Παρασκευας Ζ
Η κριτική γράφτηκε 18 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο μαγαζί με καταπληκτική μουσική. Τρελλό κεφι. Το σέρβις τρομερό, τα παιδιά ευχάριστα και εξυπηρετικά. Ένα μαγαζί για να περάσεις μία αξέχαστη βραδιά. Συγχαρητήρια.

1  Ευχαριστούμε, Κωνσταντίνα Κ
Η κριτική γράφτηκε 27 Μαρτίου 2016

Το Φαγητό Κάτω Του Μετρίου.Η Μουσική Στο Τέρμα Σου Δημιουργεί Πονοκέφαλο,Το Πρόγραμμα Ως Επιλογή Ρεπερτορίου Σώζει Κάπως Την Κατάσταση,Καλές Φωνές Αλλά...........

Ευχαριστούμε, Efi G
Η κριτική γράφτηκε 20 Μαρτίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Είχα βρεθεί στο εις υγείαν παραμονή της καθαρας Δευτερας. Το μαγαζί είναι όμορφο σαν χώρος αλλά το φαγητό μέτριο. Επίσης νόμιζα ότι ήμουν στα μπουζούκια ενώ ''δεν ήθελα να ήμουν εκεί.''

Ευχαριστούμε, Fanis E

Εις Υγειαν: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Εις Υγειαν: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!